Feel good• 09 февраля 2025

Трамп. Сильно.

Если это его интервью правдивое:

Там и, кроме как о Мелании, много таких фраз, что хоть бери и записывай, чтобы не забывать...
LadyDShoes• 09 февраля 2025
Он пиарщик. У меня все.
LudaSHS• 09 февраля 2025
Не очаровувалася б.
LudaSHS• 09 февраля 2025
Ответ дляLadyDShoes
Он пиарщик. У меня все.
Не він
А там робота сильної команді дорогущих технологів
автор Feel good • 09 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Не він
Це так, звичайно, про команду.
Але не був би він тим, ким є, якби не він...)
princess of wonderland• 09 февраля 2025
Мелания ему и так в дочки годится, куда моложе? Менять одну модель на другую? Чтоб ходить как Фил Раффин со своей правнучкой Сашей? Он здравомыслящий мужик, просто в образе клоуна
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляprincess of wonderland
щоб ходити як Хью Хефнер... цікаво, він ще живий?
Ксюшка94• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Он давно уже умер
Onyx83• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Хеф помер давненько )
princess of wonderland• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Умер в 2017. Но Трамп и так уже женат много раз, он и Мелании говорил, что детей больше не хочет, но если ей надо пусть рожает. А тут еще моложе и снова пеленки. И как это все будет выглядеть для предвыборной кампании? Не верю в их чувства, верю в мозги Трампа
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляOnyx83
Хеф помер давненько )
так йому було мільйон років, а він віагру вживав та весь час з юними модельками запалював
Onyx83• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Не дивлячись на віагру і рейсінг з модельками, він дотягнув до 91 року. Там і окрім віагри вживав дайбоже.
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляprincess of wonderland
як на мене то Трамп вже старий пеньок, вибачте, Меланія набагато молодша, куди ще?
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляOnyx83
так, пам’ятаю що за 90 йому було, ну прожив як хотів, теж непогано
lilu1990• 09 февраля 2025
У нього біполярка як і у всіх блізнєцов.
princess of wonderland• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Да, я о том же. Она его просто УСТРАИВАЕТ
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
в мене купа близнюків у друзів, жодного з біполяркою, хоча вони всі ще до того віку не дожили) може й буде
автор Feel good • 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Ну, і це вірно.
Макака Джо• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Він і померлий ходить?
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляprincess of wonderland
мабуть він її теж, бо розлучилася б, якщо б ні
diamond_shop• 09 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Він і померлий ходить?
сходіть до нього та запитайте
Макака Джо• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
сходіть до нього та запитайте
Ну ви ж сходили, побачили, нам тут розказуєте)
princess of wonderland• 09 февраля 2025
Ответ дляdiamond_shop
А почему нет? У нее миллионы, а если его характер ей не очень, это неважно, его все равно наверняка никогда нет дома
Perfect look• 09 февраля 2025
Автор, вы серьезно?
Это же полностью срежиссированное интервью, с заранее подготовленными вопросами, чтоб показать Трампа и его окружение в лучшем свете )
ОленаЖабаЗелена• 09 февраля 2025
ох цей ’художній переклад’)....стілько раз наклонялісь вперьод, шо мали б вже лежати.
Трамп би знайшов молодшу, але як на мене, вони терплять друг друга через карьєру. Якщо б розлучились, то консервативний електорат помножив би Трампа на ноль
Моpгана• 09 февраля 2025
А ось ще)
Президент США Дональд Трамп заявив, що не депортуватиме британського принца Гаррі, попри питання щодо його легальності перебування у країні, передає New York Post. За словами американського лідера, ’у Гаррі й так вистачає проблем із дружиною’.
Відповідаючи на запитання, чи депортуватиме він Гаррі, Трамп сказав: ’Я не хочу цього робити. Я дам йому спокій. У нього і так достатньо проблем із дружиною [Меган Маркл]. Вона жахлива’.
автор Feel good • 10 февраля 2025
Ответ дляОленаЖабаЗелена