Кинг-Конгша• 10 февраля в 07:46
Сушильна машина -необхідний девайс?
Думаю над тим, чи потрібна вона мені. В даний момент сушу одяг у ванній кімнаті на розкладній сушці підлоговій. Вмикаю теплу підлогу, відкриваю вікно на мікропровітрювання і речі десь за 12-16 сухі. В теплу пору року сушу одяг на вулиці. І от ніби і хочеться ту сушильну машину, і не знаю наскільки вона мені необхідна. Бо прийдеться брати в кредит.
Мстящий за Зайца• 10 февраля в 09:32
Ответ дляПопельшка
Скажіть, будь ласка, а ви все там сушите, навіть вовняні та кашемірові светри? Також балкон объеднаний й не знаю, чи продумувати місце під сушку, чи ні
Я не ношу светри. В мене є вовняні брюки, кашемірові шапки, то так, сушу в спеціальній корзині для вовни
Кинг-Конгша
• 10 февраля в 09:41
Ответ дляЯжбоматуся
В кредит не беріть, накопичте і купіть, дійсно класна штука. І е/е візьме менше за теплу підлогу.
Але це якщо є посудомийка, бо спочатку вона, потім сушилка.
Тепла підлога у мене в будинку як джерело обігріву, по всій площі. І гріється від газу. Тому на е/е не впливає. Посудомийка є
Яжбоматуся• 10 февраля в 09:51
Ответ дляКинг-Конгша
Ну то назбирайте і купуйте, будете задоволені. Речі виглядають менш пом´ятими, я після сушарки футболки і штани не прасую, не треба витрачати час на розвішування, значно менше пилу, ви будете задоволені. Я купила 2 місяці тому, думаю, чого ж така дурна була, не купила раніше.
Донька подруги• 10 февраля в 09:53
Ответ дляНекомильфо
У мене машина з сушаркою, різними форматами сушіння. Практично не використовую. Після неї все таке нещасне, затягане. То на рушниках вишита смужка стягнеться і вже ніяк її не розтягнеш. То мої шкарпетки стануть дитячими. Сушу тільки те, що не шкода, і то дуже рідко.
Аналогично. 2в1 сейчас (до этого было раздельно). Из плюсов- вещи не висят в квартире сутками и шерсть /пыль собирает. Из минусов для меня- вещи ужасно помятые (пробовала все варианты сушки), сейчас сушу только постельное / полотенца. Остальное сушу старым способом(( на верёвочку повесила и она высохла почти без складок, гладить не надо.
Некомильфо• 10 февраля в 10:11
Ответ дляЯжбоматуся
Ви неправильно підбираєте режим. Шкарпетки і рушники на середній темпі сушаться, у мене це режим екобавовна, майже те саме - комбіновані тканини, і нічого не збігається.
І тому, мабуть, й нещасне і потягане, бо у мене щасливе і пузнасте :)
У свої 50 я вмію читати назви режимів сушіння і співвіднести їх з матеріалом одягу. Рада, що вас все влаштовує. Мене не влаштовує стан речей після сушіння.
Стрекозей• 10 февраля в 10:26
Добавлю еще. Во время болезни одеяла и подушки закидываю для обеззараживания
Фіфачка• 10 февраля в 10:52
Я считаю, что сушильная машина не предмет первой необходимости, ради которой нужно влезать в кредит. У меня Миле как стиральная так и сушильная машины, но стирать и сушить свои пуховики я в них не буду - только химчистка.
Сушильной машиной пользуюсь в основном лишь для постельного белья и полотенец, так как гонять ее ради пары вещей не вижу смысла. У меня и после стирки на спец режиме с разглаживанием пара, вещи почти сухие вынимаю из стиралки.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 февраля в 11:25
Ответ дляКинг-Конгша
Приватний будинок. А до чого тут хрущівка?
значить у вас достатньо місця, купуйте. у хрущовці немає просто місця. в нормальній квартирі люди сушать одяг на балконі