Несемо світло разом• Изменено 10 февраля в 10:30

Чи змінювати професію на бухгалтера?

Постало питання зміни професії і от думаю, в якому напрямку податись. Завжди любила працювати з цифрами, рахувати,вести звіти.
Мені б сподобалась,напевно, робота бухгалтера, але скільки читаю, як її багато хто ненавидить. То може просто люди не своє обрали...
Ванна Тазиковна• 10 февраля в 10:30
Лучше идите аналитиком.
Там и ЗП по больше и условия по лучше
А Я Самая Самая• 10 февраля в 10:32
Я всю жизнь бухгалтер. Очень люблю свою работу.
ЧукИГеки• 10 февраля в 10:33
нееееееееееееееееееееееееееееет. это вам совет от бухгалтера, который сейчас обменялся словесными хуя***** с директором идиотом. Если бы моя зарплата (приличная)... ушла бы.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 февраля в 10:34
А зараз ви хто?
Профнсію так легко не міняють, міняють рід діяльності.
Яичница с беконом• 10 февраля в 10:39
Бухгалтерия это трындец
Коленная ложечка• 10 февраля в 10:41
На счетах любите считать? Все работают с ПО давным давно. Чифры вбиваете и полдня еб.тесь с сотрудниками и контрагентами за бумажки и с налоговой за разблокировку. Ну и собственник может давать ЦУ сколько он готов платить налогов и надо перееб.ть весь учет за квартал под его пожелания.
автор Несемо світло разом • 10 февраля в 10:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А зараз ви хто?
Я не лікар, якщо що)))
автор Несемо світло разом • 10 февраля в 10:43
Ответ дляВанна Тазиковна
Лучше идите аналитиком.
Там и ЗП по больше и условия по лучше
Так, думала про це. Але чи легко буде знайти роботу.
Коленная ложечка• 10 февраля в 10:43
Ответ дляНесемо світло разом
Так и бухом без опыта вас никто не возьмет.
Ванна Тазиковна• 10 февраля в 10:43
Ответ дляНесемо світло разом
Так же как и бухгалтером
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 10:45
Ответ дляКоленная ложечка
Аж бігом візьмуть.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 февраля в 10:45
Ответ дляНесемо світло разом
Я не лікар, якщо що)))
«якщо що» - це не українська, не пишіть так. Будь ласка.
Виходьте з того, яка у вас зараз професія чи квалифікація. Чи можна змінити діяльність в її межах.
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 10:46
Проблема професії бухгалтер що в зарплаті є потолок, і він доволі низький.
30000 це те що вам світить в найкращому випадку
Накладні мюслі• 10 февраля в 10:48
Ответ дляА Я Самая Самая
аналогично
автор Несемо світло разом • 10 февраля в 10:49
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А як буде українською? Критикуючи, пропонуйте. Або мовчіть.
автор Несемо світло разом • 10 февраля в 10:53
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую, це як раз один з моментів,який змушує сильно задуматись, чи воно мені треба.
Вічний двигун• 10 февраля в 10:57
За ті самі гроші є професії де набагато менше відповідальності і мозок не виносять. Без досвіду влаштуватись проблематично, але працювати можна до 70, ейджизму на мій погляд у цій професії немає
Ананомчикус• 10 февраля в 11:03
Ответ дляВічний двигун
Серйозно ? Буквально нещодавно бачила ’потрібен головбух в маладой калєктів’, можна без досвіду але керувати 5-тю співробітниками і організувати облік. Мене вразили приорітети, головне, щоб вік до 40-ка років. В той час, коли якраз в 40-к вже і досвід і діти виросли і т.д
Вічний двигун• 10 февраля в 11:06
Ответ дляАнаномчикус
Головбух без досвіду)))) ну-ну
Ананомчикус• 10 февраля в 11:06
Ответ дляВічний двигун
Головбух без досвіду)))) ну-ну
Та да, головне, щоб красівий або щось там ’не чисто’.
автор Несемо світло разом • 10 февраля в 11:08
Ответ дляАнаномчикус
100% Або власник дружину собі шукаю, або хочуть усіх собак повісити на того недосвідченого гол.буха
Леди_в_ночи• 10 февраля в 12:31
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Мені б зараз знайти роботу на 30 в своєму місті. А немає. Навіть на 17.
Фізик-ядерщик заочно• 11 февраля в 00:46
Ответ дляЧукИГеки
Как про меня сказано. Шеф, мразь, так достал, что хочется ему аварию устроить или порчак навести. Уйти пока что не могу, но похоронить его хочеться.