Сегодня сержусь• 10 февраля в 19:55

Питання на співбесіді

Зараз працюю, але шукаю роботу з вищою оплатою.
Підкажіть як відповісти на питання: Чому вирішили змінити роботу?
Бухгалтер.
Баба на горошині• 10 февраля в 19:57
А чому ви вирішили змінити працівника?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 февраля в 19:57
Меня интересует реализация проф. потенциала и бОльшая оплаты моего труда
автор Сегодня сержусь • 10 февраля в 19:58
Якщо по-чесному, чому йду, то урізали премію та ще без збереження треба брати по-декілька днів.
Щебетушка• 10 февраля в 19:58
Ваша причина вполне нормальна, чтобы ее озвучить )
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 февраля в 19:58
вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я поставлю вас в тупик своими ответами))
Красавица писяная• 10 февраля в 19:58
Цікавить робота саме в вашій компанії
Хочу більші перспективи
Хочу збільшення доходу
Графік роботи/місце більше не настільки влаштовує на попередній роботі
Тролю як можу• 10 февраля в 19:59
Чтобы развиваться и изучать что то новое и интересное для себя. Скажите, что вам это искреннее интересно и поэтому вы будете продуктивно учиться и приносить результаты для компании. (Позиция выгоды для работодателя в вашей кандидатуре, придумайте еще неколько подобных ответов, чтобы показать, что вы выгодны компании)
Красавица писяная• 10 февраля в 19:59
Ответ дляСегодня сержусь
От так і кажіть.
Не влаштовують умови роботи і оплата на попередній роботі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 февраля в 19:59
Ответ дляКрасавица писяная
От так і кажіть.
нельзя жаловаться. работодатели не любят этого
Красавица писяная• 10 февраля в 20:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вона не жаліється.
Вона гордо йде з того місця де її щось не влаштовує.
Вона ж не йде пожалітися просто)
автор Сегодня сержусь • 10 февраля в 20:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Чат джип підказав таке. Норм?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 февраля в 20:05
Ответ дляСегодня сержусь
Чат джип підказав таке. Норм?
вполне на уровне
когдадеЦкие• 10 февраля в 20:12
Ответ дляСегодня сержусь
Чат джип підказав таке. Норм?
Ой, то все така фуйня насправді.

Всі прекрасно усвідомлюють, що люди по найму працюють виключно заради зарплати, ну і плюс мають бути людські умови праці (нормальне відношення, зручний графік т.д.).

А оте все щодо динаміки/можливостей/перспектив/кар´єри/зростання - розраховано тільки на ще наївну молодь. Яка ще вірить, що вона ось зараз вся така підірветься та напружиться, а потім отримає рівень, і вже тоді буде мати зарплату та умови (тобто див. вище).
Молода і нерозважлива• 10 февраля в 20:23
Ответ дляСегодня сержусь
Ну то ось і відповідь, попередні умови праці перестали влаштовувати.
Молода і нерозважлива• 10 февраля в 20:24
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А хіба це скарга, це відповідь на питання, навіщо щось придумувати, можливо я далека від ’бачень HR’ але люди не міняють роботу, якщо їх все влаштовує.
Молода і нерозважлива• 10 февраля в 20:27
Ответ дляСегодня сержусь
Чат джип підказав таке. Норм?
Виглядає гарно, одне не зрозуміло, чому люди не можуть чесно відповідати, що вважають недостойними/неприйнятними умови на попередньому місці. Хіба бажання отримувати більшу зарплатню являється чимось негідним ? Ми всі працюємо в першу чергу, щоб заробляти, далі все по списку, ніхто не працює тільки тому, що йому просто цікаво, це вже складові.
Планшетница• 10 февраля в 20:27
Ответ длякогдадеЦкие
Ой, то все така фуйня насправді.

Всі розуміють, але той, хто буде нести цю натхненну чухню про розвиток і перспективи у багатьох компаніях матиме перевагу перед іншими кандидатами.
Обижулька• 17 февраля в 11:00
Ответ дляСегодня сержусь
Не устраивают условия, график работы и оплаты