Злюсь до кипіння• 22 января в 21:51
Коли хочеш стосунків, але не готовий до них. Тема щоб просто поговорити
Зараз я на такому етапі "застрягла десь посередині", сама не знаю чого я хочу. Стосунків у мене не було ще. Здається, наче й хочеться кохати і бути коханою, бути комусь потрібною. Дивлюсь на свою подругу, в неї є чоловік, який любить її, носить на руках, дарує квіти, ніжно тримає за руку, підтримує , і в якусь мить хочеш побути на її місці, щоб в твоєму житті теж з´явився такий чоловік. Коли засинаєш в ліжку сама, і думаєш як би класно було вдвох засинати в обіймах, тепліше було б😍. Це одна сторона моїх думок. Інша сторона її протилежність. Я зареєструвалися на Тіндері, мені написав один чоловік, якраз мій типаж, поспілкувались ми з ним два тижні, кличе на каву..Мені й приємно, піти на перше побачення, поспілкуватись, погуляти. А потім починаю вдумуватись про стосунки. А чи треба воно мені? Мені й самій добре, я ні від кого не залежна, не потрібно підлаштовуватись під когось, я вільна. Не буду переживати(у випадку якщо ми будемо разом, і в перспективі будемо жити разом), що приготувати йому поїсти, чи сподобаюсь його батькам, переживати, що завагітнію в незручний час і таке подібне, і починає відпускати , відчуваєш полегшення. І так періодами, то накриває то відпускає
Розвідка Маші• 22 января в 21:54
Перечислили ерунду, кому нужны эти: цветы, спать в обнимку, ношение на руках, прогулки?
Ладно б еще обеспечивал
Стрекоза любви• 22 января в 21:54
Мабуть ви ще зовсім юна, адже вважаєте, що після першого побачення варто розраховувати на «совместный быт».
Злюсь до кипіння
• 22 января в 21:56
Ответ дляХата на мати
Скільки вам років, що ніколи не було стосунків?
25 буде
Кудлата хмаринка• 22 января в 21:56
Ответ дляСтрекоза любви
Або перейматися, щоб сподобатися батькам)
Злюсь до кипіння
• 22 января в 21:57
Ответ дляСтрекоза любви
Нііі, спільний побут я мала на увазі, якби ми тривалий час були разом, і колись в майбутньому могли б жити разом..
АнтиТанкист• 22 января в 21:57
Ответ дляЗлюсь до кипіння
25 буде
и что, ни разу не встречались?
еще скажите не целовались?
Злюсь до кипіння
• 22 января в 21:57
Ответ дляАнтиТанкист
и что, ни разу не встречались?
еще скажите не целовались?
Ні
Коко Шанель• 22 января в 21:58
Вы ещё на кофе не сходили, а уже экзистенциальный кризис накрыл: что ему готовить и когда рожать.
Лама_мама• 22 января в 21:58
Ответ дляРозвідка Маші
Ладно б еще обеспечивал
Молода ще, це ми вже досвідчені 🙂
Спати в обнімку, ага, я поки не почала спати окремо не висипалася зовсім...
Блондинка в Шоколаде• 22 января в 21:58
Ответ дляРозвідка Маші
Ладно б еще обеспечивал
У меня вместе спать вообще минус и повод не заводить больше отношений))
Розвідка Маші• 22 января в 21:58
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
аналогично
ОноВамнадо• 22 января в 22:03
У меня когда-то был парень с такой же кашей в голове, так я его реально послала нах-он писал раз в день для галочки, гулять не хотел, отношения не развивал. Просто вбил себе в голову, что надо, а оно ему не надо. Так вот совет-не морочьте никому голову, пока не определитесь, надо ли оно вам, а то вас пошлют нах и ваши первые отношения закончатся травмой
Неробименінерви• 22 января в 22:03
У меня чем-то похожая ситуация, когда сильно влюбляюсь в кого-то конкретного, то вроде бы хочу отношений, а потом их не вывожу и они таким образом сходят на нет(
Но я интроверт в крайней степени, и вот это все что вы описали - постоянные подстраивания под другого человека, обнимашки, совместный сон и т. д. выдерживать долго не могу
Из Кукуева я• 22 января в 22:23
Его родителям Вы не понравились, это аксиома. И это не трагедия. Если у Вас будет сын, его пара Вам тоже не понравится.
Быт с первого дня приучайте вести пополам. А не все на себе.
Можно вообще не готовить, куча кулинарией готовят еду.
Спать в обнимку- ну пару раз можно, по молодости. Одеяла лучше 2 покупайте, чем одно большое.
Злюсь до кипіння
• 22 января в 22:24
Ответ дляSo_so
Больше похоже не на ’мне хорошо самой’, а я боюсь и откуда то же это пришло в Ваше сознание. Мама была несчастлива в браке?
Ні, щаслива, я думаю