АБВГДейка• 10 февраля в 19:10

Який антибіотик купити

Сьогодні вже 4 день як хворію , пила порошок 2 рази в день комбігрим 2 сироп проспан,і таблетки від температури різні.Сьогодні температура 38 але збивається але дуже погано себе почуваю сили втратила ,не можу навіть з ліжка встати ,в грудях пече,є кашель,горло не болить.В лікарню нема змоги піти
Колгоспниця• 10 февраля в 19:10
Це вірус такий, антибіотики вам не потрібно
МЧСница• 10 февраля в 19:15
сумамед
автор АБВГДейка • 10 февраля в 19:16
Ответ дляМЧСница
сумамед
Дуже дякую
Невгамовна• 10 февраля в 19:21
Ответ дляАБВГДейка
Дуже дякую
Який найближчим часом пили і як давно?
Чому нема змоги піти до лікаря? Ну хоча б здати аналіз крові і срб? Може вам і не треба аб. І без рецепта як ви купите?
Кашель бажано прослухати.
Щебетушка• 10 февраля в 19:22
Ровамицин
НаБалКоніХодять• 10 февраля в 19:22
БСМП хоть туда идти и пусть вас послушают лёгкие. Иначе вы себе назначите лекарства или антибиотики а в результате наоборот усугубляется.
Не ставьте эксперименты на себе. Ну или ставьте но результат будет печальным.
Вы девушка взрослая то ваш выбор.
Царевна в уггах• 10 февраля в 19:30
Аугментин, но лучше сделать сначала рентген и исключить пневмонию
мистерЛяпсус• 10 февраля в 19:50
Зараз ходить грип Б
Температура не збивається.
Сорцеф 400 антибіотик