Триндю-бриндю• 11 февраля 2025

у вас завжди на кухні ідеально?

чи протягом дня може бути по-різному, а чистоту наводите ввечері, наприклад?
бо я не можу постійно помила-витерла-склала-замела, це треба стояти лише на кухні.
але якщо хтось зайде посеред дня - то не так і чисто.
цікаво як в інших
Ручки-Крючки• 11 февраля 2025
Когда не было пмм и жили на аренде - был ужасный срач, когда переехали в новую квартиру, сделали сами ремонт для себя, чисто) так что дело не в хозяйке, дело в новом ремонте
Техпаспорт на медузу• 11 февраля 2025
Бывает по- разному
Могу все вылизать до блеска, могу не убирать до вечера срач ( особенно если много готовлю). И всегда включаю на ночь посудомойку чтоб отмывала. А я уже по верхам смотрю что убрать надо.
Если у меня много всего наготовлено то на кухне идеал, так как бери разогревай/насыпай и всё. Выручает робот и ручной пылесос каким крошки, еду, шерсть, волосы быстро убираю в любой момент.
КаРаКаТиЦа• 11 февраля 2025
У меня - да, но, кроме меня, дома два поросенка. Оставляю утром идеальную кухню, прихожу и хочется убивать
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Дома чаще да, так как есть для этого условия (пмм, пылесос-веник), поэтому мало усилий, а на даче чаще нет, так как посуду надо мыть руками, я это ненавижу, она складируется в раковине, я на неё смотрю целый день, пылесос обычный, его нужно взять, включить
а я маю посудомийку, але не користуюсь..
у мене 4 каструлі, весь час щось підігріти треба чи приготувати.
вилок штук 5-6, ложок
просто нема можливості бути без посуду день
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляБоневтікла
Я зараз дома, то приготувала і прибрала. На вечір ідеально, а от зранку вже чашки тарілки стоять в раковині. Перед роботою , школою всі їдять. Трохи підкумарює прибирання саме на кухні. І якщо я посуд складу в ПММ, то прибирання, після приготування вже починаю ненавидіти і хочеться на роботу))
але зранку коли спішиш на роботу то складно помити посуд, столешні.
а ще як зранку щось готувати і потім бігти на роботу - то взагалі мало часу
Ms. Iphone• 11 февраля 2025
більш менш норм.
прибираю поверхні одразу як готую.
посуд в мийку одразу після їжі
може бути посуду багато в раковині, але загалом поверхні чисті і без зайвого, все одразу на місця складаю.
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
вилок штук 5-6, ложок
Не поняла связи. У меня вообще всего мало, я люблю минимализм. Пмм всё равно сколько посуды мыть.
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
і Ви вмикаєте її пару раз в день?
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
і Ви вмикаєте її пару раз в день?
Бывает, но редко чаще двух раз
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Бывает, но редко чаще двух раз
це ж стільки води і електрики...
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
це ж стільки води і електрики...
Мне всё равно. На себе я буду экономить в последнюю очередь.
Ms. Iphone• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
це ж стільки води і електрики...
посудомийна машина витрачає води менше, ніж помити посуд руками. особливо якщо його багато.
Ви вище написали шо посуду мало, то простіше докупити ще пару тарілок, виделок, ложок, і користуватися пмм. це ж набагато зручніше. поїв - посуд в посудомийку, можна половину завантажити і запустити. і вона навіть до наступного прийому їжі помиє все.
але з нею посуд набагато чистіше і менше води витрачається
Ms. Iphone• 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
насправді посудомийка витрачає води менше ніж помити посуд руками 🙈
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
найважче мити каструлі, але ж їх буває потрібно протягом дня щось підігріти
в мене індукція і не так багато каструль)
автор Триндю-бриндю • 11 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
питання скільки посуду. я вдвох з дитиною
Ухахайкина• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
вилок штук 5-6, ложок
Докупите посуду и будет вам легче.
Я запускаю вечером почти полную.
БоХатая• 11 февраля 2025
Я мало готую, і нас двоє, під час приготування стан подібний до ідеального, решту часу практично ідеальний
Ms. Iphone• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
я в сковорідці грію 👀 в каструлі тільки якщо це вже останні порції і ми їх зараз доїмо, і каструля піде в мийку
Ms. Iphone• 11 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
а, ну то да)
нас троє (чоловік, я, дитина) і ми цілий день вдома. тож посуду багато збирається і все в посудомийку
Шмоточницаца• 11 февраля 2025
правильно питання треба ставити: чи буває хоча б іноді на кухні ідеально чисто?