Непозбувна Бентега• 05 января в 09:18

Як люди можуть?

Хто працює в сфері прибирання,як вам вдасться за день прибирати дві-три локації? Я по часу встигаю, але психічно після однієї квартири виснажена. Весь час переживаю,щоб нічого не пошкодити,дорога техніка,боюсь щоб не поламалась.
Голена блондинка• 05 января в 09:22
Я не знаю. Ко мне приходит женщина, ну ей уже лет 60. Она как метеор, убирает по несколько квартир, еще и основную роботу уборщицы имеет. Я вообще в сравнении с ней слабачка.
Вельшановна• 05 января в 09:22
Опыт?
Слышала от знакомых, что в отеле дают 15 мин на уборку одного номера. И качество проверят. Вот, не можешь- гуд бай! Так и наловчаются быстро работать
автор Непозбувна Бентега • 05 января в 09:22
Ответ дляГолена блондинка
Я мабуть теж.
автор Непозбувна Бентега • 05 января в 09:23
Ответ дляВельшановна
Опыт?
В готелі 30 хвилин. Але то інше. Там немає ніяких лишніх речей
Астановитесь• 05 января в 09:25
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я мабуть теж.
Є побутовий досвід прибирання, є професійний.
Грубо кажучи коли ми собі вдома прибираємо ми дістали протерти альбом з фотографіями на ньому і закінчили прибирання.
Коли прибираєш професійно робиш це по технологічній схемі.

Я приготую 120 пельменів на сім´ю і ще півроку не подивлюсь в їх сторону
А знайома в галі балуваній щодня робить по 5000 пельменів
Банан-барабан• 05 января в 09:27
Ответ дляАстановитесь

Знакомая в гали явно по 5000 тыс делает пельменей не руками же?
Астановитесь• 05 января в 09:27
Ответ дляБанан-барабан
Звісно руками
Залізна пані• 05 января в 09:27
Ответ дляНепозбувна Бентега
Які, наприклад, речі ви боітеся зламати?
Банан-барабан• 05 января в 09:28
Ответ дляАстановитесь
Звісно руками
Ну зачем вы так обманываете))) Вы те пельмени в гали балованной видели? Там нет ручной лепки
автор Непозбувна Бентега • 05 января в 09:29
Ответ дляЗалізна пані
Пылесос або стіралку
Залізна пані• 05 января в 09:29
Ответ дляАстановитесь

Пельмень за 12 с
автор Непозбувна Бентега • 05 января в 09:30
Ответ дляЗалізна пані
Або коли в кімнаті багато різних фігурок,то боюсь розбити
Астановитесь• 05 января в 09:30
Ответ дляБанан-барабан
Там дійсно ручна ліпка.
Але все ж окремо зауважу що фарш , тісто, прибирання це окремі робітники.
Залізна пані• 05 января в 09:30
Ответ дляНепозбувна Бентега
Пылесос або стіралку
Що з ними статися може? Нічого.
Банан-барабан• 05 января в 09:31
Ответ дляАстановитесь
Там дійсно ручна ліпка.
Так с этого нужно и начинать)))
Залізна пані• 05 января в 09:31
Ответ дляНепозбувна Бентега
У вас є можливість відмовлятися від таких локацій?
Астановитесь• 05 января в 09:32
Ответ дляЗалізна пані
Пельмень за 12 с
Може і швидше. Вони розкладають кружальця на стіл, викладають начинку, ліпка, викласти на лоток для заморожування
Залізна пані• 05 января в 09:32
Ответ дляАстановитесь
Там дійсно ручна ліпка.
Ну, яка ручна ліпка? Не смішіть.
Ці пельмені мають бути за ціною золота вручну
Люблю_смаколики• 05 января в 09:33
Ответ дляЗалізна пані
Ну, яка ручна ліпка? Не смішіть.
Ви там брали? Там і ручна є
Залізна пані• 05 января в 09:34
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви там брали? Там і ручна є
Я в Галю олин раз зайшла і вийшла.
В гостях спробувала іх сирники. Не сподобалися.
Астановитесь• 05 января в 09:34
Ответ дляЗалізна пані
Ну, яка ручна ліпка? Не смішіть.
Ручна ліпка. Багато цехів виготовляють напівфабрикати і там ручна ліпка.
автор Непозбувна Бентега • 05 января в 09:35
Ответ дляЗалізна пані
Так, але тоді треба шукати нові. А зарплата менша на початок
Люблю_смаколики• 05 января в 09:35
Ответ дляЗалізна пані
Я в Галю олин раз зайшла і вийшла.
Мені їх морозиво не подобається, а комусь найкраще. Ліплять руками, зарплати не космічні (принаймі не в столиці)
Залізна пані• 05 января в 09:36
Ответ дляНепозбувна Бентега
Краще взяти більшу площу, але з меншою кількістю дрібних закутків, статуеток, полиць, сходів, дверей і т.п.
Банан-барабан• 05 января в 09:36
Ответ дляЗалізна пані
Ну, яка ручна ліпка? Не смішіть.
Я тоже не верю в ручную лепку, но допускаю что если девушка пишет, что фарш, тесто, раскатка, разрезка на кружочки - это все разный персонал, то в целом можно попробовать еще поверить. Я сама леплю красивые пельмени и вареники. Очень красивые. Кому показываю, не верят что руками сделаны. Но это долгий и кропотливый процесс. И тесто имеет значения, чтобы было вкусно и красиво еще одновременно. Короче, это тяжело. Красиво и вкусно будут пельмеши только в рестике. Я столько покупных полуфабрикатов перепробовала (ну которые заявлены лепкой в ручную), от Гали до дорогих брендов. Самые вкусные оказались только те, которые пришла лепить за мои бабки ко мне тетка на мою кухню. Все. Все остальное - ручная лепка, натуральное мясо, только мраморное с Альпийских гор говядина - все собака с будкой была!
Залізна пані• 05 января в 09:39
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ото ви мене всі здивували тими пельменями.
В наш час техніки і обладнання наймають рабів на ліпку в промислових маштабах...
І яка зарплата за робочий день за 5000 пельменів?
Працюють не 8 годин, а по 10-12 напевно
Замрійлива• 05 января в 09:39
Ответ дляБанан-барабан
Ви не бачили як роблять?) Через скло видно, ліплять руками. Тісто мабуть машина.
Люблю_смаколики• 05 января в 09:41
Ответ дляЗалізна пані
Працюють не 8 годин, а по 10-12 напевно
То інший смак. Я там не беру, був негативний досвід. Але є фанати
Залізна пані• 05 января в 09:41
Ответ дляЗамрійлива
Залізна пані• 05 января в 09:42
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так і мені іх хвилили тут.
Знайшла ту Галю, глянула на пельмені, бачу, що борошно сіре, і не взяла.