Пиши-пропало• 11 февраля в 12:00
Стіл до вікна і відкриті полиці
Дівчат, з мене дезайнер ніякий. Що не придумаю, то з часом перестає подобатись.
Є зона в коридорі на 2 поверсі, яка досі тимчасова і не знаю як її обіграти, стоїть поки старий стіл, чоловік, часом, працює там. Колись висів карниз, зняла. Подобається голе вікно отак. Але до обіду сонце, тому потрібні якісь ролети.
Хочу стіл замовить і вмонтувать столешню прямо в вікно, а з обох сторін від вікна відкриті книжкові полиці зробити.
Як вам ідея?
Не буде це виглядати неохайно і громоздко як для коридора? Виходить піднімаєшся на 2 поверх і зразу перед очима оце.
Як вам ідея?
Почемучка• 11 февраля в 12:02
Я б над вікном закриті полички робила. А бічні - відкриті, якщо там чисто книжки стоятимуть )
Пополняю_Карму• 11 февраля в 12:05
можно сделать там зону отдыха, сделать полки для книг, убрать стол, поставить удобное кресло с пуфом под ноги или кресло-качалку с маятником, и какую-то точку света дополнительную, типа светильника напольного, на окно римские шторы и получится зона отдыха-библиотека-читальный уголок)
САМ_ТАКОЙ• 11 февраля в 12:06
Який функціонал найверхніх відкритих поличок? Збір пилу? Як їх діставатися, якщо буде стіл ?І вмонтований стіл у підвіконня якої ширини, 40 см? Інакше він буде завантажити відкривати та мити то вікно.
Я пані прохана...• 11 февраля в 12:08
Ответ дляПополняю_Карму
вот тип того ))
Автору робоча зона треба)
marishka1001• 11 февраля в 12:08
Ответ дляПополняю_Карму
Поддерживаю, будет супер
Пополняю_Карму• 11 февраля в 12:09
Ответ дляЯ пані прохана...
Автору робоча зона треба)
ну в описании я не увидела, что прям нужна, она написала что временами муж там работает, может у них есть еще комната под кабинет
Пиши-пропало
• 11 февраля в 12:09
Ответ дляПополняю_Карму
Там мвє бути точно якийсь стіл. Бо чоловіку попрацювать не буде де. Там принтер стоїть якраз і всі роутери
marishka1001• 11 февраля в 12:09
Ответ дляПополняю_Карму
вот тип того ))
Идея тут с тюлью очень красиво выглядит
Пиши-пропало
• 11 февраля в 12:11
Ответ дляЯ пані прохана...
Автору робоча зона треба)
Від цього нема куди дітись. В спальню я не хочу пускати стіл і принтер.
А кабінету нема. Виходить цей куток за кабінет чоловіку
Пиши-пропало
• 11 февраля в 12:11
Ответ дляПополняю_Карму
Нажаль тільки цей куток.
Пиши-пропало
• 11 февраля в 12:13
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Щось таке може, але точно не полками обрамляти вікно
Це конкретний магазин з цим товаром чи ідея з інтернету просто?
Сподобався такий стіл
Пополняю_Карму• 11 февраля в 12:15
Ответ дляПиши-пропало
Нажаль тільки цей куток.
Смотрите, есои сидеть лицом к окну, то получается спиной к входящему, это очень не комфортно, особенно, если в наушниках работаешь. Я бы тогда развернула стол на правую сторону, т.к. свет должен падать с левой стороны. Полки сделать как вы хотите, римские шторы повесить. И мебель бы более легкую выбрала, светлую, если подходит в интерьер
Почемучка• 11 февраля в 12:15
Ответ дляПиши-пропало
Сподобався такий стіл
Навіть якщо ідея - під замовлення Вам зроблять все, зо б Ви не намалювали ) головне - мати на це кошти )
Туфли в чешуе• 11 февраля в 12:16
У мене ролети і стіл біля вікна. Підвіконня робоче :) але влітку стіл від вікна відсовую як увас до лівої стіни, щоб не спектися.
Я би на вашому місці не захаращувала все меблями, лишіть простір для маневрів. Хай стіл лишається присувним, зправа поставте пенал з поличками, цього буде досатньо.
Эт вернячОк• 11 февраля в 12:28
2а поверхи і немає місця для ’кабінету’, щоб усе то все не ліпити у коридорі?
Кошка Мурка• 11 февраля в 12:29
Ответ дляПиши-пропало
Кабінет в прохідній зоні не зручно. Всі відволікають. Ще й не зручно коли важливий дзвінок, а на нижньому поверху кастрюлі торохтять, мікрохвильовка піщить. Мені потрібна якась перегородка. Такий собі бокс окремий.
Пиши-пропало
• 11 февраля в 12:31
Ответ дляЭт вернячОк
Ну да, немає. У нас дім на 2 половини. Внизу тільки коридор, кухня і санвузол. Зверху 3 кімнати. Одна гостьова зала і 2 спальні
САМ_ТАКОЙ• 11 февраля в 12:34
Ответ дляПиши-пропало
Сподобався такий стіл
Це магазин, але закордонний, у них немає доставки в Україну. Але я підозрюю, що це китай звичайний. Можна зробити на замовлення під ваши розміри, це ж не проблема
Верочка 100%• 11 февраля в 12:35
Ответ дляПиши-пропало
Стол - подоконник да, полки - нет. Они создадут очень нагроможденный эффект, а функциональность под вопросом.
Эт вернячОк• 11 февраля в 12:35
Ответ дляПиши-пропало
ну, если муж настолько мало и редко работает, что ему там будет ок, то ок.
Пишна молодиця• 11 февраля в 13:01
Ответ дляПиши-пропало
Приоритет гостевой залы над комфортным рабочим местом, если кто-то регулярно работает дома - странный выбор.
Если реально нужно просто на всякий случай, все равно плохой вариант делать эту зону проходной. И точно не стоит делать рабочее место спиной ко входу. Это очень дискомфортно.
Открытые полки - будет куча пыли. Я бы сделала минимум открытых, чтобы хранить на них только то, что постоянно в активном использовании.