Правильно_Валерчик• 11 февраля в 14:25
Дозвіл на виїзд дитини за кордон
Скажіть, будь ласка,хто нещодавно їхав до Молдови, потяг.чи питають дозвіл від батька? Діти їдуть з мамою, прізвище одне,на сайті начебто не треба.але тур агент вже виїла мозок що випадки бувають,що треба робити.хоч у когось питали?((
Пугачиха• 11 февраля в 14:27
Надо только свидетельства о рождении и загранпаспорта если дети едут с мамой.
Тоскующая• 11 февраля в 14:27
Коли діти їдуть у супроводі одного з батьків, дозвіл від другого не потрібен. Це стосовно дітей- громадян України у супроводі одного з батьків- громадянина України
Госпожа_тамагочи• 11 февраля в 14:27
Не потрібно, свідоцтво про народження головне візьміть, українські прикордонники перевіряли.
Борисфенка• 11 февраля в 14:28
Ответ дляАйпишница
на Молдову не питали ніколи, на польщу прикапувались бувало
Як прикапувалися, питали, чи ви мама дитини? Так, мама, ситуація вичерпана.
Пугачиха• 11 февраля в 14:29
Ответ дляАйпишница
В Польшу тоже никто не спрашивает разрешение от отца.
Это никак не связано с тем где пересекаете границу.
То что некоторые которые зачем то сделали и суют под нос погранцам - никакого отношения не имеет к тому чтоб его требовали.
Тоскующая• 11 февраля в 14:29
Ответ дляАйпишница
Дозволи на виїзд перевіряють виключно Українські прикордонники, бо саме вони контролюють, щоб дітей не вивозили треті особи без дозволу батьків, або батьки, на яких накладені обмеженя
Айпишница• 11 февраля в 14:31
Ответ дляТоскующая
Дякую, кеп, де я стверджувала зворотнє? Просто на Паланці більш адекватні наші, чим на тому кордоні. Ще на Вілок їздила, теж наші мозок винесли, ппц прост.
Тоскующая• 11 февраля в 14:31
Ответ дляАйпишница
Там де розповідаєте про Польщу
Твоя космішна• 11 февраля в 14:32
Ответ дляТоскующая
Даже если ребенок выезжает с родителем не гражданином Украины ,то и в этом случае не нужно разрешение от второго родителя
Пугачиха• 11 февраля в 14:32
Ответ дляАйпишница
По какому вопросу ’мозок внесли’?
Айпишница• 11 февраля в 14:32
Ответ дляПугачиха
По какому вопросу ’мозок внесли’?
де дозвіл батька на вивоз дитини, звісно
Видна міленіалка• 11 февраля в 14:32
Ответ дляАйпишница
Відкриваєте їх офіційний сайт і показуєте
Все, питання вичерпано, бо там чітко написано, що не потрібно
Твоя космішна• 11 февраля в 14:33
Ответ дляАйпишница
Бред
Во время войны разрешение не нужно
Тоскующая• 11 февраля в 14:33
Ответ дляТвоя космішна
Якщо дитина- громадянин України їде з України із одним з батькв- не громадянином України, то потрібен дозвіл від батька- громадянина
Твоя космішна• 11 февраля в 14:33
Ответ дляТоскующая
Не нужно
Омлетик• 11 февраля в 14:33
Ответ дляТоскующая
Недавно ездила поездом, кроме свидетельств о рождении ничего не просили.
Правильно_Валерчик
• 11 февраля в 14:33
Дякую, дівчата.я теж читаю де можна,ну не треба батька,якщо з мамою.але вона( гарна людина)))прям нервує що я не беру цю довідку від нотаріуса.уже і я почала сумніватися
Айпишница• 11 февраля в 14:34
Ответ дляТвоя космішна
Бред
Во время войны разрешение не нужно
ну і ? а воно сидить там, гівно, і каже , що не пустить, автобус стоїть, всі псіхують, на придурка завжди можна натрапити
Тоскующая• 11 февраля в 14:34
Ответ дляТвоя космішна
Не нужно
Потрібен,і ви можете дізнатися про це написавши чи зателефонувавши к прикордонну службу України
Твоя космішна• 11 февраля в 14:34
Ответ дляАйпишница
Согласна ,что на г@вно можно попасть
Пукимончиг• 11 февраля в 14:36
Ответ дляТоскующая
Це якщо на постійне проживання за кордон,то потрібно від батька.
Твоя космішна• 11 февраля в 14:36
Ответ дляТоскующая
Мне и звонить не нужно ,потому что это на своем опыте пройдено .
В моей семье именно такая ситуация и дети выезжали уже 2 раза и оба раза разрешение не спрашивали
Еще моя кума гр Белорусии ,она выезжала без разрешения от мужа гр Украины
В обеих семьях дети гр Украины
Правильно_Валерчик
• 11 февраля в 14:36
Ответ дляТвоя космішна
Согласна ,что на г@вно можно попасть
Оце її головний аргумент (( але чоловіку треба відпрашуватися,міняти зміни щоб до нотаріуса встигнути до четверга.
Пугачиха• 11 февраля в 14:37
Ответ дляАйпишница
И что?
Ответили, я мама и разрешение не нужно.
Все.
Ответили, я мама и разрешение не нужно.
Все.
Борисфенка• 11 февраля в 14:37
Ответ дляАйпишница
І що далі? Через 5 хвилин його попускає, всі їдуть далі.
Насправді чоловіків перевіряють дуже ретельно, всі документи мало не на зуб пробують, а мамки з дітьми їм нецікаві.
Топтунша• 11 февраля в 14:38
Не потрібно
Катаюсь з дітьми раз на місяць на закупи - Чернівці Румунія та Чернівці Молдова
Або погуляти на вихідні
За три роки ніхто не питав дозволу
Св во про народження оригінал - так
В дія не підходить
Або погуляти на вихідні
За три роки ніхто не питав дозволу
Св во про народження оригінал - так
В дія не підходить
Айпишница• 11 февраля в 14:38
Ответ дляПугачиха
И что?
Ответили, я мама и разрешение не нужно.
Все.
Ответили, я мама и разрешение не нужно.
Все.
всі такі хоробрі качатися з дивана з тими хробаками))а там сім потів зійде, бо лячно за тур, за літак та інше))))