Metelitsa• 11 февраля в 14:33
Україна витратить 600 млн долл на закупку 15-річних рашистських реакторів
🤬Ну що…. Влада дала старт «Великому атомне крадівництво» і витрата 1 млрд $ на російський реактор.
💡Тепер десятки мільярдів з підняття вам та всьому населенню тарифів піде кудись у Болгарію 🇧🇬 для купівлі російських реакторів!
✅ За 261 - відповідну правку набрали - голосів. Вирішальні голоси дала Батьківщина 💜
Ці гроші можна було відправити на армію але Міндіч та Галущенко вирішили інакше…
P.S. 🤦♂️що добре (якщо так можна сказати в цій ситуації) це дозвіл тільки на купівлю, а не початок будівництва. Тому вкрадуть поки не всі 300 млрд грн, а трохи менше. Можна сказати меценати)
📊По фракціям
СН - 190
ЕС - 0
Батьківщина - 15
Платформа за життя та мир - 16
За майбутнє - 9
Голос - 0
Довіра - 14
Відновлення України - 12
Позафракційні - 5
📊По фракціям
СН - 190
ЕС - 0
Батьківщина - 15
Платформа за життя та мир - 16
За майбутнє - 9
Голос - 0
Довіра - 14
Відновлення України - 12
Позафракційні - 5
Aksinia 111• 11 февраля в 16:08
Ответ дляArgesha
А ось і дебільні відмазки підкотили)
Расскажите, каким способом рашка обоготиться при этой покупке ?
Ответ дляStar39
Так эти реакторы покупаются для Хмельницкой АЭС. У нас все АЭС советские, никакие другие реакторы, кроме российских, им не подходят
блоки мають будуватись з нуля, бо те що там раніше набудовано вже в аварійному стані, його доведеться розібрать і від котлована будувати заново.
можливо можна встановити інші реактори.
питання в тому що війна показала як легко загасити аес просто влупивши по розподіленню, і більш логічно було б будувати багато маленьких комплексів в різних місцях чим одну дуру
можливо можна встановити інші реактори.
виктория7аас• 11 февраля в 17:29
Ответ дляAksinia 111
Раша не обогатитсяеньги получила раньше она ,но вопрос в другом КТО дальше будет поставлять и монтировать внутрикорпусные устройства,всю обвязку , ГЦН и прочие насосы , 4 парогенератора на каждый реактор и прочая прочая прочая..Это очень серьезная штука- блок ВВЭР-1000 !.. .Ни Вестингауз,ни французы, ни китайцы, ни южнокорейцы строить АЭС с чужим оборудованием сомнительно что возьмутся....Сколько французы строили финнам АЭС вроде 18 лет?.....что из Росатома спецов приглашать это вообще за гранью
Aksinia 111• 11 февраля в 17:50
Ответ длявиктория7аас
Законопроєкт також передбачає, що для спорудження блоків на основі реактора ВВЕР-1000 Енергоатом закупить у американської компанії Westinghouse ядерне паливо, технології, обладнання, спеціальні неядерні матеріали та пов´язані з ними послуги.
Але при будівництві також використовуватимуться і російські технології. Повідомлялося, що Україна закупить у Болгарії два ядерні реактори російського виробництва.
Все це було відомо ще в червні місяці . Якось це не помітили, а зараз прям ’зрада’))) Невже у русні таке ’високотехнологічне’ обладнення, що у всьому світі немає кому з ним працювати, тільки росатом )))))
виктория7аас• 11 февраля в 18:59
Ответ дляAksinia 111
я не буду долго объяснять просто не надо считать , что смонтировать и запустить ядерный реактор это примерно как грядку после пляшки самогона вскопать Приводила пример как французы финам 18лет строили Там свои ньюансы несоблюдение которых очень дорого обходится ’реактор’ имеющийся у болгар которые может и запустятсилами вестингауза или французов каких-нибудь и будут обрабатывать напильником 20 лет до момента загрузки топлива и не факт, что иностранцы вообще смогут надеть английскую гайку на русский болт.
Ответ дляAksinia 111
немає. це старі реактори і вестінгхаус тільки навчився твели до них робить.
в Болгарії є тільки ’голі’ реактори, обладнання і тех документацію повинні були при початку будівництва привезти москальські спеціалісти, які би контролювали будівництво