Моя улюблена страшко• 11 февраля 2025
Вступ до ВНЗ та пільговики
Ви памʼятаєте роки, коли було важко вступити на бюджет через пільговиків, навіть набираючи максимальні бали? Коли я вступала - добре памʼятаю, що набрала максимальні бали по ЗНО і була майже в кінці списку серед тих, хто пройшов на бюджет, бо 90% в списках до мене мали половину тих балів, які я набрала, але стояла позначка - «пільга».
Коли я почала вчитись - було зрозуміло, що в мене в групі 90% просто не тягнуть. Більшість відрахували ще до кінця першого курсу. Диплом отримали 30% від початкової групи. Бо по-перше їм було важко вчитись, бо рівень з самого початку був дуже низький і банально не вистачало мізків, по-друге багато хто з них і не хотів там вчитись, але батьки «змусили».
Я ще розумію іпотеку під 0%, але нащо робити пільги для навчання, навіть без екзаменів? Пільги для вступу дітей? Нащо забирати місця в інших талановитих дітей? Це «знижувати стандарти» та забирати можливості в тих, хто дійсно може/хоче вчитись.
Що буде зі вступом до вищих навчальних закладів найближчі роки? Це буде капець просто. От нащо таке робити? Я одна цього не розумію?
Король дивана• 11 февраля 2025
Напишите в МОНу и задайте этот вопрос. Они вам и объяснят зачем. Этот вопрос по их части
Поліцейський патруль• 11 февраля 2025
Якщо чесно, за минулий рік діти вступали. Хоча б зараз би набирали.
Дітей мало, особливо хлопців.
І зараз після першої сесії хто не може -відрахували. Тут в таких умовах, хоч би в загалі закінчили. І зараз теж саме, хто хоче-вчиться, хто ні- відрахований.
Дітей мало, особливо хлопців.
Забула що?• 11 февраля 2025
Тоже никогда этого не понимала. Есть мозги - бери и поступай. Нет - иди в ПТУ.
Моя улюблена страшко
• 11 февраля 2025
Ответ дляMillie
Яким чином пільгові місця до загального конкурсу? Їх небагато і там свій конкурс.
Ви набрали 600 б і в кінці списку х двох осіб? Нащо брешете. Завжди пільговики мали певний відсоток від вступників і ніяк не 50%
Я памʼятаю свій список. Пройшло 95 людей. Я 92га. До 80 включно пільговики.
Ксерокопия ночи• 11 февраля 2025
Погоджуюсь щодо того, що пільговики - це перші на відрахування студенти, але їх кількість зараз не більше 10%
Я натуралка• 11 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
льготников всего 10 процентов от поступающих и среди них тоже берут лучших. так прошла моя дочь с 198 баллов из всех желающих. из 10 человек аж 1 льготник был и он картину никак не решает. почему вам приснилось 80 процентов - я хз. и да. если так много тех, кто плохо учится, то всех стоящих переведут с контракта на бюджет по отчислению, и все в дамках
Чучало яблуні• 11 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ні, є квоти, вони чітко зазначені по окремих спеціальностях та ВНЗ.
Почемучечка• 11 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вспомнила бабка про царя гороха))). 150 бюд.мест до 12-15мест льгот. Кпи
Кондуктор автобуса• 11 февраля 2025
Всі дані по конкурсам є на абітпошуку. Чи тему про дітей УБД батьків хотіли просунути? Не вийде, вони не мають пільг при вступі
Почемучечка• 11 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Мой сын и по баллам проходил , но в хвостике пошёл как Впо решили подстраховаться . 2й курс средний 82б сессию закрыл . Так что не надо про льготников.
Почемучечка• 11 февраля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Дети Убд такая же льгота при поступлении
Дуже дуже вумна• 11 февраля 2025
Ответ дляMillie
Пільги для сиріт окремо, для впо. А ще які ?
Діти убд. Їх багато.
ЧукИГеки• 11 февраля 2025
Если у отца моего ребенка есть УБД и это будет , на тот момент, льготой для поступления на бюджет- чхать я хотела на других детей , отцы которых сидели под юбкой у своих баб.
Кондуктор автобуса• 11 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Діти убд. Їх багато.
І що? Пільг нема. Якщо загиблі, то у військові вузи пільги. Вам треба у військовий? Там недобір. Допомогти зі вступом? Безкоштовно
Кондуктор автобуса• 11 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Яка? НЕМА! Конкретно де є пільга назвіть.
Кондуктор автобуса• 11 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Нема такої пільги і не було ніколи
ЧукИГеки• 11 февраля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Нема такої пільги і не було ніколи
прочитайте , что я написала.
Коренная киевлянка• 11 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Здрасьте, а шо мамочка будет соседям говорить, шо дитятко бездарь, а так в институту сам поступил)))
Головний кошак• 11 февраля 2025
Сейчас льнотники это 10% от бюджетных мест и среди них тоже конкурс. В Престижные вузы и на престижные факультеты дурачки уже не попадают. Убд не даёт льгот изначально
Головний кошак• 11 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Діти убд. Їх багато.
Убд не имеют льгот при поступлении. Максимум можно потом перевестись на бюджет при наличии мест. И на бюджете стипендия социальная. Все
Почемучечка• 11 февраля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Основні пільги включають першочергове право на місця в навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах, можливість переведення на бюджетну форму навчання, безкоштовне або пільгове проживання в гуртожитках, та отримання соціальної стипендії.
Почемучечка• 11 февраля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Нема такої пільги і не було ніколи
Мой сын поступил как Впо сейчас уже есть и Убд спросила надо её предоставить в деканат , сказали не надо он и так льготник и получает соц.стипендию.Если отменят эту льготу тогда и предоставите Убд, а если вы понимаете что соц стипендии не платят когда ты на контракте , а вот перевести могут на бюджет. А вообще на льготы подают до подачи документов и этого ребёнка регистрируют в систему и тогда куда бы он не подал будет идти как льготник, а там уже у него свой конкурс среди льготников
Звезда в шоке• 11 февраля 2025
Ну що ви брешете? На пільговиків є чіткий ліміт : квота 1 10% і квота 2 10%. Всього сумарно 20%. Не може бути 90% пільговиків.
Звезда в шоке• 11 февраля 2025
Ответ дляMillie
Пільги і квоти різні поняття. Квота - це можливість вступити з балом менше за конкурсний, пільги - це коли ти вже вступив може бути стипендія, місця в гуртожитку, право переведення на контракт в разі якщо хтось з бюджетників буде виключений з універу.
Сироти - це квота, впо - це пільги.
Звезда в шоке• 11 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
На жаль, дітям убд нема пільг при вмтупі, лише самим убд.