Небоброїдка• 11 февраля 2025
Хтось завагітнів при спкя? Що помогло?
Стимуляція? Чи можливо розраховувати на самостійну вагітність без лікування?
Ванна Тазиковна• 11 февраля 2025
Если вы не берём, есть четкий протокол обследования по бесплодию, кто то сам с спкя берём, кому то стимулируют овуляцию, кому то нужна операция, а кто то делает эко, разные истории
Подтяжка• 11 февраля 2025
Не знаю что помогло, но беременность случилась случайно после 20 лет попыток
Фуліганка• 11 февраля 2025
моя сусідка з СПКЯ, вагою 120 кг і ТТГ захмарним завагітніла з першого статевого акту у 17 р., нещодавно народила вже 3 дитину. без стимуляцій, інших підтримок і т.п. а їй же в 15 років сказали, що буде мати проблеми із зачаттям. вона послухала і в 17 років зальот
Яжемать Мне можно• 11 февраля 2025
Ви впевнені що воно у вас є? Мені писали скпя бо амг був 16 і не було циклу стабільного, хоча на лапароскопії ніякого спкя не побачили,видалили кісту яка ні на що не впливає. Народила у 37 коли цикл протягом 6 міс був як годинник.
Царевна_несушка• 11 февраля 2025
Само получилось. И у подруги тоже само, хотя она делала стимуляции - ничего. А потом устала и смирилась что без детей будет ( на ЭКО денег не было) и сама забеременела.
Замріяна• 11 февраля 2025
Ответ дляФуліганка
А как дети по здоровью?
Ку ка ку ка ку• 11 февраля 2025
Автор, а вы обследовались и вам сказали, что нет овуляции? Или еще не пробовали, но уже придумали проблему?
Ацетилсалициловая кислота• 11 февраля 2025
Подруга долго не могла забеременеть, проходила много проверок, лечение. В итоге со 2-го раза забеременела, когда ввел врач искусственно сперму мужа. А потом вторым ребенком обычным путем через год забеременела, сама того не ожидая, так как до этого столько лет безрезультативных попыток было
Доросла дівчинка• 11 февраля 2025
Після операції по видаленню кісти, 5 років лікування та знущання з мого здоров’я. Різних видів контрацепції для вирівнювання горм.фону. Одного ранку я проснулася і зрозуміла - я більше не можу. І через півроку я завагітніла першою дитиною. Друга вагітність настала неочікувано, не заплановано через майже 8 років)))
Небоброїдка
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Та ніби є з підліткового віку, амг 10, цикл хоть шо
Небоброїдка
• 11 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Звісно, повністю обстежена, овуляцій нема
Млинець Мій• 11 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
А чому не розглядаєте варіант стимуляції овуляції?
Небоброїдка
• 11 февраля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Звісно, що розглядаю. Просто цикли довгі і поки що чекаю