Майструю крила• Изменено 11 февраля 2025

Чи вважали ви коли-небудь помилково, що інша людина закохана у вас?

Маю на увазі, що неправильно інтерпретували якісь ознаки уваги і т.п. І як довго це тривало?
Результат:
вже голосів: 37
15 (40.54%) Не було такого
11 (29.73%) Вважала, довше місяця
7 (18.92%) Результат
4 (10.81%) Вважала, менше місяця
Тра Ля Ля• 11 февраля 2025
Не знаю
мадам Везувий• 11 февраля 2025
Было такое,ну уже неважно, лапшу сняла
фрау Гітта• 11 февраля 2025
Да, 15 лет))
Да, я блондинка!• 11 февраля 2025
Было. Хуже вариант, когда ты и не подозревала, а он через годы вываливает на встрече одноклассников/одногруппников, что любил-страдал.
Фокус-Покус• 11 февраля 2025
Бред какой то
Вельшановна• 11 февраля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Мене ще і дражнили. Купу комплексів насадили. Вели себе як мудаки
А виявляється були закохані
Ласую колобками• 11 февраля 2025
А что тут сложного? Если мужчина пишет, шлет гифочки и смайлики, флиртует и тд, понятно, что думаешь, что есть интерес как минимум. А потом оказывается, что он всем шлет/у него нет планов на отношения/сам не знает, чего хочет. Просто с годами научилась решать проблему
Lilian-nochka• 11 февраля 2025
Не заморачиваюсь.своей вавки в голове хватает,еще в чужой разбираться
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ой, було. Не пам´ятаю скільки часу, але я давай розповідати, який він хороший хлопець, але мені не цікавий в цьому плані, а він мені у відповідь, що я теж хороша, але і я його не цікавлю, як дівчина. А взагалі я в таких справах сліпа взагалі. Потрібно прямо в лоб говорити, але й тоді не дійде і вирішу, що жарт.
Ласую колобками• 11 февраля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну это вопрос к тому, почему он тормоз, что так любил, что вы и не догадались
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2025
Ну прям зовсім помилилася ні. Я подобалася чоловіку, але він потім помирився з жінкою:). Нічого такого не було, але симпатія відчувалася як і те, що його щось серйозне утримує. Я така, що вважаю, коли не скпзано прямо і не запрошено на побаченя, це все не те, тому не сильно розмріювалася. Те, що він одружений, не знала.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Як то кажуть, достойний плодів своєї скромності/дурості.
КвартираЧья• 11 февраля 2025
Вважала, що подобаюсь. А ось чи помилково, чи ні - то вже не знаю.
Полонянка SexShop-а!• 11 февраля 2025
є на роботі хлопець, з усіма фліртував, щоб завести гарні стосунки. а я як зашорена була, тільки потім помітила що з усіма....він і досі думає, що мені подобається, шле смайлики-поцілунки, бо вела тоді себе як дурепа...а мені на хвилинку 40 + рука/обличчя