Я тут Живу• 11 февраля в 19:22

Хлопець бросив

Тому, що йому не подобається, що я фліртую з іншими. Кажу, що це нічого не значить, це така манера спілкування. А від стоїть на своєму , що це недоречно і він не хоче таких стосунків.
Але як поводити себе якщо я не можу по іншому?
Катастрофа• 11 февраля в 19:23
Бросив- це як?
Мама Карло• 11 февраля в 19:23
Это ненормально ваше кривляние
Голубец• 11 февраля в 19:23
Просто в вас проблеми в відносинах, він не приділяє вам уваги от і все
ОдинРазНадетое• 11 февраля в 19:23
Бросив та й бросив. Ідіть вчіть мову поки
Голубец• 11 февраля в 19:24
Якщо ви терези. То він йолоп
Шмоточницаца• 11 февраля в 19:25
Правильно і зробив! Скоро знайде іншу , зробе пропозицію, будуть дітки, житло, бізнес 😂😂😂
автор Я тут Живу • 11 февраля в 19:26
Ответ дляШмоточницаца
Він нудний, його окрім мене ніхто не витримає, він цього не розуміє
Шмоточницаца• 11 февраля в 19:27
Ответ дляЯ тут Живу
Мне так бывший муж говорил. Мол он скучный, что больше жениться не будет и тд. И год не прошел - женился) на каждый товар свой покупатель.
Коко На Страже• 11 февраля в 19:31
Ответ дляГолубец
Якщо ви терези. То він йолоп
А терезам можна? По темі, я б теж закінчила стосунки, якби мій хлопець фліртував з усіма підряд. Сьогодні не може не фліртувати, завтра не може не секститись.
Коко На Страже• 11 февраля в 19:32
Ответ дляЯ тут Живу
Та прям там. Ви спочатку знайдіть того, хто витримає ваш флірт з усіма підряд.
Голубец• 11 февраля в 19:33
Ответ дляКоко На Страже
Терези від недоліку уваги, починають думати що партнер зраджує, от і все((((
Коко На Страже• 11 февраля в 19:33
Ответ дляГолубец
Тому потрібно з усіма фліртувати?
Голубец• 11 февраля в 19:39
Ответ дляКоко На Страже
Тому потрібно з усіма фліртувати?
Ви не розумієте, коли коханий чоловік вас футболить, то це розпач, і розуміння що ви йому нафік не треба
Голубец• 11 февраля в 19:40
Ответ дляКоко На Страже
А ви йому приділяєте увагу? Чи тільки коли вам треба ? А не йому?
Голубец• 11 февраля в 19:41
Ответ дляШмоточницаца
Это точно,
Голубец• 11 февраля в 19:47
Ну дівчата, якщо чоловік вас ігнорить 2 тижні, то зрозуміло що він іпе іншу…
Где тут 0?• 11 февраля в 19:50
Ответ дляКатастрофа
Бросив- це як?
Бросив це як біжав
ЗаведУющая• 11 февраля в 19:51
Ответ дляКоко На Страже
Та який там флірт?
Вона нав´язується кожному мужику, а той не витримав цей іспанський сором і зник
Едимнаморе• 11 февраля в 20:41
Не заводить ни с кем отношений. Просто флиртовать со многими и не париться.
Мания-Величия• 11 февраля в 22:52
мне как то сказала почему я улыбаюсь когда разговариваю с коллегами
я была в шоке ....
ну это только звоночки были
ему казалось что я слишком милая
потом казалось ,что я слишком много общаюсь и не важно мужчина это или женщина
даже говорил зачем я так много общаюсь с родной сестрой!!!
Коко На Страже• 11 февраля в 23:52
Ответ дляГолубец
Навіщо тут Ваші фантазії? Де Ви взагалі таке прочитали?