Сладкий лимончик• Изменено 12 февраля в 11:47

Гроші тільки 1 сину

Ситуація така:в сімї 4 сини,всі повнолітні,старший одружений,дітей немає,живуть з дружиною у її батьків, середній одружений,є дитина,знімають квартиру(постійно плачуть,що немає грошей,при тому що квартиру знімають в новобудові), 2 молодші сини-живуть з батьками. От батька синів,призивають на війну і від нього така фраза до мами: якщо мене вбють,купиш квартиру середньому сину. Про старщого,у якого не має власного житла не згадав, про молодших також. Як взагалі реагувати на ситуацію? всі їх проблеми завжди вирішував старший син,на лікування давав гроші також він і молодші,а середній ніколи нічого і все йому
Віорика• 14 февраля в 12:27
Ответ дляclernikol
І де тут побажання комусь не мати дітей. Тут лише констатація факту, що дітей нема, і не ствердження що їх точно не буде, а те, що їх може і не бути, але їх НЕМА, для тугих. І до речі, чого так боїтеся з основного акаунту писати, ви тільки за спиною вмієте щось там депутати?🤣
у вас є докази,що будуть? це які докази потрібні?огляд гінеколога,узд,аналізи?
Віорика• 14 февраля в 12:29
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 13:03
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 13:36
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 14:12
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 14:16
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 14:33
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 14:36
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 14:48
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 14:49
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 15:42
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 15:43
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 16:02
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 16:03
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 16:07
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Віорика• 14 февраля в 16:08
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
clernikol• 14 февраля в 16:10
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...
Ти така самокритична
clernikol• 14 февраля в 16:11
Ответ дляВіорика
Удалено администрацией...