Сладкий лимончик• Изменено 12 февраля в 11:47
Гроші тільки 1 сину
Ситуація така:в сімї 4 сини,всі повнолітні,старший одружений,дітей немає,живуть з дружиною у її батьків, середній одружений,є дитина,знімають квартиру(постійно плачуть,що немає грошей,при тому що квартиру знімають в новобудові), 2 молодші сини-живуть з батьками. От батька синів,призивають на війну і від нього така фраза до мами: якщо мене вбють,купиш квартиру середньому сину. Про старщого,у якого не має власного житла не згадав, про молодших також. Як взагалі реагувати на ситуацію? всі їх проблеми завжди вирішував старший син,на лікування давав гроші також він і молодші,а середній ніколи нічого і все йому
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:20
Ответ дляМасяня Я
Бо по факту їх нема, а чи будуть, то не факт. У вас є докази, що будуть?🤣
якщо люди планують дітей,то будуть. Якщо чайлд фрі-то не будуть планувати
Веселуха Муха• 12 февраля в 12:20
Ответ дляСладкий лимончик
а в чому проблема середньому заробити?
Асв чому проблема іншим заробити? Вони навіть за орегду не платять
Масяня Я• 12 февраля в 12:20
Ответ дляСладкий лимончик
середній постійно ниє,що не має грошей,всі йому всі винні і батьки,і дід з бабусею
І? Я спитала чому ви розділяєте дітей, і чому упередження ставтеся до середнього, при цьому кричите, що наче має бути однакове ставлення до кровинушок? Ви самі собі суперечите
Масяня Я• 12 февраля в 12:21
Ответ дляСладкий лимончик
Якщо навіть планують, то не факт що будуть. Ви як ото з лісу...
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:21
Ответ дляЯ тут с краю постою
Але живуть на шиї батька.
як можуть жити на шиї батька,якщо всі працюють? і середній працює,тільки у нього вистачає наглості брати ще у батьків. При тому що,менше всіх заробляють молодші хлопці
Пес Патрон• 12 февраля в 12:21
Ответ дляИрина-bbd0
Только загохла тема с 15 млн младшему и тут опять новинка
І головне знов усі ведуться
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:21
Ответ дляМасяня Я
Але ж ви сама ділеие
я не ділю, а батько ділить
Веселуха Муха• 12 февраля в 12:22
Ответ дляСладкий лимончик
Пперед тим як робити дитину,потрібно було думати про житло. Старший і молодші думають,як купити своє,а от середнй не думав
Думають, як купити своє за гроші мертвого батька? Жах(
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:22
Ответ дляМеня не звали
І? Це не будинок брата і навіть не будинок його дружини. Чого вони мають жити там?
це будинок дружини,мами і сестри
Масяня Я• 12 февраля в 12:22
Ответ дляСладкий лимончик
я не ділю, а батько ділить
Ні, чітко бачу,як ви ділеие і неоднаково ставтеся до всіх дітей
Дівчина заглядєніє• 12 февраля в 12:23
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
У кідстаіівської жаби 2 квартири))) а у вас ні хера. Працюйте, кобило)))
Оце так цабе• 12 февраля в 12:23
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не рахуйте чужі гроші.бо втратите свої. Не заглядайте по чужих кишенях. І не роззявляйте рот на чужу квартиру. Пантруйте своє. Не впше собаче діло хто і за скільки знімає.
Вообще автор, для вас прекрасный совет. Сосредоточиться на своём, заниматься накоплением на жилье, а ныть охать и ахать научитесь. Все равно средний у родителей любимчик, а
остальные хоть 10 внуков народят то все равно не то
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:23
Ответ дляКротоТо
А мають з мамою жити, щоб вас жаба не душила?
нехай живуть,де хочуть,тільки для чого плакати,що немає грошей,у кого дійсно їх немає ,терплять незручності
Меня не звали• 12 февраля в 12:23
Ответ дляСладкий лимончик
відокремився
і все одно батьки йому допомогають грошима. Старший і молодші у батьків гроші не беруть взагалі
А нащо жтоді дружина старшого створила цю тему?
Сладкий лимончик
• 12 февраля в 12:23
Ответ дляМасяня Я
Так і у самки його є квартиру. Чому не заберете до себе?
куди до себе?
Соломія Злагода• 12 февраля в 12:25
Ответ дляСладкий лимончик
по суті ви прави,вони то народили,а повну освіту нікому не дали,про інше взагалі мовчу
Чого ж ви полізли в ту як ви кажете ’сімейку’?🤦
Такі погані, наплодилися, освіту не дали, житло і машину не купили кожному сину...
Куди ж ви дивилися і яким місцем думали?😁
Це ваш прорахунок.
Поки не народили маєте ще час подумати чи потрібно воно вам.
Це ваш прорахунок.
Romashka5577• 12 февраля в 12:26
Ответ дляСладкий лимончик
по-перше,ніхто ще батька не хоронить, по -друге:він акцент зробив тільки на 1 сина.
Він на онука зробив акцент, що не ясно
Color never seen before• 12 февраля в 12:29
Если вы жена старшего сына, то чем скорее вы и ваш муж смиритесь что родители до пенсии будут среднему хвост на поворотах заносить, тем вам будет лучше и спокойнее. Не злитесь, копите на квартиру, а лишних денег у вас нет
Romashka5577• 12 февраля в 12:31
Ответ дляСладкий лимончик
А навіщо ви лізете в чужу сім´ю?? Не ваша справа, як і чим вони живуть,чого ви за них вирішуєте? Вірно вам свекор нічого не планує лишати, бо ви заздрістна і зла.
Киев_Елена• 12 февраля в 12:37
Ответ дляСладкий лимончик
такі інші сини з часом будуть мати дитину
Тут неизвестно еще, будут или не будут, внук пока единственный один
Киев_Елена• 12 февраля в 12:38
Ответ дляСладкий лимончик
старший у батьків дружини-це є де? чи молодшим дуже класно жити з батьками?все таки дорослі хлопці
Так пусть зарабатывают и покупают жилье, 4 взрослых сына и надеются что отец им что-то купит. Уже сыновья должны помогать родителям, а не наоборот. Стыдоба какая
Киев_Елена• 12 февраля в 12:39
Ответ дляМеня не звали
Звичайно, їм є де. І молодшим є де. А середній- грібеться сам. І з нього мають брати приклад інші дорослі діти
+1000
РусалкаДністрова• 12 февраля в 12:39
Ответ дляСладкий лимончик
краще би все було добре і всі були живі
Ще всі живі, а вже обідно?!
От мені цікаво - чому саме невістки краще всіх знають, як ділити спадщину після чужих батьків. Навіть неїснуючу
inneska-85• 12 февраля в 12:41
Ответ дляСладкий лимончик
батько може казати,що завгодно.а зробити завжди можна по-своєму.
Борисфенка• 12 февраля в 12:42
Ответ дляРусалкаДністрова
Ще всі живі, а вже обідно?!
І навіть не спадщину, а похоронні після гіпотетичної загибелі свекра.
Color never seen before• 12 февраля в 12:54
Ответ дляMilisa35
Бля. Дуже боляче таке читати. Таке враження що у людей геть мізків не стало з цією війною, а може й не було. Тобто батько ще живий, а вони вже ділять кошти. Тобто відправляючи його на війну вони вже закладають у свідомість що його вбʼють. Дно, просто дніще. 🤬
Я так поняла что отец сам поднял эту тему
Александра-06e5• 12 февраля в 12:54
Автор, так всегда. Любимый сын(дочь) хочет жить хорошо, ни в чем себе не отказывать, ему всегда не хватает и он всегда ноет. Он с родителями жить не хочет, потому что свободы не будет, а считает, что все остальные, кто с родителями живёт, сидят у них на шее и ничего не делают. Он ноет, ноет, ноет и вот доныл себе на квартиру.