Невловимий Джо• 12 февраля 2025
Дівчатка, зайдіть хто розуміється на кольорах фарби для волосся
Колись давно фарбувалась Велла колестон 4/71, але зараз набагато більше сивого волосся, то ж напевно треба змішати його з натуральним з двома нулями. Знаю, що при такому змішуванні, щоб не уходити в дуже темний колір, одна з фарб повинна бути світліша на тон. То може треба брати 4/00 та 5/71? Вдячна за поради))
Пасти Ла• 12 февраля 2025
жпт:
Так, ви все правильно розумієте! При фарбуванні сивого волосся сумішшю натурального тону (з двома нулями) і модного відтінку, щоб уникнути надмірного затемнення, варто брати натуральний відтінок на тон світліший.
✅ Ваш варіант 4/00 + 5/71 – це хороший вибір.
4/00 – натуральний темно-коричневий для хорошої закрашуваності сивини.
5/71 – холодний попелясто-коричневий, трохи світліший, щоб уникнути занадто темного результату.
🔹 Пропорції змішування:
Залежить від кількості сивого волосся:
Якщо сивини до 50% – 1:1 (тобто рівні частини 4/00 та 5/71).
Якщо сивини більше 50% – 2:1 (більше натурального 4/00).
🔹 Оксидант:
6% – для стійкого зафарбовування сивини.
Якщо хочеться більш м´якого ефекту, можна ще трохи додати прозорий мікстон або нейтралізатор для пом´якшення тону.
Якщо хочете, можу підказати, як зробити тест на пасмі перед повним фарбуванням 😉
🔹 Пропорції змішування:
Залежить від кількості сивого волосся:
🔹 Оксидант:
Мюллерная• 12 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А окисник який?
Зазвичай на сивину береться 6
Невловимий Джо
• 12 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
жпт:
🔹 Пропорції змішування:
Залежить від кількості сивого волосся:
🔹 Оксидант:
🔹 Пропорції змішування:
Залежить від кількості сивого волосся:
🔹 Оксидант:
дякую , то ж жпт згодний
Коли мовчу- приємна жінка• 12 февраля 2025
Автор, дозвольте у вашій темі спитати.
Якщо у мене натуральний 7, фарбувалася 7.0+7.7 на окиснику 6%. Але сивини дуже багато, хочу спробувати 8.00, ні з чим не змішуючи. Хочу трошки світліше. Як думаєте, варто?
Мюллерная• 12 февраля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Автор, дозвольте у вашій темі спитати.
Якщо у вас у волосині є жовтий чи золотий пігмент, то просто 8.00 може дати зеленуватий відтінок . Краще мішати. 8.12+8.13 виходить гарний колір