Хочу спитати чим закрашуєте сивину, мені головне не темну фарбу, так як мою закрашує тільки темна зарез. Але хочу у світлий колір, і чоловік хоче щоб світліше волосся було, але я коли беру русий колір то взагалі не зафарбовує сивину. І той самий лореаль теж не зафарбовує. Волосся жорстке, грубе. Я не проти навіть блонда, але брала і попельстий і ще світліший все без толку. Тільки темний колір типу шеиен і темніше зафарбовує. Що порадите в домашніх умовах, не за всі гроші....? Дякую всім хто поділився
Tatianyshka• 19 января в 16:21
Я не перукар, але логіка в тому що ви дома хочете з темного перейти в світлий, тобто спочатку потрібно висвітлити, а потім фарбувати.
Простіше піти в перукарню і там підкажуть, можливо спочатку мелірування краще.
Звичайний лореаль екселенс зафарбовує. Тільки той, що класичний, з аміаком. Безаміачні фарби залишаються на рушнику, а не на волоссі.
І треба брати фарби з нулями в кінці.
Я поступово у світліший колір виходжу, беру на 1 світліший. Зразу на декілька без освітлення ніяк не перескочити. Фарбую лише корені плюс пару см вище. Раз на півроку повністю (волосся до лопаток).
Коли була темніша, то 4.02 змивався швидко, 4.00 практично не змивався.
І треба брати фарби з нулями в кінці.
Ответ дляTatianyshka
Я не хочу перейти, хочу зафарбувати сивину. Як перейти в висвітлитьсч я знаю. А от сивину, зафарбовують тільки темні фарби, а я не хочу темні, хочу русий наприклад, а русий не зафарбовує.
Ответ дляanastasiaproz
русый закрашивает, краска с 0 или с 00 после точки.
Но, если сейчас у вас по длине волос есть градация - переход от темного покрашенного к своему с сединой, то какая чудесная краска не была бы, просто окрасить качественно невозможно. О чем в п.1 вам и написали