Два-три тижні і фсьо• 12 февраля 2025
Хто змінив професію в 35+?
Дівчатка, хто міняв професію та вид діяльності в 35+?
ЩО на ЩО змінили та як зараз ваші результати, задоволені чи ні? Чи були труднощі через вік в новій сфері?
Потребую історій для натхнення)
Черпак_для_фантазий• 12 февраля 2025
Дочка в 32 з економістів пішла в комп´ютерний дизайн. Все вивчила. 3 роботи за 3 роки і повернулась до економіки. Бо багато проектів закривалось. а скорочували тих, хто прийшов останнім. А вам може повезти. У вас інше. Та треба розуміти що спрос на вашу послугу знизився. Бо більша частина кому потрібні стилісти виїхала, когось війна змінила і вони вже дивляться на світ в розбитих окулярах, а у інших закінчуються гроші.
Поросенка• 13 февраля 2025
Ответ дляПампушечка
Я блогеркою стала в 38.
так работа то какая?или вы думаете интересно кому то на бабку 50 летнюю смотреть?