Antiprom• 13 февраля 2025

Ви підтримуєте рішення РНБО проти Порошенка

До нього можна по-різному відноситись.. але таке рішення говорить про справедливість судової системи України, бо де подібні рішення проти Кучми? Проти Тимошенко? Проти сумнозвісного Баканова.. Проти Татарова, Єрмака та Боневтіка, кінець-кінцем чому їх немає?
От цікаво , ви , як виборець підтримуєте рішення
Результат:
вже голосів: 183
109 (59.56%) Ні, мені соромно за це рішення
50 (27.32%) Так, я підтримую
24 (13.11%) Тиц
автор Antiprom • 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Проти головнокомандувача під час війни виступають лише посібники ворога, не залежно від прізвищ і навіть країни, на яку напали
Ви вже набридли своєю зеленою методичкою.. такі як ви і обрали зеленського.. і розберіться в різниці між Головнокомандувачем та Верховним Головнокомандувачем..хоча б в цьому так явно не позортеся
Businka_05• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви так переживаєте, щоб олігархи не збідніли через санації? ))
А вы любите задавать глупые вопросы или лишь бы что-то написать?
Иностранный инвестор зайдет не для того, чтобы облагодетельствовать местное население, как думаю многие. Его привлекает дешевый труд, позволяющий увеличить свою прибыль. Как было с переносом производства европейских товаров в Китай в начале 2000х
Манула• 13 февраля 2025
автор Antiprom • 13 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
Можна на законодавчому рівні встановити норм мінімальну ЗП
Businka_05• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Не смешите! Еще года 3-4 назад все смеялись с создания рабочих мест с зарплатой 6-8 тысяч. Откройте сейчас вакансии и посмотрите уровень зарплат и сравните цены. Тогда и сейчас. И ничего, народ работает.
автор Antiprom • 13 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
Так, але все можна змінити..головне щоб до влади прийшли адекватні
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляKot_v_meshke
«Так п…й, що аж невдобно» (с)
Ви внє політікі?
Christ1na• 13 февраля 2025
А я не розумію які саме обвинувачення йому пред´являють? За що саме ці санкції??
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляЧитака
я взагалі не зрозуміла за що його затримали
Я теж, щоб не затьмарив бубочку мабуть
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Наче ’держзрада’. Чекаємо на офіційне оприлюднення ...
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
если бы порошенко реально посадили в тюрьму, с конфискацией имущества, поддержала бы такое решение.

а так очередной сценарий для отвлечения народа.
Так а за що його садити? Жодну його справу не можуть довести. Порох не довів до війни принаймні
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А окрім пороха яких олігархів посадили чи ввели проти них санкції? Це чиста помста
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Скажемо так, якщо у пороха були помилки, то вони навіть не порівнюються з помилками зеленського. Чекаю вже коли його будуть судити.
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Нам би спочатку вижити в всій цій божевільні та обрати більш-менш адекватну людину, в чому я дуже сумніваюсь, дивлячись на все.
Смарагдовий наполеончик працює ...
Marinamariana• 13 февраля 2025
Такое впечатление что Зеленский Порошенко мстит . Непонятно за что он его так ненавидит .
Marinamariana• 13 февраля 2025
Ответ дляСоната любви

За то Порошенко садить в тюрьму ?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляviter33
Це логічно
Зе вже давно навчився перекладати відповідальність:
Погані закони - ВР винна
Погана економіка - КабМін винен
сзч і буксує мобілізація - партнери винні (бо зброї не дають)
І так усі винні (крім нього)
І чим ближче до виборів - тим перелік винних ставатиме довшим, а промови Зе - полум’янішими і рішучішими
Не сьогодні-завтра Залужний стане винним (єдиний реальний конкурент ЗЕ)
Тобто, ви не вважаєте Україну пврламентсько- президентською ?
Нам дають і давали достатньо зброї?
Залужний не мав помилок, в т.ч. оцінки ситуації перед вторгненням?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
А чого ще досі немає офіційного оприлюднення? Чого смарагдове посьміховисько чекає?
Чекає поки хамелеонові посіпаки виговоряться )
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
це ви про себе?
Радійте, тільки країну не згубіть від радощів при цьому.
Вже маємо маленьку копію рфії з маленьким зеленим диктатором на чолі, далі буде ...
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Спеціально для Вас, якщо ви не зрозуміли : проти Головнокомандувача і проти Верховного головнокомандувача , під час війни виступають лише посібники ворога.
Це не про критику, бо критика - це щодо конкретних рішень може бути. Це про постійне обливання л*йном в унісон з кацапами. Одна і та ж методичка шоколадна і рашистська. Просто потік. І ніколи конкретики.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
А ви любите писати банальні речі з розумним виглядом, так наче тільки ви одна це розумієте? ) яка ж ви неглупа))
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А якщо верховний головнокомандувач і є найкращим посібником ворога, що робити?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
Скільки там років в Британії ще по карточках їжу отримували навіть після закінчення війни? А ту війну для Британії не порівняти з тим, що зараз
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Вкрадені мільярди. Вкрадені, виведені з України. Але ви продовжуйте захищати сивочолу бубочку
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Тобто, ті барижні руки нічого не крали?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
А ви не чули про Коломийського , наприклад?
Про Медведчука, який став олігархом з 2014? Чи етодругоє?)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Оце єдине, що я чула під шанувальників ’у нього були помилки’. І ніхто ніколи не наважується сказати конкретні дії , здійснені проти України.
Вкрав десятки підприємств в 90-ті - то були помилки
Пішов в російську партію Медведчука СДПУ(о)- помилки
Наказав пропустити колону Гіркіна на Донецьк - помилки...
Kot_v_meshke• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Ви внє політікі?
А вы влияете на решения РНБО?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
Як можна ненавидіти того, у кого виграв з рахунком 3 до 1?
Навпаки, то лузер ненавидить і постійно хитає країну. То ржав що Верховний голокомандувач не втік, то розказував два роки про великий конфлікт у воєнному керівництві. Та кожну тезу рашистів множили і розносили , взагалі не думаючи про інтереси України. Як раз тупа помста за програж
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
За то Порошенко садить в тюрьму ?
З конфіскацією. Але уже рік тому все переписав на сина майже. Так що не переживайте.