До нього можна по-різному відноситись.. але таке рішення говорить про справедливість судової системи України, бо де подібні рішення проти Кучми? Проти Тимошенко? Проти сумнозвісного Баканова.. Проти Татарова, Єрмака та Боневтіка, кінець-кінцем чому їх немає?
От цікаво , ви , як виборець підтримуєте рішення
Результат:
вже голосів:
109 (59.56%)
Ні, мені соромно за це рішення
50 (27.32%)
Так, я підтримую
24 (13.11%)
Тиц
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
О, уже і Манула додалася до порохоботських ніків, які мене заблокували через незручні запитання і контрпропаганду до сивочолої)
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви не чули про Коломийського , наприклад?
Про Медведчука, який став олігархом з 2014? Чи етодругоє?)
Вже почула, вони ж спеціально одразу все не сказали. А буде у цифрах скільки і у кого заблокували коштів? Чи коломойського на 1%, а пороха на 100%?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Оце єдине, що я чула під шанувальників ’у нього були помилки’. І ніхто ніколи не наважується сказати конкретні дії , здійснені проти України.
Вкрав десятки підприємств в 90-ті - то були помилки
Пішов в російську партію Медведчука СДПУ(о)- помилки
Наказав пропустити колону Гіркіна на Донецьк - помилки...
Які саме підприємста він вкрав?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
А є докази? Куди вивезені?
Я з не ДБР. Чекаю як і ви, на цифри.
Але з того, що сам п.о.п. офіційно декларує - вкладені мільйони в економіку орбанівської Угорщини, країни яка постійно не голосує за виділення зброї Україні, це як??
От як Ви, як його прихильниця, можете це сприймати позитивно, якось прокоментувати? Просто цікаво.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як можна ненавидіти того, у кого виграв з рахунком 3 до 1?
Навпаки, то лузер ненавидить і постійно хитає країну. То ржав що Верховний голокомандувач не втік, то розказував два роки про великий конфлікт у воєнному керівництві. Та кожну тезу рашистів множили і розносили , взагалі не думаючи про інтереси України. Як раз тупа помста за програж
Зєля помішаний на помсті пороху, це ознака низької самооцінки, це видно неозброєним оком, а ви значить сліпа)
Ответ дляMrs.Ochmonek
А мені цікаво ви самі свій пост тут лайкнули чи хтось інший?) До речі, ви молодець, що розібрали в різниці між Головнокомандувачем ЗСУ та Верховним Головнокомандувачем , тільки ще один момент там 2 слова пишуться з великої літери)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я з не ДБР. Чекаю як і ви, на цифри.
Ваші заяви- це вилами по воді
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Які саме підприємста він вкрав?
Ви це можете називати завуальовано ’ підприємства попали в його руки, і його батька ’.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, ви не вважаєте Україну пврламентсько- президентською ?
Нам дають і давали достатньо зброї?
Залужний не мав помилок, в т.ч. оцінки ситуації перед вторгненням?
Нам дають і давали достатньо зброї?
Україна є Зе-республікою (бо уся виконавча та законодавча влада зосереджена в руках Зе та його ставлеників)
За 3 роки можна було максимально наростити випуск зброї. Якщо не Ф-16 та Петріотів, то принаймі дронів, мін, снарядів. патронів та ін. Москалі ж перевели свою економіку на військові рейки - нам же щось завадило. Тим більше - бачимо, що наші ’союзники’ - вкрай ненадійні
Усі мали помилки перед вторгненням. Алі усіх ’собак’ буде повішено виключно на потенційних політичних конкурентів
Ответ дляAntiprom
4 рази ухилянт, зелений г**дон путіна не гідний цієї високої посади, тому навіть зеботня пише з маленької літери))
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Це презирство. А не ненависть. А у Порошенка саме ненависть.
Це знаєте, як жінка пішла від імпотента брехливого, але багатого, до молодого і енергійного. І цей ніяк не змириться, як його, такого пузатого і важливого, проміняли на іншого. І так уже п´ятий рік)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Я часто роблю орфографічні помилки з телефона, але вдячна вам за увагу до мого посту)
Сподіваюсь, що написання з великої літери Верховного Головнокомандувача у воюючій країні трохи призупинятиме вас у бажанні вилити на нього все те, що і московити. До Перемоги
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навіть не сподівайтесь
Ответ дляMrs.Ochmonek
Коли людина когось презирає, вона йому не мстить і не помішана ньому. Навпаки стврається уникати та ігнорувати. А тут заздрість, ненависть. І мені здається заздрість саме через те, що порох набагато розумніший за зе і його шанують партнери
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навіть більше напишу сподіваюсь побачити скоро це зелене
на лаві підсудних як зрадника
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Так а які хоч підприємства?
Схема проста. Спершу вони директори підприємств , а потім уже власники. Магія.
Та найперше , про батька ’Героя України, між іншим, чиїм іменем ще й вулицю назвали
Того року він став заступником генерального директора АТ ’Біржовий дім Україна’ (генеральним директором був Петро Порошенко), 1993 року – заступником генерального директора ЗАТ ’Український промислово-інвестиційний концерн’, який об’єднав понад 50 підприємств; генеральним директором Укрпромінвесту був Петро Порошенко.
Олексій разом із сином Петром прийшли та оновили роботу: Вінницької кондитерської фабрики, Кременчуцької фабрики, Маріупольської кондитерської фабрики та Київської кондитерської фабрики.
Наступним кроком був суднобудівний завод ’Ленінська кузня’, де за кошти Порошенка відновили виробництво. Завод став стабільно працювати, випускаючи риболовні траулери, корпуси суден для Голландії тощо. Далі був приватизований Верхньодніпровський крохмало-патоковий комбінат, що на Дніпропетровщині. Потім Дніпропетровський завод із виробництва акумуляторів.
Це я скопіювала малий шматок самого початку діяльності
Ваші батьки що в 90-ті робили?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляviter33
Я вам чи не вам уже писала: виходьте з вашого обмеженого інфополя. Аналізуйте самі: що було, що є, що можливо, що не можливо в умовах такої війни. І той великий нуль, який був зроблений з 2014 по 2019,по снарядах і патронах. І з підривом найбільших складів
Ответ дляMrs.Ochmonek
До Зе задавайте запитання!
Який в 2019 у воюючій країні вирішив ’припинити стріляти’ ( і згорнути розробки ’Нептунів’, ’Богдани’, ’стугни’,..), а кошти почати розкрадати на дорогах !
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Навіть не сподівайтесь
Тоді лийте далі, шо ж. Московити радіють, що ви є такі
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Хто вам про це каже? порошенківські канали? Все з ніг на голову.
От серйозно. На вашу думку, Зеленський заздрить Порошенку, у якого виграв з в три рази більшою підтримкою (і це вперше в історії України), який може подзвонити Дуді, Джонсону, Мелоні, фактично встановив з ними близькі взаємини, до якого у війну на запрошення приїжджало купа західних діячів, і він заздрить ’ розумному Порошенку,’, від якого на заході вже всі шугаються?? Он недавно , як він біг за Трюдо, для фотографії рукостискання. Просто посміховисько. З ним зустрічаються там, де він платить, фінансує (легально) партію європейську і тд. Але це і близько не ’ шанування’.
Просто потрібна нарізка крапля за краплею змінює ваше сприйняття.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якраз московити радіють що є такі як ви..і результата вашого вибору і роботи потім обранного вами преЗЕдента ми зараз відхаркуємо.. кращого подарунку московитам ніж ваш вибір годі і уявити
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
на лаві підсудних як зрадника
Він здарник для тих, хто голосував за нього з надією, що він приведе сюди русскій мір, а не буде опиратися пуйлу і ще й задіювати захід для допомоги проти пуйла.
Я не знаю з яких ви
Ответ дляМанула
А чого ще досі немає офіційного оприлюднення? Чого смарагдове посьміховисько чекає?
Береза вчора написав чого:
Різні ЗМІ пишуть, що ’РНБО ввела санкції проти Порошенка’. А Зеленський пише, що рішення про санкції буде опубліковане завтра. Вам цікаво чому і що відбувається? Зараз поясню.
Зеленський подивився на Трампа і вирішив пограти в ковбоя. Тому рішенням РНБО прийняли санкції, але... Немає подання на санкції. Рішення без подання, а це процесуальне порушення. Чому так сталося? Тому що Малюк та Буданов відмовилися підписати подання. Бо не ідіоти. І тиск не допоміг. Підписав Фінмон (нещодавно призначений). Але хтось обізнаний на процедурі згадав, що Фінмон не суб´єкт подання. А рішення РНБО вже є. Тому тепер намагаються підкласти подання від Кабміну на основі інформації Фінмона. Це справжнє шапіто. Але шоумени у владі і тому маємо таку правову вакханалію.
До речі, чому хочуть протягнути санкції на підставі держзради? Тому, що це дасть можливість закрити Порошенка на наступному тижні. А вийти під заставу при держзраді неможливо. Оцініть план Зеленського. І схоже, що Кім Чен Зе пішов ва-банк.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не знаю з яких ви
Розкажіть мешканцям окупованних територій після 24.02.2022 що він не зрадник інтересів України і що він підготував країну до війни
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляviter33
До Зе задавайте запитання!
В 2022 він міг це вирішити - припинити стріляти, віддати південь і Донбас, а потім - по Дніпру. Але він вирішив інакше, і це дуже когось дратує.
Про наймирніші плани в 2015, з односторонніми припиненням вогню ви нічого не чули?
І про дороги. Чому не було доріг до 2019? Розкрадали на дорогах завжди, це факт.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Та невже? )) все з вами ясно.
Мир - це війна. Рабство - свобода(с)
Зеленський - друг пуйла
Мир - це війна. Рабство - свобода(с)
Зеленський - друг пуйла
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляfishcka
Береза вчора написав чого:
Береза. Як багато в цьому слові