До нього можна по-різному відноситись.. але таке рішення говорить про справедливість судової системи України, бо де подібні рішення проти Кучми? Проти Тимошенко? Проти сумнозвісного Баканова.. Проти Татарова, Єрмака та Боневтіка, кінець-кінцем чому їх немає?
От цікаво , ви , як виборець підтримуєте рішення
Результат:
вже голосів:
109 (59.56%)
Ні, мені соромно за це рішення
50 (27.32%)
Так, я підтримую
24 (13.11%)
Тиц
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Розкажіть мешканцям окупованних територій після 24.02.2022 що він не зрадник інтересів України і що він підготував країну до війни
А окуповані ДО вас не цікавлять?
У вас я вже питала: чи потрібно було Зеленському в 2021 провести повну мобілізацію, щоб якнайкраще підготувати країну до оборони, щоб вистачило на всі напрямки?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Ви хоча б розумієте яка ви смішна?..
А ви розумієте, яка ви смішна? Одні і ті ж ’ джерела’, і ’аналітики’, особливо ті, що тікали, аж гай шумів
Ответ дляMrs.Ochmonek
В 2022 він міг це вирішити - припинити стріляти, віддати південь і Донбас, а потім - по Дніпру. Але він вирішив інакше, і це дуже когось дратує.
Про наймирніші плани в 2015, з односторонніми припиненням вогню ви нічого не чули?
І про дороги. Чому не було доріг до 2019? Розкрадали на дорогах завжди, це факт.
А в передвиборчих агітаціях 2019-го, де було ’подивитися в очі хуйлу’, ’просто перестати стріляти’, ’війна триває лише тому , що барига на ній наживається’ - було про ’віддати південь та Донбас?’ Чи просто дорватися до влади і грабувати?
Дійсна, що ще потрібніше у воюючій країні,ніж дороги. Щоб російські танки по дорозі з Харкова до Києва гусениці бува не пошкодили
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто вам про це каже? порошенківські канали? Все з ніг на голову.
От серйозно. На вашу думку, Зеленський заздрить Порошенку, у якого виграв з в три рази більшою підтримкою (і це вперше в історії України), який може подзвонити Дуді, Джонсону, Мелоні, фактично встановив з ними близькі взаємини, до якого у війну на запрошення приїжджало купа західних діячів, і він заздрить ’ розумному Порошенку,’, від якого на заході вже всі шугаються?? Он недавно , як він біг за Трюдо, для фотографії рукостискання. Просто посміховисько. З ним зустрічаються там, де він платить, фінансує (легально) партію європейську і тд. Але це і близько не ’ шанування’.
Просто потрібна нарізка крапля за краплею змінює ваше сприйняття.
Мені це говорить моє знання психології, і здібність бачити слабкості людей. Ви рахуєте себе найрозумнішою, ну ок, нехай у вас буде така можливість)
Цікаво, проти якого Жеваго ввели санкції? В додатку РНБО дата народження Жеваго К.В. - 1957, вікі каже, що Жеваго Костянтин 1974 р.н. Чи так поспішали проти ПОП оприлюднити, що все інше - неважливо? Якась фількіна грамота, а не офіційний додаток. Чи це ’пропуск’ ЖКВ, поки дані неправильні - їдь-роби що хочеш
Businka_05• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вы из секты святого Зели, что ли?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
Вы из секты святого Зели, что ли?
У мене до нього іншого плану претензії. Але не ті, які йому закидають любителі секти ’святого’ негетьмана
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Вас ще чекає багато відкриттів, якщо ви справді цікавитеся психологією.
Ответ дляMaryna804
’какая разница’ , зелені узурпатори дуже поспішали ...