Уходя дверю не хлопать• 13 февраля в 09:35

Аналізи по НСЗУ в CSD лаб., як записатись?

Привіт. Можливо хтось здава аналізи в цій лабораторії, чи реально туди записатись? Направлення є. На сайті лабораторії пишуть запис через хелсі, а в хелсі немає вільних дат по всьому Києву. На гор лінії лабораторії- відправляють на хелсі. Підскажіть, як можна записатись? По живій черзі я так розумію вони не приймають зараз
Страхованная• 13 февраля в 09:36
я в дніпрі безкоштовно не змогла здати - лікар виписує одні коди, в лабораторії геть інші, плюнула здала платно
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 09:36
В хелси осенью , спокойно записалась , Левобережной
Банка з медом• 13 февраля в 09:36
В 12 ночи даты обновляют, ловите.
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 09:37
Ответ дляСтрахованная
Это же все видно в Хелси , на что выписано и номер
Страхованная• 13 февраля в 09:38
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
видно, але із номерами ,які роблять в лабораторії - геть не співпадає(
Стефанія• 13 февраля в 09:39
Я не змогла записатися...треба розуміти,коли вони відкривають запис,або, можливо їхати в саму лабораторію
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 09:40
Ответ дляСтрахованная
Я в хелси автоматом переходила и сдавала , не разу номер не был другой. В Синейво вводила и также автоматом писала какой анализ. Врач эти номера не создаёт он назначает и номер системой присваивается
автор Уходя дверю не хлопать • 13 февраля в 09:42
Мій лікар сказав, що в синево можна тільки 1 аналіз здати по направленню, а в мене їх багато. Підготовка до операції, хотіла хоч трохи зекономити на обстеженні. Виписала в csd, а записатись туди неможливо
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 09:42
Ответ дляСтефанія
Не я приехала , а у них система Нсзу не открывалась сказали запишитесь на другой день. Пока я выбирала на какой день записаться, программа заработала и взяли анализ
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 09:45
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я летом 3 шт сдавала по одному номеру .
автор Уходя дверю не хлопать • 13 февраля в 09:47
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я летом 3 шт сдавала по одному номеру .
Читала, що три можна, мені і три було б супер, а вона каже, що синево офігівші і тепер тільки 1
Зоркая Зорро• 13 февраля в 09:48
Була я в січні. По живій не приймають, навіть не пробуйте. Так, лише через хелсі, ще і там хоче підписку оформити, аби бачити місця більше ніж на два тижні. Я просто практично постійно заходила і так зловила місце. Просто прийти і попросити , щоб вам записали- не працює так, не пишуть. Сказали, що в них все забито, ловіть місця. Ще- в мене були жіночі гормони, їх було 4. З січня- два за один раз можна здати. Тобто або ловіть ще чергу, або за гроші можна здати. То я два дорожчих здала так, дешевші зразу за гроші. Поки сиділа і чекала, те саме було з печінковими якимись ( чула як жінці відмовили у третьому, лиш два за один раз). Ловіть чергу, інакше ніяк
Страхованная• 13 февраля в 09:51
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
звісно що не задає, спробую зараз на хелсі
автор Уходя дверю не хлопать • 13 февраля в 09:52
Ответ дляЗоркая Зорро
Все робиться для того, щоб люди не могли скористатист цією послугою. Жесть(
Зоркая Зорро• 13 февраля в 09:59
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так, я також зла була, дзвонила до них, то ледве себе в руках тримала, аби не дуже сильно нахамити( . Таке у них з нового року. Моя сімейний записувалась для себе в грудні на січень- то взагалі місць багато, проблем ніяких, була в шоці, коли я їй матюкалась ( вона кума моя, тому знаю). І також здивована , що лише по 2 за один раз і ніде про це не пишуть , як , наприклад, в Сінево ( там ти йдеш і знаєш, що на один) Ловіть, удачі !
Я б такое не носила, но продаю• 13 февраля в 10:04
Ответ дляСтрахованная
Зашла на хелси , странно исчезла эта клиника из перечня CSD как теперь записывать хз
Пишу вірші, дорого• 13 февраля в 10:39
Зайшла в лабораторію і зразу здала . Без запису. На Героїв Дніпра, Київ. Але ще в грудні
Пишу вірші, дорого• 13 февраля в 10:41
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я підготовку до операції здавала все безкоштовно там, де робила операцію. Оформила картку, лікар написав все, що потрібно здати. Тільки не було узі глибоких вен, то я здавала за гроші
автор Уходя дверю не хлопать • 13 февраля в 10:42
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну в мене не так, дали список обстежень які треба пройти, там їх 15 пунктів, то хотіла хоч щось безкоштовно зробити і на тобі, фіг куди запишишься
Маруська Му• 13 февраля в 10:43
Ответ дляУходя дверю не хлопать
На сайті лабораторіі є розділ НСЗУ. Там весь перелік і коди. Зверніться до сімейного, хай випише правильні коди тоді без проблем можна здати.
На хелсі сьогодні додали по 5 слотів. Я записалась на завтра без питань. Правда в мене інше місто.
Пишу вірші, дорого• 13 февраля в 10:44
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я теж багато здавала. НІР навпаки вимагає робити все в них. Все було безкоштовно
Чупа-чупс• 13 февраля в 20:35
Ответ дляСтрахованная
Я также не смогла ,у меня код другой ,на все гормоны щитовидной ,а они сейчас только ттг делают бесплатно
Записаться смогла через хелси ,места были
Маруська Му• 13 февраля в 21:05
Ответ дляЧупа-чупс
Неправда. Есть код функция щитовидной железы( туда входят ттг, т4 и атпо). Его делают в csd
автор Уходя дверю не хлопать • 13 февраля в 21:19
Захожу перевіряю в хелсі чи зʼявиться запис і побачила таку штуку, вікна після 11 годин. Але ж кров можна тільки до 11 здавати, що це за прикол? Весь інший час зайнятий, причому у всіх районах Києва
Чупа-чупс• 14 февраля в 09:22
Ответ дляМаруська Му
Есть то он есть ,но я нашла на сайте у них список анализов бесплатных ,там только ттг
Я ещё перезвонила и уточнила
Не знаю от чего зависит ,может от города
Зачем бы я писала неправду ?
Маруська Му• 14 февраля в 18:05
Ответ дляЧупа-чупс
Я ещё перезвонила и уточнила
Зачем бы я писала неправду ?
Ну я же вам обвела комплекс, где не только ттг. По всей сети лабораторий одинаковые анализы, единственно, анализы с * делают только в Киеве на Жмеринской в центральной лаборатории.
Маруська Му• 14 февраля в 18:08
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Почему только до 11? В частных лабораториях и до 13-15 можно сдавать. Естестенно с утра лучше, но с утра все записываются, поэтому остаются свободными не столь популярные часы.
Чупа-чупс• 14 февраля в 21:42
Ответ дляМаруська Му
Это было не вчера ,а раньше ,и когда я звонила ,то сказали в данный момент нет комплексного анализа
Я не в Киеве ,а в Днепре
В прошлом году вообще перестали делать бесплатно любые анализы,весной ещё делали ,летом уже не смогла я сдать бесплатно
У них все меняется постоянно