Ума Палата• сегодня в 07:56
Петиція про дистанційку
А ви б хотіли дистанційку? Щось я не уявляю навчання з таким графіком обстрілів. Мова про Київ.
Голубка миру• 2 часа назад
Ответ дляЛісАпетная
Не правда. Вчать дітей в школі, вчителя проводять уроки і доволі цікаво. В нас змішана форма і я інколи чую як проводять онлайн, вчителя працюють на совість. Інша справа, що вони як радіо для дітей - ті камери та мікрофони повимикали і присутні на уроці формально. В нас з 22 дітей на он-лайні працюють 5-6. І це відповідальність дітей та їх батьків, вчителя та школа тут ні до чого
Я спостерігаю за одним з ліцеїв Луганщини, особисто знаю директорку і деяких вчителів. Які ж це чудові педагоги, і діти розумні, олімпіадники. Але це скоріш виключення, на жаль. Дивлюсь, як в нашій школі це робиться, то багато питань саме до вчителів, а не до дітей
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляМіні-бікіні
Так буде періодично приїжджати, це ж сімейне, ні до чого не прив´язаний. Донька також з класом випускається, от це якраз не проблема. А проблема в якісній підготовці до НМТ.
для нмт я планую репетиторів. бо як показала практика останнього року, постійний недосип і стрес лише погіршили результати навчання і здоровя дитини при її явному бажанні вчитися і щось робити
ЛісАпетная• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
не тільки моє, думаю =)) але так. це моє бачення. ви можете розказувати про свою велику повагу до навчання
Моя дитина як раз серед тих 5-6 тобто ~25% хто вчиться і онлайн, але я дивлюся трохи ширше на відміну від вас. Я навіть не буду намагатися вам щось пояснити, якщо ви за 5 років онлайн а так нічого і не усвідомили
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляЛісАпетная
добре. дивіться ширше.
ви молодець, що турбуєтесь не лише про свою дитину, а й про отримання освіти і, що головне, знань і інтересу до навчання всіх дітей в Україні
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
повторюсь. тема про Київ. ваш Дніпро тут ні до чого.
Т.е. опыт Днепра, который 4 года дистанционно или на смешанном вам не интересен? Киевляне , как обычно, во всей красе
ЛісАпетная• 2 часа назад
Ответ дляГолубка миру
В нас онлайн 1-2 уроки, все інше в школі, вчаться в 2 зміни. По розкладу бачу, що онлайн намагаються ставити не основні дисципліни, типу Основи здоровʼя чи фіз-ра, ОТМ. Але минулого року точно чула уроки історії та англійської. Англійська так собі, а історія супер цікаво розповідає, додає якісь відео.
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляЦикавенная
я за дистанційку в Києві. Якщо інші міста проти цього (чому??? це ж конкретно вас не затроне), то мені ця статистика не потрібна. не в плані все одно на ваш досвід і ситуацію. а в плані, щоб ви не впливали на рішення щодо ситуації в Києві
Невгамовна Бу• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
От я розумію, що дітей неможна самих залишати вдома. Але після ночі в укритті яке може бути навчання? Тут дорослі їдуть дахом. А дитина з незрілою нервоаою системою. Навіть не уявляю
Так Вы хотите дистанционку или чтобы ребенок в учебное время отсыпался после обстрела? Не знаю как кому, а мне после стресса легче среди людей, а не сидеть дома одной и пережёвывать, что бы могло случиться.
Крайня невістка• 2 часа назад
Ответ дляЛісАпетная
Ну если у Вас так, то супер.
Я же наблюдала противоположное. Лицей 225 Киев только деньги требовал на подарки учителям. Учителя нормальные - единицы.
Крайня невістка• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
якщо ваша дитина школу закінчила, то що вам до інших дітей?
у нас вся попередня зима і так була дистанційно
Имею право высказать свое мнение.
С 5го по 11й класс преимущественно дистанционно ’учился’ же.
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Нет, категорически нет
Пусть студенты едут в Киев из других городов, чтоб в общагах под обстрелами сидеть?
Крайня невістка• 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Да, я бы подписала. И касательно школ, и касательно вузов.
А детские сады?
Нефиг очно и туда ходить. Ишь, жируют)
Крайня невістка• 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Ну пусть выбирают дистанционное обучение в Харькове, например.
Или поступают пусть во Львов, Черновцы, Ужгород. Не все равно куда ехать в общагу?
Зачем они поступают в Киев и требуют дистанционку? Чтобы всем плохо было?
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляКрайня невістка
Ну если у Вас так, то супер.
як ці вчителі тоді допоможуть при очному навчанні
Крайня невістка• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
Они хоть как-то уроки проводят. Не все, но многие
Дистанционно не проводят в 95% случаев
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляКрайня невістка
Зачем они поступают? Киевские вузы лучшие в Украине. Всегда будет набор. За время войны качество обучения в ведущих вузах не просело, большинство преподавателей не уехали, как это нередко бывает сейчас. Есть международные программы, всё работает.
Любительница• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Не идут на первый урок,а потом пусть учатся. Дома это не обучение
Мати драконів• 2 часа назад
Ответ дляЛісАпетная
Цілком згодна. Я не дуже орієнтуюсь як в Києві вдень, але мені здається що обстрілюють переважно вночі, тому діти максимально мають навчатися в школі очно. Дистанційне навчання це зло, це шлях до безграмотності та деградації нації. І питання не лише в рівні освіти
В основном в Киеве днём тихо, баллистики нет, иногда дроны залетают пару штук, не каждый день
Любительница• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
Я за дистанційку
бо як вчитися в школах без опалення і світла зимою. сидіти ото зараз сподіванням, що все налагодиться чи налаштуватись на дистанційку і підготуватися
А дома типа есть свет и отопление
Любительница• 2 часа назад
Ответ длямадамГрицацуева
Обещают потушить нас и обезводить до 24.08- думаю сделают.
Иначе бы ахметов и его ручные бобики кабминовские электрику нам рубанули бы в самый пик жары, садисты.
Все лето со светом и водой. Не нагнетайте
Королева спама• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
не будет никакой учебы в Киеве, смотрите реалии, ПВО нет, разрушат все нафиг для жизни города
Берите детей и выезжайте
Зачем такой пессимизм, может подземные школы построят и в метро классы оборудуют, как у нас в Харькове.
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
А в своих городах они под обстрелами не сидят?
Цикавенная• 2 часа назад
Ответ дляКрайня невістка
Дистанционно не проводят в 95% случаев
У нас все проводили
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мы не ходим по укрытиям, мой ребенок всю ночь спит дома. Подросток, и ему абсолютно пофиг на взрывы. Если я ещё встаю ночью, то сын и муж спят как сурки
Поэтому утром спокойно вставал в школу
А по поводу дистанционного, то это не учеба
Поэтому утром спокойно вставал в школу
Ну не у всех есть возможность так спать
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
Берите детей и выезжайте
Можно подумать, что все могут так сделать.
Гарні диньки• 2 часа назад
от мені цікаво. ті, хто так ратують за очне навчання, це ті самі люди, які говорять, що фізика-хімія-біологія в школі нафіг не здалася
Роздратована шкіра• 1 час назад
Ответ дляУма Палата
Ви ж розумієте, що це лише ваша відповідальність як вчитися ваша дитина