doktoral• 13 февраля в 13:38

піськов-Розпочинаємо переговори!

Розпочато підготовку переговорної групи щодо організації зустрічі лідерів РФ та США на вищому рівні, ззначив Дмитро Пєсков.
У Росії позитивно оцінюють наміри президента США Дональда Трампа завершити "конфлікт в Україні". Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у четвер, 13 лютого.

За його словами, розпочато підготовку переговорної групи щодо організації зустрічі лідерів РФ та США на вищому рівні.

"Безумовно розпочато. І в міру того, як "президентом" (Путіним - ред.) буде ухвалено відповідні рішення, ми вас проінформуємо", - заявив Пєсков і додав, що Росії "імпонує позиція нової адміністрації США, яка має намір робити все, щоби конфлікт в Україні завершити".https://ua.korrespondent.net/world/russia/4755641-...
автор doktoral • 13 февраля в 13:39
Країна-ОАЄ для площадки
автор doktoral • 13 февраля в 13:41
Не бикують -уже добре.Видно,Трамп фаберже прижав їм.Але і ми не будемо у супер виграші.
lilu1990• 13 февраля в 13:41
Та де. Зеля ще нічого не підписав

❗️Міністр оборони США зруйнував надії Зеленського на ключові принципи мирної угоди, – CNN.

Видання нагадує тези американця:
▪️Україна не буде частиною НАТО;
▪️Україна ніколи не повернеться до кордонів 2014 року;
▪️Будь-які миротворчі сили між рф та Україною будуть не американськими, а європейськими або з інших держав;
▪️Європа має дбати про себе сама
МаргоХ• 13 февраля в 13:43
🙏🙏🙏 дай бог чтоб этот ужас закончился
NesmeyanaYa• 13 февраля в 13:43
Ответ дляdoktoral
Країна-ОАЄ для площадки
А не СА?
NesmeyanaYa• 13 февраля в 13:43
Ответ дляdoktoral
Ви читаєте щось взагалі, аналізуєте?
автор doktoral • 13 февраля в 13:44
Ответ дляlilu1990
Та де. Зеля ще нічого не підписав

Видання нагадує тези американця:
▪️Україна не буде частиною НАТО;
▪️Європа має дбати про себе сама
На Крим потрібно 180 ракет для початку.Не дають.Щось обміняємо на Курськ.Та пуйло і не дьорнеться проти Трампа.Могло бути гірше і зараз лінія б була біля Хмельницька та пів Країни-Буча.
lilu1990• 13 февраля в 13:44
Нє гонітє лошадєй

❗️Україна все ще аналізує пропозицію щодо рідкісноземельних корисних копалин, – Суспільне з посиланням на джерела в ОП.

Про це Зеленський сказав Трампу. Остаточну відповідь нададуть в Мюнхені під час зустрічі з віцепрезидентом США Ді Венсом.
lilu1990• 13 февраля в 13:45
Ответ дляdoktoral
Шоб з такими гарантіями від трампа та Зеля не розвернувся в сторону Китая
автор doktoral • 13 февраля в 13:46
Копалини віддамо ,але за процент і робочі місця,інвестиція.Нехай заходять американці.
чаревна• 13 февраля в 13:46
Там путЕн предлагает крышу Порошенко)
автор doktoral • 13 февраля в 13:46
Зеленський щось придумає,погано не буде.Скоро кінець війни
lilu1990• 13 февраля в 13:47
Ответ дляdoktoral
Тролите?
автор doktoral • 13 февраля в 13:47
Ответ длячаревна
Там путЕн предлагает крышу Порошенко)
Пусть уедет жить в Лондон.
Milanaher• 13 февраля в 13:53
Ответ дляdoktoral
Це вам зеленський особисто все це пише? То на байдена молилися та кричали що крим наш, а це вже віддати пів- України одним і копалини іншим подається як перемога потужного.
МаргоХ• 13 февраля в 13:53
Ответ длячаревна
Там путЕн предлагает крышу Порошенко)
😂😂
Wendy Rhoades• 13 февраля в 13:55
Ответ длячаревна
Там путЕн предлагает крышу Порошенко)
янукович будет против, ему уже и так метверчука и асада подселили
чаревна• 13 февраля в 13:57
Ответ дляWendy Rhoades
Я как то на царёва попала, так там ждут пока заключат мир, снимут с шоблы политическую амнистию, чтоб снова свои клешни в сторону Украины протянуть
Тасама• 13 февраля в 13:58
Ответ дляdoktoral
Зе вже таке придумав, що всі в а..і роками
Ирина-bbd0• 13 февраля в 14:00
Ответ дляWendy Rhoades
А асада взад не выселили?)))
Или русскиясвоихнебросают?))))
inresta• 13 февраля в 14:01
один только пиз###ж
Ирина-bbd0• 13 февраля в 14:01
Ответ длячаревна
Олежка царёв затянет свою зунывную про волынскую резню?))))
Wendy Rhoades• 13 февраля в 14:02
Ответ длячаревна
надеюсь, не доедут...тут вакантные места и так бойками и шуфричами заняты.
unona4ka• 13 февраля в 14:02
это новая манька? не узнаю в гриме🙈
Wendy Rhoades• 13 февраля в 14:03
Ответ дляИрина-bbd0
А асада взад не выселили?)))
Или русскиясвоихнебросают?))))
ой как-то не проследила за круговоротом овна))
lilu1990• 13 февраля в 14:07
Я би на місці всіх цих подій з китайцями перше зустрілася на пагаваріть за копалини, шоб трамп знав
Ирина-bbd0• 13 февраля в 14:08
Ответ дляlilu1990
Уже ж приезжали.говорили.Ваша ж тема была)))
автор doktoral • 13 февраля в 14:13
Ответ дляMilanaher
Ви карту бачили країни?Крим,Луганськ ,Донецьк,Макіівку здав легко і просто гетьман.Крим і є наш,але де взяти ракети і штурмові літаки?Не дають,все ж розпродали попередники включно з 2019 роком.Нехай повераються молоді вгодовані гетьмани -патріоти з Лондонів і ідуть відбивати Крим.Могло бути гірше з нами,але росія не досягла своїх цілей.Та ще і Сірію,Молдову,Придністровя,Азербайджан і скоріш за все Арменію втратила ,розширивши кордони НАТО на 1300км за городами Пітера
автор doktoral • 13 февраля в 14:14
Ответ дляMilanaher
Ті копалини спочкатку у гетьмана забрати треба)
автор doktoral • 13 февраля в 14:15
Ответ дляWendy Rhoades
За пороха зараз соц мережі жартують-Ростов Не Резиновий