Котомафия• 13 февраля в 16:22
Сімфізит, варикоз чи щось інше.
По УЗД все ок, лікар говорить, що це розтягуються м´язи і просто зростає навантаження. Але маю сумніви. Ще з перших тижнів вагітності були зліва колючі болі там де було жовте тіло (приблизно там де яєчник), при чханні до сих пір там прорізає. На зображенні виділила зону де зараз дуже часто болі в будь´якому положенні, звідти може віддавати вниз живота і внутрішню частину стегна, тобто відвести ліву ногу вбік боляче. Часто болить лобкова зона і поперек. Рухи дитини відчуваються внизу біля лобка (22 тижні). Направте на що звернути увагу, вже записана до іншого лікаря.
Томатико• 13 февраля в 16:38
Сходите на УЗИ лонного сочленения, там либо подтвердят либо откинут Симфизит. Методом исключения определите.
Спаек не было? Хирургических вмешательств за долго до Б?
Котомафия
• 13 февраля в 17:28
Ответ дляТоматико
Ні, жодного хірургічного втручання
Котомафия
• 13 февраля в 17:32
Ответ дляМerida
Буквально пару дней назад подобную туму создавала.
Я не могу чихать лежа, если тело лежит ровно. Но, если согнуть в момент, колени подожму, то не стрельнет
Так само, якщо встигла зігнутись все ок, якщо ні і чхнула то все, наче голкою штирхнули