Чи існують такі сонцезахисні окуляри, які можуть ще під зір людини підбиратись? Проблема із сітківкою
Потрібно окуляри для читання, для «життя», для виходу в сонячну погоду
Ответ дляOllka
У мене окуляри фото полімерні. На сонці темніють, стають як сонцезахисні. В приміщенні світлішають, як звичайні окуляри.
Для зору.
Їх роблять в любій оптиці. Я робила в Фелманн на Харківському шосе. Там дешевше. Італійські.
Люксоптика ще, там дорожче
Для зору.
Люксоптика ще, там дорожче
А якість така ж як в люксоптиці?
Ответ дляirchik.ok
А якість така ж як в люксоптиці?
В Люксоптиці теж якість різна.
В Фелманн я беру Італійські лінзи, вони гарні.
В Люксоптиці брала українські, але їх наче зараз не роблять, Цейс - але дуже дорого, Палароїд нормальні.
Корея і Китай гірші, дряпаються швидко, хоча дешевші на порядок.
_Galochka_• 13 февраля в 22:28
Ответ дляOllka
Для зору.
Люксоптика ще, там дорожче
Для зору.
Люксоптика ще, там дорожче
Фотохромні :)
_Galochka_• 13 февраля в 22:35
Я цікавилась влітку, які є варіанти сонцезахисних окулярів з діоптріями, бо без окулярів вже ходити не можу (не бачу).
Це або фотохромні лінзи, які затемнюються на сонці (є різних виробників), або можуть зробити тонування звичайних лінз. Але це була не мережева оптика, а якась маловідома, просто мені порадили зайти.
В результаті замовила фотохромні.
З приводу якості - є дешеві, середньої категорії і дорогі, але вони в усіх оптиках однакові. Вони ж їх не виготовляють, а просто продають. Можливо, замовляють в одних і тих же постачальників.
В результаті замовила фотохромні.
Ответ для_Galochka_
В результаті замовила фотохромні.
Головне щоб якісно від сонця захищали
ВасильевнаЯ• 13 февраля в 23:31
Ответ дляirchik.ok
О дякую
Скажіть, а в Новому Зорі лікарні, там теж наче окуляри продають
Чи все таки краще в люкс оптику звернутись?
Лучше всего обратиться туда, где сразу и клиника и оптика. Я обращалась на Позняках, на Ахматовой, в Зорко, там врач проверяет полностью зрение и только потом подбирает очки и все это занимает не менее часа. А когда то в Филмане подбирала очки, так там бегом за 15 минут и проверили и подобрали.
_Galochka_• 13 февраля в 23:59
Ответ дляВасильевнаЯ
Звичайно, варто підбирати окуляри в клініці, де зроблять повне обстеження (може тривати до 3х годин, якщо дійсно все-все дивляться і розширюють зіниці), лікар випише рецепт. А з рецептом будь-яка оптика виготовить. Оптики при клініках часто не соромляться робити жирну націнку на лінзи, в порівнянні навіть з недешевою люксоптикою може бути ще дорожче за абсолютно однакові лінзи і оправи.