Пффф 100%• 13 февраля 2025
Що з моїм серцем
Майже тиждень, спостерігаю що дуже часто , таке відчуття що серце перевертається. І на день це може бути раза три . Що це таке 😥
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Экстрасистолы, стресс
Майже кожний день ці стреси .
тянитолкайка• 13 февраля 2025
Екстрасистолія. Можете зробити холтер, але піймати її дуже важко. До 5% на день від всіх скорочень - норма. Тобто кілька штук - не страшно. Слідкуйте, щоб не частішали.
яночка2506• 13 февраля 2025
Да, это экстрасистолы, у меня тоже они есть, ещё чувствуется как замирания. Можно сделать суточный холтер, чтобы посмотреть сколько в сутки их.
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляяночка2506
Вони небезпечні ?
Наполеон Бонапарт• 13 февраля 2025
У меня было такое после ковида (а там сразу война, оккупация, боевые действия). 2 года не проходило. Но в итоге практически сошло на нет. Пила магний+калий, валерьянку и пару препаратов по назначению кардиолога. И кардиолог сказал, что это физиологические отклонения, не болезнь, в моем случае. Стресс очень влияет. Магний калий продолжаю время от времени пить
Рожева юбка• 13 февраля 2025
Я відчуваю це як холостий хід. Типу працює, але кров не їде. Не знаю, як пояснити. Пропонували холтер, поки відмовилася. Що змінить те, що я буду знати, що вони є?
Ноу коммент• 13 февраля 2025
Ответ дляРожева юбка
Ліки пропишуть
Рожева юбка• 13 февраля 2025
Ответ дляНоу коммент
Ліки пропишуть
Та те ’час від часу’ не лікують. Не факт, що воно потрапить на холтер. То якщо постійно турбує, то є сенс носити холтер.
яночка2506• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Вони небезпечні ?
Мені казав кардіолог, що вони не мають безпеку, якщо не дуже багато. В мене на добу приблизно десь 1000, це було видно на холтері рік тому назад. Як починаю хвилюватися, відчуваю їх частіше. Почала приймати МагнеВ6. Тому старайтеся не хвилюватися, може Вам також пропити МагнеВ6 або сходити до лікаря, щоб приписали що Вам підійде
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляяночка2506
Та в мене також мабуть більше , навіть зараз пишу вам і таке відчуття тупо секунда пройшло, потім обратно все по новому
Ворожу на каві• 13 февраля 2025
Дякую за тему, нарешті я зрозуміла що це у мене, спочатку серце завмирає, а потім стльний поштовх і починаю кашляти. А це екстрасистоли, гарна яка назва
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Дуже не приємно відчувати таке биття
Ворожу на каві• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Дуже не приємно відчувати таке биття
Як поштовх, у мене не часто, може бути раз на два тижні
Кусюче сонечко• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Дуже не приємно відчувати таке биття
Я с детства с ними живу. Неприятно, но знаю, что ничего страшного
яночка2506• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Так, само так вони відчуваються, раніше коли я почала їх відчувати, дуже жахалася їх, та навіть зараз як відчую що немає удара серця, моторошно становиться. Мені трохи допомогає вранці, днем і ввечері випити просто горячу воду. Спробуйте, може Вам також допоможе. Здоров´я Вам!
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляяночка2506
Дякую спробую
ПростоБелка• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
А мені здається ви описуєте не екстрасистоли , а пароксизм тахікардії.
Краще зробити екг.
Пффф 100%
• 13 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Краще зробити екг.
Років 5 назад ставили синусова аретмія як що правильно написала.
Перша скрипка• 13 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Ви-б ходили до нормального кардіолога, зробили дослідження а не питали тут.
Творог для розжига• 14 февраля 2025
Ответ дляПффф 100%
Дуже не приємно відчувати таке биття
Пройдіть холтерівське моніторування ЕКГ.
Деяка інформація про екстрасистоли.
Основними вважаються шлуночкові екстрасистоли.
Ще є надшлуночкові екстрасистоли (передсердні і атріовентрикулярні).
В більшості екстрасистоли доброякісні.
Є класифікація шлуночкових екстрасистол - градація за Лаун-Вольфом.
Екстрасистоли 1-го типу за класифікацією за Лаун-Вольфом не потребує лікування. Це поодинокі рідкісні шлуночкові екстрасистоли.
Екстрасистоли 2-го типу (поодинокі часті екстрасистоли) теж доброякісні. В залежності від кількості шлуночкових екстрасистол може призначатися бета-блокатор.
Увагу потребують дуже часті шлуночкові екстрасистоли.
Потребують увагу і лікування шлуночкові екстрасистоли у любій кількості при органічному ураженні серця.
Потребують увагу і лікування шлуночкові III—V класу за Лаун-Вольфом (поліморфні - ІІІ клас; IV клас — групові шлуночкові екстрасистолії, парні, ’залпові’, 3-5 імпульсів підряд; V клас — ранні шлуночкові екстрасистоли типу R на Т.
Потрібно холтерівське моніторування ЕКГ. Відчуття - це суб´єктивна ознака. За результатами ХМ ЕКГ кардіолог визначається, чи потрібне лікування, який препарат призначати - лише ета-блокатор чи антиаритмічний.
Проходила ХМ ЕКГ 4 раза, найбільше було 3355 шлуночкових екстрасистол, переважно вечір-ніч-ранок. Так як мала кількість ШЕ, лише бета-блокатор було призачено.
Деяка інформація про екстрасистоли.
В більшості екстрасистоли доброякісні.