Фима Собак• 13 февраля 2025

Как сделать хороший мин€т?

Великий сатирик• 13 февраля 2025
Сосіть
маска Ілона• 13 февраля 2025
У Мани спросите. Она знает всё.
Кондуктор трамвая• 13 февраля 2025
Взять і зробить. Ротом
З бісиками• 13 февраля 2025
https://t.me/ru2ch/135066
Локшина на вухах• 13 февраля 2025
Вас на порно сайтах забанили? Включаете и устраиваетесь поудобнее. Потом начинайте сосать
Белоснежко• 13 февраля 2025
Ви правильно все написало, євро дуже в цьому допомагає. Мотивує старатися і старатися
Мандолина Бу• 13 февраля 2025
Плохих не бывает)Любой минет щасьтье для мужчины
Бабуся мороз• 13 февраля 2025
А що вже простий не влаштовує,треба з викрутасами,розбавулували ви чоловіка
Не против• 13 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Придумали ж таке, пісюни смоктати чоловікам, я невротик, ніколи не брала в рот член чоловічий.
ole4kakissa• 13 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ага
Особенно если почитать советчицу, где 9 из 10 ’не делала, не делаю и никогда не буду делать:#моймужравнодушенкминету’
Я инженер, меряю от 1• 13 февраля 2025
Это талант, не каждому дано.💅
Викачую яйцями• 13 февраля 2025
Ответ дляНе против
Боїтесь прикусити?
ПАЦАНКА О• 13 февраля 2025
✨ Ти сильніша, ніж думаєш! ✨
Іноді здається, що боротися за аліменти – це нескінченний шлях. Але пам’ятай: ти не одна. Кожен крок, який ти робиш сьогодні, – це турбота про майбутнє твоєї дитини.
💡 Ти маєш право вимагати відповідальності.
💡 Ти можеш подолати всі труднощі.
💡 Ти гідна підтримки, а твоя дитина – стабільного майбутнього.
Не бійся відстоювати своє. Кожна твоя дія – це доказ твоєї сили 💪
💬 Долучайся до нашої спільноти, де тебе зрозуміють і підтримають: https://t.me/alimenti_suport
Ти справишся! 💙
Белоснежко• 13 февраля 2025
Ответ дляНе против
Ну не знаю, нік у вас НЕ ПРОТИВ
Белоснежко• 13 февраля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Это талант, не каждому дано.💅
Думаєте роліки на ютубі не ефективні? Моя знайома ходила на курси в Києві, дуже хвалила. Заміж хотіла вийти
Коли мовчу- приємна жінка• 13 февраля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
✨ Ти сильніша, ніж думаєш! ✨
💡 Ти можеш подолати всі труднощі.
Ти справишся! 💙
А минет учат делать?
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
Это на те, где резиновые писюны лижут?
Белоснежко• 13 февраля 2025
Ответ дляМerida
Это на те, где резиновые писюны лижут?
Вона подробиць не розповідала. Але чи то курси погані, чи смоктала невдало, але довелося вагітніти щоб одружився
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
Блин, это лет 10 назад было. На ютубе попалось видео. Курсы искусительнец. Сидят абсолютно обычные тёти, перед ними стол, у каждой уй на присоске, и сидят, наяривают. Учатся
Бесконечность-не предел• 13 февраля 2025
Треба у мами спитати. Не для того мама квітку ростила щоб задніх пасти, треба смоктати щоб гарно заплатили.)))
Печальки.нет• 14 февраля 2025
Могу предоставить свой член для тренировок. В процессе дам рекомендации по улучшению техники