КокоСина• 14 февраля 2025

Удар кацапів по ЧАЕС. Бачили?

Кацапський дрон вдарив по саркофагу на чорнобильській АЕС. Хтось ще вірить що вони хочуть перемовин і миру?
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Ну звісно. У нас же тільки біле і чорне
нет конечно) просто вас сразу видно
лозунги из раша пропаганды уже всем надоели, вон выше три ваших однодумицы надрываются тоже
Will_Be...• 14 февраля 2025
Ответ длячаревна
Соблюдайте информационную гигиену, будет много всего сказано, заявлено. Будут вырваны какие то куски и обсуждаться не стоит вестись на все и принимать за чистую монету
Не волнуйтесь, пожалуйста, за меня) Мои источники информации, хоть и отличаются от тех,которые используют большинство, но, пока не подводили.
МаргариткаW• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Европа с нами, факт
Удалено администрацией...
unona4ka• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Bransoletka• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
нет конечно) просто вас сразу видно
Вас теж видно. ЗЕ-пропаганда, марафон 2.0.
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Sir le Noir• 14 февраля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Тільки я от думаю, якщо не було оголошено війни , то як можна оголосити про мир?
Бо не про мир , а про припинення вогню. І це повна фігня. Штати ізолюються, щоб пожити вдосталь в колі своєї олігархії. Трамп - шоумен і фігляр, іншого він не розуміє. Дуже заздрить монархії і хоче створити її із своєї багаточисельної сімейки. Бачили ж Іванку, улюблену доцю, у 5 платтях , скопійованих з вбрань Мідлтон?
Кораблик США відчалив у відкрите море. І це треба прийняти, і продовжувати робити своє з притомними західними країнами.
Русня сипеться ще 1991- це точно, і зараз цей процес прискорився. Жаль, що його сповільнюють за рахунок війни в Україні.
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
европа поставляет оружие ^^
Всем , как оказалось, поставляет.
чаревна• 14 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Не льстить себе, чего б я за вас волновалась)
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
о, опять лозунки. а про 73% будет и зедебилов? двай выдай шото новенькое
Bransoletka• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Хто тримається? Подивіться на цвинтарі.
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Хто тримається? Подивіться на цвинтарі.
Удалено администрацией...
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Всем , как оказалось, поставляет.
ужас какой. ну всем так всем, мы главное воюем против дрысни
owl62• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Нагадайте будь ласка, яка в нас пенсія у військових інвалідів?
22 тисячі
МаргариткаW• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
набор штампов из методички, вам еще не надоело за 10 лет? а про бабмбасс скажи шото
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Will_Be...• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 14 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Я не вспомню точно на каком направлении
Магате с ротацией попало ибо по маршруту движения кацапня стрелянину устроила
Мало магате дерьма на голову от кацапов
звичайно, тут такий дерибан намічається, що можна й пішаками пожертвувати. Якщо врахувати, що вартість парогенератора - це практично 50% вартості блоку. Вистачить всім, тим більше верхівці МАГАТЕ, котра лобизалася в десна з руснею на фоні розбитої ЗАЕС Сьогодні Верховна Рада схвалила законопроєкт про закупівлю обладнання на два недобудовані енергоблоки Хмельницької АЕС.
Які є шанси їх добудувати?
В Болгарії лежать запчастини на реактори ВВЕР серії В-466,
на ХАЕС за планом мали бути ВВЕР серії В-320,
різниця між ними досить суттєва (детальна специфікація в коментарях).
Для будівництва одного енергоблоку з реактором ВВЕР необхідно:
корпус реактора 1 шт
головний циркуляційний насос -4 шт
парогенератор - 4 шт
бак-барботер - 1 шт
компенатор тиску - 1 шт
ємності системи аварійного охолодження реактора - 4 шт
і багато, багато трубопроводів, турбіна і генератор.
В Болгарії лежать:
корпус реактора - 2 шт
парогенератор - 4 шт
головний циркуляційний насос - 2 шт
і все.
Тобто, болгарських запчастин не вистачить навіть на один енергоблок.
Решта обладнання доведеться виготовляти самостійно або ж ’десь’ замовляти - і це не те обладнання, яке лежить на складі в очікуванні покупця.
Теоретично, реалістичніше було б збудувати V та VI блоки, вже за проектом Westinghouse AP1000 - такий проект точно має більше шансів зацікавити поточне керівництво США.
Але, враховуючи, що атомний енергоблок будується мінімум 10 років, і це в країнах, що не воюють - шанси на втілення хоч якогось об´єкту ’атомного будівництва’ в Україні, під щоденними обстрілами - мізерні.
https://www.facebook.com/groups/rial.ua/posts/2363...
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
скринь, мало ли что
Will_Be...• 14 февраля 2025
Ответ длячаревна
Вот и отлично!
МаргариткаW• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
европа поставляет оружие ^^
ну сплавила в Украину старый металлолом и старые снаряды,
утилизировать дорого, а тут за бесплатно.
зона_комфорта• 14 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ дляМаргариткаW
да, атакамс старый металлолом согласна
PinkMa• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Will_Be...• 14 февраля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
fishcka• 14 февраля 2025
манька не палиться ні разу, бреше одне й те саме постійно
polski• 14 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Как наличие недр в Украине влияет на качество жизни рядового украинца?
Т.е. то, что все это в частных руках- вас это не смущает?
Или, Вы, как россияне- прям, гордитесь тем, от чего Вам ни холодно ни жарко?
А Вы не понимаете , да? Ипут то нас простых украинцев понимаете? Пока эти уроды свою выгоду получают из нас.