короткопамятна• Изменено 14 февраля в 14:06

Пуровер, або воронка для кави. Питання до користувачів.

Подарували пуровер. Керамічний, важкий, красивий. Але читаю про нього і бачу, що треба заливати воду з спеціальних чайників з довгим носиком. Хто заварює каву через пуровер - ви теж маєте окремий чайник, чи не заморочуватися, бо на смак воно не впливає особо?
Марфа Українівна• 14 февраля в 14:39
Там ціла наука його заварювати. Каву свіжообсмажену молоти ручною кавомолкою, лити зі спеціального чайника з певною температурою, обов´язково на спеціальних вагах з таймером
Чоловік таким страждає, в мене терпіння не вистачає. Проте мушу сказати, кава смачна
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 февраля в 14:52
Да, заливаем из такого специального чайничка с длинным носиком. Нужны еще фильтр-пакеты.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 февраля в 14:53
автор короткопамятна • 14 февраля в 15:01
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Фильтр-пакеты есть. Пойду чайник выбирать. А вот весы с таймером пока воздержусь, пожалуй.
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
https://www.youtube.com/watch?v=Bt_hZjzJETA
О! Спасибо.