Я_не_аноним_100%• 14 февраля 2025
Не маю грошей на плитку( Порадьте чим замінити сан вузол і кухню
Питання життя і смерті.Не розрахувала бюджет.Все в 2 рази виходить дорожче,а коштів кіт наплакав
Гага Газу• 14 февраля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Спасибо, жаль, я примерно понимаю, что смотреть, но думала, вдруг вы именно вашу помните)
Хочу верхнюю часть стен в туалете и стены на кухне такой покрасить. Чтобы мылась и воды не сильно боялась.
Воды не боится вообще.
Там такой краски не много видов. 2 или 3. Разной ценовой категории.
Попадалочка• 14 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Та это и ежу понятно, думали, а вдруг поведется. Кстати, я их на Кабанчике нашла.
Ми восени робили ремонт, демонтаж + укладання було невеликого шматочка, де треба було переробити, один майстер сказав, що зробить за 2000 грн м.кв, інший зробив за 500 грн. Обидва з кабанчика.
ШанельКуКу• 14 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
Название не помню
Мы в Эпицентре покупали. Она так и называется - краска для внутренних влажных помещений. Есть дешевле и дороже. Дороже лучше. Она на стене такой пленочкой берется. Внешне как обычная краска. А когда снимали с дверки вентиляции - поняли что она как пленкой становится, когда высыхает.
Она продается белая. Цвет выбирали нам в Эпицентре колорировали.
Моется отлично обычной губкой с мылом.
В ванной уже несколько лет. Перед войной красили ещё. Думали, что временно, но мне нравится и плитку пока не хочу.
Моется отлично обычной губкой с мылом.
Дякую за відгук! Цікаво
Пусин Кукин• 14 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Встретила в тик токе, мне понравилось)
тю, я вам своє таке можу надіслати без усякого тік-току) у 2020-му робили, теж грошей було обмаль, на весь с/в не вистачило, тому до половини
Пусин Кукин• 14 февраля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Плитка еще полбеды, а вот услуги плиточники- вот это да...
я сама клала, вперше в житті, але я взагалі експериментатор
Ростки жимолости• 14 февраля 2025
Ответ дляГага Газу
Воды не боится вообще.
Это отлично) Спасибо.
Пусин Кукин• 14 февраля 2025
авторе, пошукайте по акціях залишки та зробіть компоновку, ще можна по олх пошукати, люди часто продають залишки, але то машина має бути, бо плитка важка, але зазвичай по оголошеннях дешевше
в нас взагалі зять-будівельник притягнув з об’єкту плитку ’трішки б/В’ ну грошей не було, я від клею її відмила, два дні мила та розмочувала, в підсумку у ванні лежить, більш-менш притомно виглядає
ледве знайшла, тут ще не дороблено, дверей нема, решіток, коротше не все
Кидаю курити• 14 февраля 2025
Там где мокрая зона сделать плиткой, а где сухая декоративная штукатурка и лаком покрыть. Так же и кухню.
Кидаю курити• 14 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Плитка не плохая, но цвет стен бы светлее сделать и под тон плитки и красота, а так не плохо
Два-три тижні і фсьо• 14 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Встретила в тик токе, мне понравилось)
В Америке практически везде плитка до половины, выше - водостойкая краска. В нашей квартире, которая позиционируется как luxury, плитка только внутри душкабины и тоже не до потолка :)
Рекламама• 14 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Не хотела писать, обозвут троллем, еще парни сказали, что могут мне все подключить: душевую, унитаз, стиралку, но это уже будет приблизительно 700 000 тыс. Ну и плюс все это купить 1 000 000 . На ванную 5, 5 кв. м? ????
Оце парні жгуть , на виході куплять машину. А у на держава 1 млн обіцяє за рік на війні 😱
Слоник-тоник• 14 февраля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я взагалі не розумію, навіщо укладати плитку до стелі, наприклад, в туалеті. Як подивишся- малесенька вузька ’конура’, в яку вбухано дофіга грошей. Вже давно минули ті часи, коли це було ’струйово’))
Плюс зараз, в умовах війни, плитка до стелі- додаткова небезпека, якщо доводиться у ванній кімнаті ховатися.
Божа кульбабка• 14 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Напишіть про їх тарифи в відгуку
Пушап Мі мі• 15 февраля 2025
Ответ дляСлоник-тоник
В мене ванна, туалет і кухня повністю всі стіни в плитці. За стінами догляд мінімальний. Помив і все. Я ніколи не погоджусь на щось інше. Особливо де кухня з газом. Від газу завжди копоть по стінам і меблях. Там ніяка фарба і шпалери не варіант. Кожного року переклеювати чи фарбувати я не хочу. 15 років плитка нейтрального кольору і нам норм.
Триндю-бриндю• 15 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
У меня ванная и сан.узел совместные и того 5,5 кв.м. , так демонтаж старой плитки + укладка новой=500 000 тис.
Така ж сама площа, але повністю з нуля обійшлося в 89000грн влітку 24 року. Це разом з сантехнікою, меблями, двері і натяжна стеля.
Слоник-тоник• 15 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
По-перше, я писала про туалет. Але, якщо вже мова про кухню, то повністю плиткою їх закладали ще за часів есересер, так було прийнято.
В мене з 2015 року на кухні шпалери, тільки ’фартук’ викладений плиткою. Нічого не переклеюю щороку, в мене газ.