Сіточка• 14 февраля в 22:29

Катаракта, заміна кришталика. Хто пройшов цей шлях?

Все благополучно?
Око гарно бачить після операції?
Який кришталик обрали?
Лікар пропонує 2 позиції
Кришталик США близько 30к грн
Та
Кришталик Ізраїль близько 20к
Але наполягає на дорожчому.
Цікаві відгуки і досвід інших.
Чи варто віддати перевагу кришталику виробництва США ?
Що може бути не так з кришталиком ізраїльським? Невже помутніння можливе?
Пополняю_Карму• 14 февраля в 22:33
У моей мамы глаукома и меняли кристалик. Выбрали самый дорогой. 4 года назад стоил 20 000. Не знаю страну производства. У нее все звпущено уже было. Она почти ничего не видела. А так менять кристалик - это самое последнее, что лучше делать. И катаракта не такая страшная болезнь. Почему кристалик сразу менять? Проконсультируйтесь еще в другой клинике. У моей мамы бывает ухо болит с той стороеы где кристалик поменяли, висок стреляет. Это все-равно вмешателбстао и серьезное. Так что подумайте. Если можно обойтись, лучше операцию такую не делать. Делали в Одессе, эксимер
Флюорография гуся• 14 февраля в 22:33
Во первых сколько лет пациенту? Тут бы я отталкивалась от цены если человек пожилой например.
Хомо_сапиенс• 14 февраля в 22:40
Ответ дляФлюорография гуся
Мы ставили бабушке в ее 75 лет первый кристаллик и через год второй. Был бесплатный по программе, но заплатили за импортный. Проблем не было вообще. В медгородке кажется центр микрохирургии глаза
Масяня Я• 14 февраля в 22:43
Маме меняли хрусталик, выбрала немецкий, всё отлично.
Ждун с Нибиру• 14 февраля в 22:47
Будь який кришталик може помутніти, а може ні. Ще важливо, щоб лікарі правильно підібрали параметри того кришталика. Слід розуміти, що ускладнення можливі, навіть при цій нескладний операції. Ще дуже важливо знайти свого лікаря, якого розумієш і йому довіряєш.
Ми обрали американський кришталик, вже не пам´ятаю чому. Було невелике післяопераційне ускладнення. Була поліровка за пару років. В цілому, все добре, очі бачать.
Ждун с Нибиру• 14 февраля в 22:53
Ответ дляПополняю_Карму
Хрусталик
Два-три тижні і фсьо• 14 февраля в 22:54
Мужу меняли осенью. Была большая катаракта, травматическая. Ему 42. Хрусталик американский. Зрение идеально не восстановилось. Но я знаю случаи, где после замены зрение стало отличным. Менять в любом случае надо- иначе слепота.
Папобус• 14 февраля в 22:55
Я слышала что они могут не прижился...
Пополняю_Карму• 14 февраля в 22:55
Ответ дляЖдун с Нибиру
Хрусталик
Хорошо, хрусталик. Я еще алименты могу элементами назвать. У меня 2е детей, один грудничок, 2й болеет постоянно. И я скоро забуду,как меня зовут, а не что там хрусталик и кристалик.
Ждун с Нибиру• 14 февраля в 22:57
Ответ дляПополняю_Карму
Це вже зайві подробиці)
Бажаю здоров´я
Бджолина королева• 14 февраля в 22:58
Сьогодні самі зробили, американський, за 30
Бджолина королева• 14 февраля в 23:00
Ответ дляПополняю_Карму
Вы то сами пробовали без зрения жить?
Злива інформації• 14 февраля в 23:04
Помутніння штучного кришталика – це вторинна катаракта. Виникає вона досить часто, але, як пояснював мені лікар, лише один раз у конкретної людини. Бо причиною є штучне тіло, вживлене в око, і це також робиться один раз (заміна кришталика)
На щастя, вторинна катаракта легко видаляється лазером, це швидко і безболісно.
Дуняша• 14 февраля в 23:07
если врач настаивает на американском хрусталике,то ставьте его.
меняли свекрови оба хрусталика с разницей в 5 лет, все отлично. в Одессе у Дмитриева СК,один раз в институте филатова,второй - в Глазго. оба разы довольны. он и там и там принимает
Хачапууури• 14 февраля в 23:11
В Києві клініка Ochi , м.Вокзальна, через дорогу від Південного вокзалу. 5хв.
Хороша клініка. Хірург оперує прекрасний. Консультація з усіх боків роздивляються, на різних апаратах.
Знайомий міняв кришталики. Задоволений дуже. 21тис.грн ,начебто, заплатив за 1око. Він нам цю клініку і порекомендував
Алесс• 14 февраля в 23:12
Ответ дляЗлива інформації
Кажуть один раз,а може бути і 2🤔
Бринзолетта• 14 февраля в 23:13
Ответ дляПополняю_Карму
Ви серйозно?
У мене катаракта в 38 років на обох очах була. Все в тумані. Як з таким жити? Поміняла на американські. Це було у 2015 р. Як на світ народилась. Нічого не стріляє ніде. Тоді коштували вони 12000 на одне око. Робили в Києві в мікрохірургії ока
Злива інформації• 14 февраля в 23:15
Ответ дляАлесс
Кажуть один раз,а може бути і 2🤔
Хто зна, цілком можливо.
Лікар казав, що лише один раз буває.
Але ж кожен організм індивідуальний, і реакції теж різні, тож гарантіі бути не може.
Пополняю_Карму• 14 февраля в 23:32
Ответ дляБджолина королева
Вы то сами пробовали без зрения жить?
Так я ж не сказала, что нет, ни в коем случае. Я сказала, что если можно избежать и не так все плохо, то лучше не менять хрусталик
автор Сіточка • 14 февраля в 23:53
Ответ дляФлюорография гуся
автор Сіточка • 14 февраля в 23:56
Ответ дляХачапууури
Давно робив знайомий заміну?
Хачапууури• 15 февраля в 00:03
Ответ дляСіточка
Давно робив знайомий заміну?
Завтра вранці відпишу. Запитаю.
Але хвалився, що бачив там відомих людей.
Сумська приходила коли він там був.
Хачапууури• 17 февраля в 17:14
Ответ дляСіточка
Давно робив знайомий заміну?
Приблизно рік пройшов...
А його сестра десь 2роки як зробила цю операцію. Цим людям 60+ років.
Сусідка, до речі, теж зробила. Їй біля 78років. Теж термін невеликий - місяців 4-5назад.
Невеликий термін у всіх.
Дійсно багато протирічь з приводу цієї операції.