Виниловая пластинка• 15 февраля в 00:25
Дитина смокче палець - як відучити?
Дитині майже 2 і він смокче палець перед засинанням, ще іноді бере до рота вдень, але з цим я можу вирішити,відволікаю його.А от перед засинанням ніяк,він починає плакати,істерика, не спить.Пробувала одягати носок, пластир клеїти , все знімає.Дитина була на ШВ, пустушку рано кинув.У мене страх що зіпсує прикус.Як відучити порадьте?
Гола з конопель• 15 февраля в 00:43
Не зовсім по темі, щоб допомогти, але… У мене в малої в класі є хлопчик, маму якого я добре знаю, вона відомий у місті дорослий невролог, так от, він тримав великого пальця у роті, навіть у школі на уроках, при стресових ситуаціях, до класу 5-6 точно. І що вони з тим тільки не робили… не знаю, правда як і чи побороли, але така от проблема була в сімʼї лікаря.