На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів:
521 (55.66%)
Так
344 (36.75%)
Ні
71 (7.59%)
Результати, я не громадянин У.
Mrs.Ochmonek• 15 февраля 2025
Як можна хотіти виборів, знаючи, що військові не зможуть проголосувати, і тим більше провести кампанію передвиборчу?
Тобто право жертвувати життям і здоров´ям у них є, а виразити через вибори позицію нема?
Тема виборів вигідна лише москальні, щоб тил вчергове перегризся
Marino4ka1• 15 февраля 2025
Ответ дляРеалістка
Не бачу гідних кандидатів. Немає з кого вибирати.
Ой бляха. То скоро вже ржать не буде кому.
Marino4ka1• 15 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Автор, президент недавно сказал, что украинцы не хотят выборов.
Что за вопросы у вас странные?
Уже все решили - народ против :)
Что за вопросы у вас странные?
Уже все решили - народ против :)
Marino4ka1• 15 февраля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Нет, тк не кандидатов и нет предвыборных программ
Кого менять на кого? Зеленского на Ермака?
Зеленського на Порошенко як варіант
Ответ дляOlenenka_Ter
Через дию,например,и с верификацией будет порядок
Дія є не у всіх виборців. І вибори в такому форматі не прописані у нас на законодавчому рівні. Крім того ще є питання безпеки, хакерські атаки і т.д. Навіть коли було голосування за учасників Євробачення, Дія лягла, а ьут вибори....
дякую аж підскакую• 15 февраля 2025
Ответ дляMarino4ka1
Зеленського на Порошенко як варіант
Его рейтинг сейчас низок как никогда
Более того, думаю, что его не допустят. Санкции рнбо для меня являются показателем, что его хотят не допустить к выборам
Natabond76• 15 февраля 2025
А толку з тих виборів? Зе владу не віддасть. Його мета перетворити Україну в другу Белорусію
Ответ дляclernikol
Це будуть не вибори. Купа людей вьює, і не зможе прийняти в них участь (а вони ті, чиїьголост мають прийматися насамперед), купа людей виїхало не а кордон, інші розкидані по всій країні. Не бачу умов для нормальних і об´єктивних виборів, да і кандидатів не видно
Кому какое дело до выехавших? Не они под обстрелами сидят, не они налоги платят, не они выживают с этими дикими ценами и этой вороватой властью.
Они голосовать будут за продолжение войны, чтоб времени у них жить на пособиях больше было.
В конце концов, что-то вас не интересовало в 2014 как будут голосовать оккупированные территории, не волновало в 2019, а теперь вдруг заволновало? Это теперь другой сорт украинцев, что из мнение важно, а тех было не важно?
Зеленский хочет продолжать эту войну вечно, уже готовится детей на фронт отправлять. Уже берегов не видит, царь блин. Выборы нужны убрать именно ЕГО. Он в неадеквате уже.
Ирина-bbd0• 15 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Хочу зміну влади на компетентних.
але не знаю де їх брати.
І не знаю які інструменти є, наразі, для проведення виборів від законодавчих до виконавчих, як і яким чином, як фронт.
То ж прямої стверджуючої або заперечувальної відповіді не має.
Про те що передвиборча йде - так. І вона буде хвилями наростати і буде брудна
Якщо припустити що Вибори це не маніпуляція/ імітація , а маркер стишення бойових дій - тож напевно є плюси.
Довгостралкова перспектива в розвʼязуванні цого 🤷♀️
але не знаю де їх брати.
Устану писать заново)))))
tanysha777• 15 февраля 2025
Так
За Залужного, він точно не агент путіна
А це зараз найголовніше
За Залужного, він точно не агент путіна
А це зараз найголовніше
Ирина-bbd0• 15 февраля 2025
Ответ дляclernikol
ДІЯ лягає он тільки під час голосування Євробачення, а це мізер в порівнянні з виборами до влади
Читала возмущения
Кто выбрал этих претендентов не ясно
И не проверишь никак
И ДИЯ нарушает тайну голосования
Помню на кацапии уже голосование за путлера в электронным выборах)))))
Кто выбрал этих претендентов не ясно
И не проверишь никак
И ДИЯ нарушает тайну голосования
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
За кого голосовать будете ? За Бойко ?
за любого кто останрвит насильную могилизацию и откроет границу тк хотим на море, задолбала клетка
tanysha777• 15 февраля 2025
зе вже відкрито включив диктатора
Скоро від України відвернуться і самі стійкі
Бо диктатуру точно ніхто не буде фінансувати і допомагати
Ирина-bbd0• 15 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так тут матрюганы уже писали ’все в окопах больные на голову.поэтому проголосуем без них’))))
Супер.ждунихи собираются вместо воюющих решать судьбу Украины))))