Rocka Rolla• 15 февраля в 12:41

Українці, ви хочете зараз виборів?

На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів: 936
521 (55.66%) Так
344 (36.75%) Ні
71 (7.59%) Результати, я не громадянин У.
Ирина-bbd0• 15 февраля в 13:54
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та і ваш улюбленець прямо казав, що відвоює Крим) правда в 2019 обіцяв, бо щось йому завадило до 2019 це зробити
Та хорош уже про ту каву
Ход был красивущий
У кацапни и ждуних до сих пор бабки яйцами тот переляк выкатывают.
Ирина_Б_• 15 февраля в 13:55
Ответ дляКасабланка8888
Мені особисто ніхто нічого не говорив, я не голосувала особисто, не мала змоги фізично. Я Вам відповіла про більшість людей. Також не згодна з їхнім вибором.
кого не спросишь никто не голосовал) Не вам лично, а тем за кого вы написали - уровень тупости зашкаливает.
Marinamariana• 15 февраля в 13:55
Ответ дляMrs.Ochmonek
Может и отвоюет. Если бы США не ссали и дали нам необходимое оружие и главное количество этого оружие , давно бы отвоевали
natlem• 15 февраля в 13:56
Ответ дляИрина_Б_
вот пишут нет достойных кандидатов…, вопрос, а когда был майдан и вы привели к власти Юлю из тюрьми, Порошенка, казака Гаврилюка и ему подобных-это были достойные кандидаты?
З двох зол обрали менше. Як не крути, а янукович приніс би нам Ростов на території всієї України. Хто хоче жити в педерації - вперед на ростов, навіщо тягнути педерацією в Україну і перетворювати Україну на ’федеральний округ’?
Леска• 15 февраля в 13:56
Ответ дляMarinamariana
За кого голосовать будете ? За Бойко ?
Ні, ці мураєва просувають
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 13:57
Ответ дляИрина-bbd0
Та хорош уже про ту каву
Ход был красивущий
Взагалі то, бійці ГУР як раз провели там декілька операцій на морі і з висадкою - підривами. Тобто, саме тоді і почали. Може і попили каву в перервах ))
Касабланка8888• 15 февраля в 13:57
Ответ дляИрина_Б_
Я теж так вважаю. В 19 році спорилася, сварилася з оточуючими, які голосували за 4 тисячі доларів зарплати вчителям.але зрозуміла, що неможливо відкрити очі незрячому.
Ирина_Б_• 15 февраля в 13:58
Ответ дляnatlem
уровень пропаганды зашкаливает. Если вы сейчас живете лучше чем при Януковиче, я за вас искренне рада 😀
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 13:58
Ответ дляЛеска
Ні, ці мураєва просувають
Бойко і мураєв - з одного поля
frumoasa17• 15 февраля в 13:59
Ответ дляИрина_Б_
ну т.е. привести вора к власти или людей которые понятия не имеют что такое экономика это много нужно ума, специальные знания? А те люди которые вам. об этом говорили были кто? сепары и агенты кремля..
Хто для вас був знавець економіки та господарства в Україні?
Леска• 15 февраля в 13:59
Ответ дляMrs.Ochmonek
Бойко і мураєв - з одного поля
Так отож. Бойко, думаю, лишиться сірим кардиналом, а мураєв балатуватиметься в прези.
mymoly• 15 февраля в 13:59
Ответ дляMarinamariana
За кого голосовать будете ? За Бойко ?
Так Бойко не попал под санкции значит он хороший
natlem• 15 февраля в 14:00
Ответ дляИрина_Б_
Електорат януковича, бойка, мураєва - весь голосував за Зеленського. Я чудово пам´ятаю теми на Порадниці 2019, і слоган ’хуже нє будєт, хоч поржом, зато не Пєтя’. Більше того, ви самі голосували за Слугу народу у верховній раді, там майже всі були ’нові обличчя’, вони себе так і позиціонували - ’люди з народу, які ніколи не були в політиці’, а тепер їх же виборці розказують про мажорів, олігархів при владі і т.д. Так вони ж ’з народу’, які олігархи ?))))
Vittoria66• 15 февраля в 14:00
Ответ дляOllka
Як на мене кандидат повинен бути відомою людиною, яка знається на політиці, яка вже виявляла свою думку на нинішні події і що з ними робити. А таких немає.

Нового ’Василя’, якого ніхто не знає, який висунеться в президенти - ви таку людину хочете головою держави?
Треба не кандидата прискіпливо розглядати, а команду, яка за ним стоїть - це і є впливовий важель для розуміння та аналізу, що можно реально очікувати країні та людям, не зважаючи на його передвиборчу програму та обіцянки, коли цей кандидат стане президентом.
Я, взагалі, обмежила би в повноваженнях посаду президента і заборонила належність його до тої чи іншої політичної партії.
Marinamariana• 15 февраля в 14:00
Ответ дляЛеска
Мураев в презы ?? Его порвут на куски
Ирина-bbd0• 15 февраля в 14:01
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да они красавчики просто!!!!
А инфоприкрытие сработало как нужно.еще и больше)))
Помню как кацапня ссалась мельдонием от страха ))))) и тут даже затихли)))))
Ирина-bbd0• 15 февраля в 14:02
Ответ дляnatlem
Так она рекламирует кацапскую оккупацию в десятках тем)))
Чего от неё хотеть)))
Леска• 15 февраля в 14:04
Ответ дляLyudaT
Дія є не у всіх виборців. І вибори в такому форматі не прописані у нас на законодавчому рівні. Крім того ще є питання безпеки, хакерські атаки і т.д. Навіть коли було голосування за учасників Євробачення, Дія лягла, а ьут вибори....
Так і в дільниці не всі приходили. Хто хоче-встановить собі дію
Але питання як мають голосувати військові на 0 залишаєттся відкритим
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 14:04
Ответ дляnatlem
Тому електорат яника, бойка, мураєва так і ненавидить тепер Зеленського. А от в чому опозиційність до нього так званих патріотичних сил - велике питання
natlem• 15 февраля в 14:05
Ответ дляИрина_Б_
Просто здатність мислити і робити висновки, яка пропаганда?
За Януковича була б Україна федеральним округом, і у складі ’першого українського батальйону ’ ’звільняла’ б зараз балтію і Польщу.
Olenenka_Ter• 15 февраля в 14:07
Ответ дляКасабланка8888
Після зняття військового стану мобілізація не зупиниться, чоловіки не всі підуть на вибори.
Багато військових не зможуть взяти участі в виборах.
Та і не бачу жодного кандидата, за якого могла б голосувати.
Тому байдуже.
Хочу лише припинення війни.
Так не выгодно правящей власти ее останавливать,иначе эту самую власть она потеряет..будет миллион причин,чтоб не заключить мир
Леска• 15 февраля в 14:07
Ответ дляAesonne
Кому какое дело до выехавших? Не они под обстрелами сидят, не они налоги платят, не они выживают с этими дикими ценами и этой вороватой властью.
Они голосовать будут за продолжение войны, чтоб времени у них жить на пособиях больше было.

В конце концов, что-то вас не интересовало в 2014 как будут голосовать оккупированные территории, не волновало в 2019, а теперь вдруг заволновало? Это теперь другой сорт украинцев, что из мнение важно, а тех было не важно?

Зеленский хочет продолжать эту войну вечно, уже готовится детей на фронт отправлять. Уже берегов не видит, царь блин. Выборы нужны убрать именно ЕГО. Он в неадеквате уже.
Українцям не догодити, голосували не за зе а именно против По, тепер прибрати іменно Зе.
Ирина-bbd0• 15 февраля в 14:08
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для меня тоже загадка
Я почитала тут темы выборов 2019
Агитировали за зеленского больше всего ватногоооловые . Теперь они же тут больше всех его и топят ?
Не оправдал надежды?
Так а может он хотел оправдать.но ему не дали проклятые сопротивляющиеся?
Много вопросов без ответов пока
natlem• 15 февраля в 14:08
Ответ дляAesonne

Ок, замінять Зеленського на путлєра. Вам легше стане?
sky-labs• 15 февраля в 14:11
Ответ дляnatlem
Каким образом?!
natlem• 15 февраля в 14:12
Ответ дляOlenenka_Ter
Тобто, війна в Україні, бо це Україна не хоче ’заключать мир’?
Це Україна напала на сосію?
Україна сама себе обстрілює?
І взагалі, нема ніякої війни, то конфлікт бо байден пообіцяв взяти Україну в НАТО?

Звідки тут кацапські наративи? Це ваше хуй...о напало на Україну. Ваше хуй..ло не бажає припинення війни і тероризує весь світ. Воно і лише воно разом зі своїми узькими відповідальні за цю війну і її припинення.
Gaimer• 15 февраля в 14:14
Ответ дляfdanna
Єдине чого хочу, щоб вже настав мир! Довготривалий мир і спокій! Хочу щоб наші люди перестали гинути. Хочу, щоб було безпечно мені і моїм рідним. Але це лише мої рожеві мрії! І ніякі вибори до них не приведуть.
Приведуть, якщо буде зміна влади. З нинішньою про мир на десятиліття можете забути
natlem• 15 февраля в 14:16
Ответ дляsky-labs
Каким образом?!
Поставлять маріонеткового ’януковича’(прізвище не важливе), перетворять Україну на динири з усіма витікаючими. Будуть ваші діти сидіть під червоним серпастим прапором, у гімнастьорці, розказувати про великого володю, який замінить в мавзолеї іншого володю, дякувати Сталіну і Леніну за щасливе дитинство. Так краще? Нагадайте, що там зараз з 20-річними з Донецька відбувається? Мобілізують на війну в Україну? Ну ваших пошлють на війну у Литвіу, не корейців же оплачувати, ваші ж безкоштовно.... Так краще?
Решка7777• 15 февраля в 14:20
Ответ дляclernikol
ДІЯ лягає он тільки під час голосування Євробачення, а це мізер в порівнянні з виборами до влади
она вообще всегда крайне’вовремя’ложится
sky-labs• 15 февраля в 14:23
Ответ дляnatlem
Тоесть вы вообще не верите в Украину?
В то что она может-таки ’родить’ человека, который ее не продаст, не положит под рашку, не ограбит до нитки, сделает сильной, независимой?