На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів:
521 (55.66%)
Так
344 (36.75%)
Ні
71 (7.59%)
Результати, я не громадянин У.
Ответ дляOllka
Ви бачите гідних кандидатів?
Чи знову ’будь хто, аби не той’?
Если достойных не видите вы, то выбор сделают те кто видит.
Все просто.
Не проводить выборы только потому что кто-то из кандидатов понимает, что его не изберут...
Или потому что у каких-то избирателей нет кандидата в списках, или их кандидат - политический труп...
Все просто.
Sova splushka• 15 февраля в 13:21
Ответ дляOlenenka_Ter
Через дию,например,и с верификацией будет порядок
І з підрахуванням потрібного владі результату теж буде порядок.
Ответ дляsky-labs
Все просто.
Не одна я не бачу кандидатів.
Теми такі почитайте
Sova splushka• 15 февраля в 13:23
Ответ дляfdanna
Люди не просто надто серйозно сприймають худ.твори, які написані ще в 1940-х роках, а і екстраполюють це на сьогодення. Мене це, м´яко кажучи, дивує...
А вас не дивує і не лякає, коли оці художні твори аж занадто нагадують сьогодення?
Vittoria66• 15 февраля в 13:23
Ответ дляOllka
Ви бачите гідних кандидатів?
Чи знову ’будь хто, аби не той’?
Як не дати шанс балотуватися на посаду президента, не проводячи вибори, то звідки можуть зʼявитися достойні кандидати? Ніхто з нас не може знати, які нові кандидати можуть зʼявитися на перегонах, і яка в них буде передвиборча програма.
Так що, всі розмови про гідних кандидатів без їх участі в виборах - пальцем в небо.
дякую аж підскакую• 15 февраля в 13:26
Ответ дляЕленнн
підождіть трохи.. он Усик уже на старті.. пояси роздає.
Тогда Кличко вероятнее) Уже научился слочноподчиненными предложениями говорить)
Ответ дляSova splushka
Ні, не дивує! Автор твору дуже інтелектуальна, прониклива людина і тому його твори цікаві і зараз. Але це не привід робити все так само, як в книзі написано, хоча б тому, що ми не знаємо, яку позицію зараз займав би автор, стосовно сьогоднішніх процесів. Це твори 40-х років, сьогодні світ трохи змінився, не помітили?
Ответ дляVittoria66
Як на мене кандидат повинен бути відомою людиною, яка знається на політиці, яка вже виявляла свою думку на нинішні події і що з ними робити. А таких немає.
Нового ’Василя’, якого ніхто не знає, який висунеться в президенти - ви таку людину хочете головою держави?
Marino4ka1• 15 февраля в 13:28
Ответ дляtanysha777
Так
За Залужного, він точно не агент путіна
А це зараз найголовніше
За Залужного, він точно не агент путіна
А це зараз найголовніше
А Чонгар не при ньому розмінували ?
Marino4ka1• 15 февраля в 13:31
Ответ дляOllka
В нього вже був шанс. Чи наступати на граблі то ваше?
Порошенко - дипломат, армію відродив, зробив, бізнес працював, повномасштабне при ньому навряд чи було.
Касабланка8888• 15 февраля в 13:32
Після зняття військового стану мобілізація не зупиниться, чоловіки не всі підуть на вибори.
Багато військових не зможуть взяти участі в виборах.
Та і не бачу жодного кандидата, за якого могла б голосувати.
Тому байдуже.
Хочу лише припинення війни.
Тому байдуже.
Хочу лише припинення війни.
Ирина-bbd0• 15 февраля в 13:33
Marino4ka1.а зачем Вам порошенко.если Вам просто границы открыть дабы сбежать?))))
А если европа скажет ’граница закрыта!’?))))))
Ответ дляMarino4ka1
Ребята, без обид, но вы общество таксидермистов какое-то.
Бросьте вы этот политический труп и думайте, на кого ещё можно сделать ставку, разделяющего похожие идеи.
У Пети антирейтинг больше 50%, он абсолютно не избираем, у людей есть память.
Касабланка8888• 15 февраля в 13:38
Ответ дляJul-Ap
А кого ви пропонуєте? Можливо люди не бачать, підкажіть.
Ответ дляMarino4ka1
Президент Украины Петр Порошенко заявил, что строительство и восстановление дорог в Украине является одним из приоритетов его работы, сообщила пресс-служба главы Украинского государства.
’Цифры говорят сами за себя. В 2013 или 2014 годах на дороги уходило 10 млрд гривен. Затем в 2015 – 20 млрд, 30 млрд - в 2016, затем 40 млрд в 2017-м. И сейчас 50 млрд, уже +55 млрд. Извините, пожалуйста, но такой рост финансирования средств, причем с реструктуризацией задолженности означает, что дорожное строительство является моим приоритетом, является приоритетом парламента, приоритетом правительства и оно будет продолжено’, - сказал глава государства на пресс-конференции.
П.Порошенко также отметил: ’И сегодня те, кто передвигаются по дорогам Украины, видят, насколько качественно изменилось дорожное строительство’.
Взято с Интерфакса, но такие публикации есть везде.
Странно забывать такие достижения своего сывочолого гетьмана, всецело приписывая их зеленой шмаркле...
Sova splushka• 15 февраля в 13:40
Ответ дляfdanna
Не привід робити так само, згодна.
Але дивлячись на те, як дружньо світ наступає все на ті ж старі граблі, виникає підозра, що світ не змінився анітрохи.
Нові технології з´являються масово і постійно, але вони досі не змінили самих людей.