Сіточка• 15 февраля 2025
Після грипу, тиждень цей був хороший але
А от вчора і сьогодні мені знов погано , крутиться голова слабкість знов .
Короче їм нормально , чай пила солодкий
І все ніяк краще не стає .
Не знаю що це .
Тиск у нормі , але чого таке з головою ???
Була мігрень страшна , не передати словами коли хворіла грипом.
Пила всілякі таблетки , лише триптани допомогли і німесил.
Я вже хочу почувати себе добре , а все ніяк
Короче їм нормально , чай пила солодкий
І все ніяк краще не стає .
Не знаю що це .
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляМастер Класс
Треба перетерпіти. Імунітет мабуть ослаблений та організм
Та я вже налякана
У лікаря не була , бо думала що пройде.
А це от вихідні заходять
У лікаря не була , бо думала що пройде.
А це от вихідні заходять
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляМастер Класс
Від грипу то може і так , 4 дні лежала , потім потрошки виходила на двір раз у 4 дні
Було погано дуже , антибіотик прописували .
УжеВотДа• 15 февраля 2025
Нам в больнице сказали, что ходит вирус, который через неделю возвращается
Мелочунь• 15 февраля 2025
Я уже 2 тижні не можу прийти до тями. Наче і норм, але буває сидиш працюєш і розумієш що екран не чіткий і все пливе.... Десь через годинку все приходить у норму, і так пару разів на день . Я не знаю, що то за грип був але наче ковід із грипом якусь гидоту народили і у світ випустили
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляМелочунь
Мене це лякає
Бо тиждень було нормально я собі ходила за продуктами а зараз ці два дні хліба не можу вийти купити
Петриківна• 15 февраля 2025
Мені так само гірше сьогодні, автор. Хворіла три тижні, спочатку вірус з температурою і кашель, потім лікувала бронхіт, лікар виписала несильний антибіотик,легше не ставало, температура росла. Через тиждень бронхопневмонія і пієлонефрит. Сильніший антибіотик допоміг,але стан був жахливий. Минулого тижня теж було краще, а сьогодні - жах, голова,як не моя, мігрень, нудота, слабкість. Не знаю вже, що думати.
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
О жах
У мене в грудні пішли камені з нирок , гідронефроз, оце щось одне за другим не можу оговтатись уже лютий !!!
А який антибіотик приймали ?
Я приймала аугументин один день не допила бо дуже погано було від антибіотика чи від хвороби , не знаю
А кашель такий був пісец
Під грудьми так боліло , кальяну ти не могла
А який антибіотик приймали ?
А кашель такий був пісец
Петриківна• 15 февраля 2025
Перший - Сорцеф 400, він не допоміг, другий - Леваксела 500, 2 р/д., дуже важко його переносила, але виходу не було.
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
А ви вдома лікувались чи в лікарні ?
Петриківна• 15 февраля 2025
Вдома, ми з сином вдвох хворіли, чоловік воює, і я дуже хвилювалася,щоб мене в лікарню не забрали, бо син теж був хворий, але переніс легше.
Петриківна• 15 февраля 2025
Можливо Вам потрібно здати аналіз сечі,може бути ускладнення на нирки, тим більше, Ви антибіотик не пили. Нирки дають дуже сильну слабкість та інтоксикацію.
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Пила антибіотик
У грудні січні і лютому був антибіотик
Сіточка
• 15 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Тоді будемо чекати, коли стане легше, бо вже так дістав цей стан!
Так ((
То у грудні з нирками , у січні гінекологія , у лютому оце бронхіт