Мольфарочка• 15 февраля 2025
Свічки під час критичних днів
Декілька днів тому лікар призначила свічки продексин
Сьогодні почалися місячні раніше терміну
Тепер не знаю що робити продовжувати лікування чи немає сенсу ? З лікарем на вихідних звʼязку немає
Може хто стикався з такою ситуацією ?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 февраля 2025
Я б зробила перерву на пару днів коли обільні, а потім продовжила
Мольфарочка
• 15 февраля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Теж схиляюся до цього
Тримбулька• 15 февраля 2025
В инструкции обычно пишется, что делать в таком случае. Чаще всего лечение прерывать не стоит
Мольфарочка
• 15 февраля 2025
Ответ дляТримбулька
Дивилася
Нічого не сказано
Чупокабра• 15 февраля 2025
Коли мені виписували лікування свічками від запалення, то про місячні сказали так: зробити перерву стільки днів, скільки вони йдуть рясні, і можна продовжувати ставити свічки, коли вже тільки маже .
Як_наготую...• 15 февраля 2025
В инструкции написано «сохраняет активность в присутствии крови (не теряет активности в присутствии вагинальных выделений)», значит можно при менструации.
Мольфарочка
• 15 февраля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую !
Не побачила
Як_наготую...• 15 февраля 2025