Кидай свої улюблені пісні від Аль Бано або інших подібних геніальних співаків тієї епохи. Давайте зробимо цей вечір разом.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ИХ дочку так и не нашли?
Сьогодні завдяки вам, вперше чую про те, що в них безвісти зникла донька.Але,буду досліджувати це питання і надам свій висновок стосовно цієї справи.
Всім шампаньського• 15 февраля 2025
Аль Бано сегодня написал, что его пригласили в Москву на празднование ’победы’ в августе сентябре.
К слову вспомнилось.
Нічний дожор• 15 февраля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
К слову вспомнилось.
А я думаю що до цієї події і уя тема прив´язана))
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ИХ дочку так и не нашли?
В 1993 році вона зустрічалася з чорношкірим 54 вуличним музикантом який був наркозалежним.Сторонні люди,бачили те,що коли вона почала з ним зустрічатися,вона дуже сильно змінилася за коротки строк часу.Скоріше за все він її теж в той час підсадив на наркотики (перестала слідкувати за собою,засипала під час прийому їжі).При допиті Масакела самим Аль Бано він весь час брехав.Поліція при заяві майже ніяк не реагували і сказали що щорічно зникає до 120 дівчат в Новому Орлеані (там де вона зникла).Вони бомжують і живуть по закинутим будинкам то що.Дуже дивно.Пізніше коли підключилося італьянське консульство поліція все ж підключилася,але допросивши Масакела - нічого підозрілого в його словах не виявила.Справа в повітрі до цього часу.Досить дивна справа.Але думаю що саме наркозалежний Масакел ,зіграв не останню роль в тому що вона зникла.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
Нету тела,нету дела.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
Согласитесь что дело очень темное?
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Согласитесь что дело очень темное?
это правда, я помню даже какую то битсву экстрасенсов смотрела про нее, ктото сказал что она до сих пор лежит в речном канале каком то
размахер• 15 февраля 2025
Цей геніальний вже в москву зібрався(, на святковий концерт, будуть святкувати сотні тисяч загиблих.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мама з Батьком були занадто зайняті карєрою і не додивилися доньку.Тим більше що вона вже була доросла?Але складається враження що вони її дуже любили?
Глаголиця• 15 февраля 2025
Ліберта- одна з моїх найулюбленіших пісень. Можу слухати декілька разів підряд. Обожнюю.
Ответ дляразмахер
Вперше від вас дізнаюся про те що він кудись буде їхати.А він ще не помер?
Ответ дляГлаголиця
Я сьогодні слухаю декілька разів підряд.