Джага Джага• Изменено 15 февраля 2025

Al Bano & Romina Power - Liberta

Кидай свої улюблені пісні від Аль Бано або інших подібних геніальних співаків тієї епохи. Давайте зробимо цей вечір разом.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
ИХ дочку так и не нашли?
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ИХ дочку так и не нашли?
Сьогодні завдяки вам, вперше чую про те, що в них безвісти зникла донька.Але,буду досліджувати це питання і надам свій висновок стосовно цієї справи.
З родзинкою• 15 февраля 2025

Всім шампаньського• 15 февраля 2025
Аль Бано сегодня написал, что его пригласили в Москву на празднование ’победы’ в августе сентябре.
К слову вспомнилось.
Нічний дожор• 15 февраля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
К слову вспомнилось.
А я думаю що до цієї події і уя тема прив´язана))
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ИХ дочку так и не нашли?
В 1993 році вона зустрічалася з чорношкірим 54 вуличним музикантом який був наркозалежним.Сторонні люди,бачили те,що коли вона почала з ним зустрічатися,вона дуже сильно змінилася за коротки строк часу.Скоріше за все він її теж в той час підсадив на наркотики (перестала слідкувати за собою,засипала під час прийому їжі).При допиті Масакела самим Аль Бано він весь час брехав.Поліція при заяві майже ніяк не реагували і сказали що щорічно зникає до 120 дівчат в Новому Орлеані (там де вона зникла).Вони бомжують і живуть по закинутим будинкам то що.Дуже дивно.Пізніше коли підключилося італьянське консульство поліція все ж підключилася,але допросивши Масакела - нічого підозрілого в його словах не виявила.Справа в повітрі до цього часу.Досить дивна справа.Але думаю що саме наркозалежний Масакел ,зіграв не останню роль в тому що вона зникла.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
Нету тела,нету дела.
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну это понятно, но ТЕЛО ГДЕ?
Согласитесь что дело очень темное?
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Пропала донька.
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
https://youtu.be/NlgmH5q9uNk?si=FirHXC7RpdoGuiUT

https://youtu.be/W16N__QnlwY?si=9L3-eoWZZvRTv3Ao

https://youtu.be/djV11Xbc914?si=SssKGS0cwJxeM5cq

https://youtu.be/t1TcDHrkQYg?si=L7NZeXkWAVAATtHV
Дякую.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Согласитесь что дело очень темное?
это правда, я помню даже какую то битсву экстрасенсов смотрела про нее, ктото сказал что она до сих пор лежит в речном канале каком то
размахер• 15 февраля 2025
Цей геніальний вже в москву зібрався(, на святковий концерт, будуть святкувати сотні тисяч загиблих.
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мама з Батьком були занадто зайняті карєрою і не додивилися доньку.Тим більше що вона вже була доросла?Але складається враження що вони її дуже любили?
Глаголиця• 15 февраля 2025
Ліберта- одна з моїх найулюбленіших пісень. Можу слухати декілька разів підряд. Обожнюю.
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляразмахер
Вперше від вас дізнаюся про те що він кудись буде їхати.А він ще не помер?
автор Джага Джага • 15 февраля 2025
Ответ дляГлаголиця
Я сьогодні слухаю декілька разів підряд.