Жерица ночи• 15 февраля 2025
Что вы сегодня купили?
Или заказали в интернете?
Пампушечка• 15 февраля 2025
Особисто я-тренування 500 грн басейн.Але враховуючи,що я одна працюю,а в мене 2-є дітей і мама на забезпеченні,то хтось щось да й купив.
Кусюче сонечко• 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
Ностальгія за домом сьогодні
У перевізників брали ? Яке у вас місто?
Бавовна• 15 февраля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
У перевізників брали ? Яке у вас місто?
Ні, в магазині MixMarkt
Кусюче сонечко• 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
Ні, в магазині MixMarkt
Це яка країна? Скільки Живчик коштує? І помідори?
Бавовна• 15 февраля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Точно не памʼятаю, здається 1,3 Живчик і помідори/огірки біля 5.
Кусюче сонечко• 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
У перевізників Живчик 2 євро за 1 л. Неадекватно дорого. Помідори і огірки домашні по 5 євро за літр. Я не знаю хто бере за такою ціною, польські у магазині дешевше і перевірені.
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Покажите !)
Ой, сейчас начнут плеваться)) фото с интернета, я только оформила заказ . А духи уже мои фото.
Бавовна• 15 февраля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Так, я правильно ціну написала, чек знайшла.
Корисного там мало, ми рідко таке купуємо. Це син вперше захотів тархун спробувати. Називає його тРАхун тепер))
Пліснявілий сир• 15 февраля 2025
Заплатила за аренду квартиры, в магазине купила хлеб, йогурт, соломку соленую, хумус, сырок плавленный, поляну квасову.
Чарочка діда• 16 февраля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Решила и я купить, мне воду таскать нужна. 3 года руками носила. Устала уже. Все надеялась что воду нормальную нам дадут. Николаев.
Я уже не верю, что когда-нибудь это произойдёт.
Машинку уже чинили, унитаз чинили, краны от воды в мелкую дырочку, бойлер из-за воды тоже полетел.
Ку-кусик• 16 февраля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Мне нра) классно, когда покупки приносят удовольствие 👍🏼