Пухнасті штани• 16 февраля 2025
Чим сьогодні зайнятися?
Дівчата, хто чим планує займатися у другій половині дня?
Шукаю собі ідеї, да і просто поговорити)
Примарочка• 16 февраля 2025
Зробіть замість мене педікюр, пофарбуйте волосся, напечіть млинців, купіть новий телефон, замовте квитки в Європу, бади для дітей і повчіться:)
Автопортрет нурофена• 16 февраля 2025
Тепер я знаю, що люди які думають чим зайнятись, а не як то все встигнути -існують.
Пухнасті штани
• 16 февраля 2025
Ответ дляПримарочка
Можу тіко маску для волосся і для обличчя, замовити фен і навушники
І випхати в театр (нічого так не стимулює вийти у вихідний день з дому, як наявність оплаченого квитка)
Повчитись - це у мене зараз просто почитати, благо Траут непогано писав і переклад хороший
Хто б мені квитки замовив (плачУ), я ніколи не їздила сама(((
ЯблокоРаздора• 16 февраля 2025
До 13 була басейн,баня-я це люблю.А зараз приїхала-зробила обід.Пізніше манікюр,педикюр сама собі,фільми.Та й день пройшов.