Федорино Горе• 15 февраля в 22:24

Знайомої дитина хоче поступати вчитися в Литву. Де все взнати?

Закінчує 11 клас ось. Літом хоче їхати. Є знайомі там щоб проживати безкоштовно. А як взнати які там інститути чи коледжі? Англійську не знає говорила.
Можливо є якісь програми для дітей?
Дякую
Бесбардак• 15 февраля в 22:40
Ответ дляПоумничка
А до чого англійська в Литві?
Литовську вчити потрібно як би
Бо в Литві англомовні програми майже в кожному навчальному закладі.
Вишнёвая Леди• 15 февраля в 22:40
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
А можна питання, чому дитина обрала саме Литву?
Патриоточка• 15 февраля в 22:40
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
А Ви знаєте що таке Бан?
Вишнёвая Леди• 15 февраля в 22:41
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Авторе, припиніть!
автор Федорино Горе • 15 февраля в 22:41
Ответ дляSo_so
А на каком языке ребенок планирует обучаться? Я узнавала в 2022 году, учебные программы были только литовский или англ языки. Университет в Вильнюсе давал стипендии многим детям. Какий средний балл у ребенка?
10,11,12 в основному 11
12 галюцинаций• 15 февраля в 22:41
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Шановна, те кто собираются ехать учиться заграницу, начинают подготовку за год-два, учат язык, «взнають» какие вузы и условия поступления. А не за полгода без знания языка. Поэтому, курочка моя, троллик вы.
So_so• 15 февраля в 22:42
Ответ дляФедорино Горе
10,11,12 в основному 11
И по английскому что? Почитала тему, звучит мега странно.
Красота неземная• 15 февраля в 22:42
Ответ дляБибер-анонимер
Возможно еще где-то преподают на русском. За этот универ я точно знаю, так как знакомая учится в нем.
Заходите на официальные сайты учебных заведений и читайте информацию о них, на оф.сайтах указаны языки, на которых там преподают
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Список_высших_учеб...
всі решта вузів англ або литовська,
в мене дитина в Литві навчається, ми теж це питання вивчали
БезникаяЯ• 15 февраля в 22:43
Ответ дляSo_so
В основному 11🤣
автор Федорино Горе • 15 февраля в 22:43
Ответ дляВишнёвая Леди
Там знайомі живуть з України, є можливість в них жити, вони орендують квартиру, платно звичайно
Я тертий жук• 15 февраля в 22:43
Логічно було б знайти групи, українці в Литві, і там вже питати. Дитина знайомих, а вам це для чого.
Лика-прилипка• 15 февраля в 22:44
Ответ дляФедорино Горе
Ясно. Кідстафф, є кідстафф, тільки понти.
Люди черстві!

То чужі люди, вони не будуть ходити взнавати!
Черствые, и не говорите. Нет, чтобы погуглить, походить по группам в фб, в телеграме, все узнать и вам в клювике принести. Суки.
автор Федорино Горе • 15 февраля в 22:44
Ответ для12 галюцинаций
Як вам так легше то хай буде ваша ))
So_so• 15 февраля в 22:44
Ответ дляФедорино Горе
Общежитие там стоит адекватных денег и не нужно быть привязанным к знакомым.
БезникаяЯ• 15 февраля в 22:44
Ответ дляФедорино Горе
Жити беруть, а допомоги з інформацією про заклади освіти не можуть.
Це унікальні знайомі
12 галюцинаций• 15 февраля в 22:44
Ответ дляФедорино Горе
Знакомые из Украины, наверное, имеют других знакомых из Украины, дети которых где то учатся? Либо же знают какие то организации которые занимаются сопровождением детей.
Подвійна веселка• 15 февраля в 22:45
Ответ дляФедорино Горе
А там - це в якому місті?
12 галюцинаций• 15 февраля в 22:45
Ответ дляПодвійна веселка
А там - це в якому місті?
Военная тайна
Вишнёвая Леди• 15 февраля в 22:45
Ответ дляПодвійна веселка
А там - це в якому місті?
Пофіг! Шо там тої Литви
Вишнёвая Леди• 15 февраля в 22:47
Литва Литвою, а я пішла їсти сало у сусідню тему
Бесбардак• 15 февраля в 22:47
Є група в телеграм Kaunas student, можливо там підскажуть по інших містах/навчальних закладах. Але я дуже серйозно раджу, щоб дитина не сиділа рівно, а вчилася користуватися гуглом і сама щось дізнавалася, бо прийдеться жити самостійно, то варто починати хоч щось для цього робити, бо далі ніхто за нього ходити не будете. І порстіше хлопцю писати в університет/студентам чим мамам-тьотям. Нажаль наші діти рано змушені дорослішати.
БезникаяЯ• 15 февраля в 22:48
Ответ дляБесбардак
Гуглем 🤣🤣🥴
Бесбардак• 15 февраля в 22:49
Ответ дляБезникаяЯ
Гуглем 🤣🤣🥴
Веселіться далі, ви дуже інформативна. Моя дитина дякуючи всяким гуглям/телеграмам і ФБ минулого року вступила не в один університет , в т.ч. і в VILNIUS TECH, було з чого обирати.
Каркуша Клара• 15 февраля в 22:50
Ответ дляВишнёвая Леди
Удалено администрацией...
И правильно сделают, черстви такие куры, которые не хотят взнаваты...
Тішуся неперетішуся• 15 февраля в 22:53
Ответ дляФедорино Горе
Ну яке шукати, скільки людей на форумі. Можливо в когось діти вчаться саме в Литві
син знайомої вчиться в ВУЗі, так як він гарно склав ЗНО, йому зробили суттєву знижку на оплату навчання. Це для них було великим приємним сюрпризом. Викладання англійською мовою, тому думаю ВУЗ приватний.
Якщо дитина не володіє англ, то як планую вчитись?
Литовську вчити?
Тарабарщина• 15 февраля в 22:53
Ответ для12 галюцинаций
Сегодня обострение у троллей
То их вчера с праздничком не поздравили, вот и соревнуются кто черноротее
Снегурочко• 15 февраля в 23:05
Автор,вам кское дело до знакомоц
Гомосноб• 15 февраля в 23:26
Ответ дляФедорино Горе
Як вам так легше то хай буде ваша ))
Племянник учится в морской академии Литвы - обучение на английском, второй племянник в колледже краснодеревщик - обучение на анг.
Кокосиха• 15 февраля в 23:54
Ответ дляФедорино Горе
Автор, ну хоч би тему продумали.
Абсолютно чужі люди не будуть дізнаватись за ВНЗ, але приймуть до себе жити в арендоване житло
Дитина закінчує 11 клас, і нічого не дізнались за вступ
Мову ніяку не знає, але вчитись збирається
Батьки нічого не знають, а автор все розрулить
Сміх та й годі
Губи до вух• 16 февраля в 06:51
Ответ дляБезникаяЯ
В основному 11🤣
Так, тільки з англ 2