Патриоточка• 16 февраля 2025

Я вже снідаю, а ви?))

Доль Чекомбана• 16 февраля 2025
Только приготовила тесто на блины, жду пол часа и буду жарить. У нас воскресенье - ’блинный’ день.
Такая красота - все спят, я одна в тишине пью коллаген, железо и ещё всякую фигню и отдыхаю.
ВсеЧетко• 16 февраля 2025
Зранку така їжа як у вас не влізає, не можу таке їсти на сніданок, готую панкейки бананові
Пенсіонер• 16 февраля 2025
Брюген на молоці з родзинками та курагою.
ГейТуда• 16 февраля 2025
Как оно все это лезет в вас с утра?
РокерША• 16 февраля 2025
Поснідала чашкою кави, працюю, з невеликими перервами на советчицу. Всі ще сплять, тиша, тільки малявки за стіною катають шари для боулінгу по голому полу
Ля-ля-ля• 16 февраля 2025
И я)
Кидстаффовна• 16 февраля 2025
Поки капучино,скоро басейн,то після нього ім.
Ноу коммент• 16 февраля 2025
готую ще. Рис, куряче філе, сир. Потім кава і в зал
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
Ответ дляНиф_ниф
Так, планую до осені схуднути)бо все по швах тріщить
А які такі, цукерки чарівні у вас тоді?
Страхованная• 16 февраля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
И я)
это те что с сыворотки?
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Дуже гарно у вас на столі і за вікном
Любимка-анонимка• 16 февраля 2025
Клас, у мене буде щось подібне.
Любимка-анонимка• 16 февраля 2025
Автор, а яка у вас грамовка? Чи то я багато їм чи то ви мало :)))
Ля-ля-ля• 16 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
это те что с сыворотки?
Да, они
Страхованная• 16 февраля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Да, они
очень аппетитно выглядят!
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
И я)
Краса! А що там чорненьке? Мак? Розкажіть більш детально, будь ласка...
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Сьогодні спеціально зважували сиру гречку, бо відзавтра планую по меню харчуватися на 1500 ккал. Так от, по меню 50 г гречки треба, а я 35 собі зварила. Тепер точно знаю, що 50 в мене не влізе
Телефон Рубика• 16 февраля 2025
У нас була шакшука і смажені вешенки з цибулькою та сметаною. І до кави львівський сирник до кави. Фото немає, бо вже з´їли все.
люблю_тортики• 16 февраля 2025
Ответ дляGaleTTa
И я )) одной рукой вилкой работаю, другой советчицу листаю))) Смачного!)
Ви мені завжди подобалися!
А після цього фото точно впевнилася , що Ви справжня і мудра порадниця
Альфред Шнитке• 16 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Не те шо не люблю, але ніяк сприймаю, ок корисні жири- треба, але шо б так воно мені подобалось то ні
Яйця в різному виді вже набридли)
А я б їх цілодобово вживала. І не тому, що це тренд. Це істино мій продукт)
Все набридає, а от авокадо ніколи.
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
О, а в мене ще таке є, до кави
Любимка-анонимка• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Яка ви не містка
Альфред Шнитке• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Я дуже люблю авокадо, але дорого. І часто купляла так, що свіжий, гарний зверху, плодоніжку свіжа, а всередині жесть, тільки викинути. Тож, зважаючи на ціну, не купую(
Також декілька разів на таке попадала. Неприємно (
Я дуже люблю міні хаси з Метро. З ними такого не було. Але зараз ціна за уроковку 1 кг 200 грн, це при умові покупки 2 кг. А так ще дорожче. 2 кг точно записуються вдома.
Повелитель бітка• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
До речі, то не капуста))
А шо то?? Селера?
Мурзилка• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
О, а в мене ще таке є, до кави
Сами сделали или купили? Если сами, то можно рецепт?)
Ля-ля-ля• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Мак, творог и малиновый конфитюр
Вчера приготовила все для начинки( творог у нас не продается, делала сама из йогурта, потом перебила блендером с сахаром, греческим йогуртом и ванилином)
Малина замороженная 170 гр+ сахар 100 гр растопила в сотейнике, когда пустила сок, проварила немного и добавила ст ложку крахмала растворенного в воде.И проварила 1-2 минуты
Мак сварила на молоке, добавила масло , сахар и перебила блендером.
Сворачивать 1 рулет с 2 блинов, объяснить словами тяжело, добавлю видео.
Блины готовила на сыворотке ( не обязательно), у меня осталось после того как сделала творог
Ля-ля-ля• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Телефон Рубика• 16 февраля 2025
Ответ дляПатриоточка
Треба щоб був не м´ятий ще
автор Патриоточка • 16 февраля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Яка ви не містка
Повелитель бітка• 16 февраля 2025
Вже п´ю свій цикорій з кокосовим молоком та гарбузовою вафлею.
На сніданок була сочевиця, печінка та квашена капуста.