ОноВамнадо• 16 февраля в 10:48
Хто дивився Кролик Джоджо?
Це точно комедійний фільм? Можна з дітьми дивитись?
Вам сподобався?
Дякую
Вам сподобався?
Дякую
ПазлШредінгера• 16 февраля в 10:53
Фільм класний, але там дуже сумний фінал. Мій син, якби дивився то дуже засмутився б
Аноним НаВсеГда• 16 февраля в 10:54
дуже класний фільм, з дітьми дивитись не має сенсу, це не сімейна комедія. Це швидше трагікомедія
Борщик• 16 февраля в 10:55
І книга, і фільм дуже сподобались. Це скоріше сатира, ніж комедія. Але діти його мабуть не зрозуміють.
Відкушу все що стирчить• 16 февраля в 11:13
Фільм класний. Але вам треба про нього спочатку почитати, у чому суть, що малий син підпільниці спочатку захоплювався Гітлером. Почитати, щоб дітям під час перегляду поясняти. Краще б від 10- 12 років дітям показувати. Меньші можуть занудитись.
Инфотуфелька• 16 февраля в 11:33
Смотря сколько лет детям
Я смотрела со старшим сыном ,ему тогда было 14
Душа компанії• 16 февраля в 11:37
Я дивилася, він для дорослих, вважаю, особливо в нинішніх реаліях краще дітям не показувати.
Відкушу все що стирчить• 16 февраля в 12:22
Ответ дляДуша компанії
Ну, це так. В нинішніх реаліях не кращий вибір фільму для дітей. Там різні теми війни розкриваються: супротив, симетизм, пропаганда, іпсо, розправи і лишення війни, як змінювались міжособові стосунки ( Джо-Джо і дівчини єврейки), захід дуркуватих союзників і кацапні в Німеччину. Це треба розбирати в спокійній обстановці, а не так, як у нас зараз своя трагедія і сюр у іншій війні. 😔
Красавица писяная• 16 февраля в 14:46
Я не смогла додивитися навіть до середини, бо шукала саме комедію. Мені він заважкий, аж ніяк не комедія і точно не для перегляду з малими дітьми.