Вумна, аж страшно• 12 февраля 2025
Гра в кальмара 2 для дітей?
Чи дозволили ви дивитись цей серіал вашим дітям 10-12 років?
bespe4na_mavpa• 12 февраля 2025
Да, там нет ничего ужасающего. Морозко и дикие лебеди в детстве страшнее были
Привіт з ботойбіччя• 12 февраля 2025
Я своєму 10-річному не дозволила, але він у тиктоці та ютубі рілси надивився й знає майже все, що там було.
Сестра дозволила племінникам дивитись (9 та 13 років)
Мир Мир Мир!• 12 февраля 2025
Так, дивились разом. Не бачу сенсу забороняти. Дитина вже зможе і сама подивитись так, що батьки і знати про це не будуть. Тому нехай краще вже з батьками дивиться.
Кондуктор маршрутки• 12 февраля 2025
Не дозволяли, діти самі подивилися.
А взагалі мені сподобався)))
Ми з нею потім в ігри з нього грали)
В камінчики і конверти
А взагалі мені сподобався)))
Ми з нею потім в ігри з нього грали)
В камінчики і конверти
marishka1001• 12 февраля 2025
Не разрешала бы, но посмотрел без спроса. У них пол класса смотрело уже сказал мне он потом. Там написано что после 18 лет,потому не понимаю почему все резрешают смотреть такой груз