Бесбардак• 16 февраля в 11:13
Повістка: уточнення даних-це вже все ?(
чоловіку прийшла повістка. В ній написано «для уточнення даних»
Підкажіть будь ласка, це вже означає, що його призвуть ?
Буду вдячна за адекватну відповідь без насмішок
Бесбардак
• 16 февраля в 11:15
Ответ дляТаракашечка
Он данные не обновлял? В Резерв+ что пишут?
Оновлював в резерв +
Бесбардак
• 16 февраля в 11:16
Ответ дляКсюшка94
Ну, если нет брони или троих детей, то вообще-то да
Зрозуміла, дякую
Бесбардак
• 16 февраля в 11:16
Ответ дляШотуткоїться?
Приглашение на влк. Если пройдёт влк - 99.9% что мобилизуют.
Зрозуміла, дякую
Chaterbox• 16 февраля в 11:21
в тцк я б не рекомендував йому йти , якщо здоровий , та не має зв´язків то заберуть
Стрекоза любви• 16 февраля в 11:21
Загалом так. Не знаю, яка освіта у вашого чоловіка або якщо строчку проходив, то яка спеціальність. Мобілізують зараз 99,9% відсотків людей, якщо немає якихось «але». Якщо чоловік готовий йти за повісткою в ТЦК, то все ж раджу спробувати в Резерв+ податися спробувати на вакансії типу діловод, водій, логістика. Бо з ТЦК майже всіх в стрільці, гранатометники в тд. відправляють. Хай все складається як найкраще.
Загалом зараз навчання десь 45 днів в учебке + 14 днів в бригаді, за 2 місяці може ще й щось змінитися в полі перемовин, як якась надія.
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:22
Так. Вже троє знайомих таким шляхом пішли. За останній місяць
freedom_2015• 16 февраля в 11:23
раджу підготувати десь у папочку всі мед документи ,мрт ,огляди в лікарів,зробити кілька записів до лікарів зі скаргами свіжих .І носити з собою ,бо як показав мій досвід ,то влк або саме зараз в лікарні і є шанс хоч показати мед документи або в тцк намалюють самі без нього
freedom_2015• 16 февраля в 11:25
і якщо чоловік проти того щоб ховатися і уникати ,то хоч підібрати собі вакансію через лоббі х,бо після тцк майже всі в піхоту підуть
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:26
Ответ дляGaleTTa
Смотря какая ситуация у него со здоровьем. Мой прошёл, но ему написали годен для работы писарем, что-то типа такого) но конечно по отзывам уже многих кто там знаю что там всем насрать на эти ограничения, выгребают и обеспечение на фронт
Навіть якщо і попав у писарі, наприклад, то це також може бути тимчасово. А потім хоп і ти вже вмієш стріляти
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:26
Ответ дляfreedom_2015
Реальна історія. Підібрав. У воєнний госпіталь. Через тиждень вже і сліду не було.
Бесбардак
• 16 февраля в 11:27
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую за відповідь!
freedom_2015• 16 февраля в 11:27
Ответ дляGaleTTa
Придатний до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони (придатний до служби тилу).Казали що з таким саме на 0 не відправлять ,але можуть в логістику поближче до фронту
Ответ дляГл. Амурная
Так отож. Знаю, слышали. Знакомый медиком пошёл, так его заставили учится стрелять там и сейчас отправляют на первую линию с одной гранатой против РСЗО. Говорит наша задача одна выжить и дозвониться до своих чтобы выпустили через коридор. Потому что они специально не выходят на связь чтобы не менять. А если будешь отходить без звонка сам, то свои же и расстреляют.
freedom_2015• 16 февраля в 11:28
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якщо не прийде, поставлять в розшук.
але шукати не будуть ,просто папочка з твоїм ім´ям буде перекладатися з місця на місце в тцк
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:29
Ответ дляfreedom_2015
Що значить не будуть?
При першій же перевірці документів все стане явним.
Тоді у бусик і повезли
freedom_2015• 16 февраля в 11:30
Ответ дляГл. Амурная
Що значить не будуть?
Тоді у бусик і повезли
ну значить не попадатися ,працювати з дому .Знайти роботу з бронью
Бо після влк і видачі бойової повістки на таку роботу вже ніхто не візьме
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 февраля в 11:31
Ответ дляfreedom_2015
Будуть. Зупинять для перевірки документів. І тоді вже точно піхота
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:31
Ответ дляfreedom_2015
Ну то інша справа.
А так при статусі ’ в розшуку’ це до першої перевірки документів
Дама_с_коготками• 16 февраля в 11:34
Ответ дляfreedom_2015
До лампочки ті всі підбирання вакансій.
Може, спочатку й влаштується куди вибере, але потім в будь-який момент можуть перевести куди завгодно.
Це армія, дєтка, тут всім насрати на твій вибір та бажання.
freedom_2015• 16 февраля в 11:35
Ответ дляДама_с_коготками
До лампочки ті всі підбирання вакансій.
там є цивільні вакансії з бронею
Чумацький Шлях• 16 февраля в 11:35
Я б не ходила никуда.Стараться не попадаться никому.Сейчас всех подряд гребут,и на улице даже если с доками всё по закону.Просто беспредел
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 февраля в 11:35
Ответ дляGaleTTa
Вчитися стріляти вчать всіх. І медиків і писарів і навіть бухгалтерів
Гл. Амурная• 16 февраля в 11:35
Ответ дляДама_с_коготками
До лампочки ті всі підбирання вакансій.
Та то своєрідна замануха. Якщо блату немає - на фронт потім
freedom_2015• 16 февраля в 11:37
мій чоловік на лоббі х і на сайті роботи знайшов за добу з десяток пропозицій з бронею і по спеціальності ,але вже була бойова .Тому і раджу до неї намагатися пошукати щось