Бесбардак• 16 февраля в 11:13

Повістка: уточнення даних-це вже все ?(

чоловіку прийшла повістка. В ній написано «для уточнення даних»
Підкажіть будь ласка, це вже означає, що його призвуть ?
Буду вдячна за адекватну відповідь без насмішок
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 февраля в 11:37
Ответ дляДама_с_коготками
До лампочки ті всі підбирання вакансій.
Може, спочатку й влаштується куди вибере, але потім в будь-який момент можуть перевести куди завгодно.
Це армія, дєтка, тут всім насрати на твій вибір та бажання.
Ви слово в слово написали слова мого чоловіка, який служить😢
ВундерКИНГ• 16 февраля в 11:43
Ответ дляСтрекоза любви
Загалом так. Не знаю, яка освіта у вашого чоловіка або якщо строчку проходив, то яка спеціальність. Мобілізують зараз 99,9% відсотків людей, якщо немає якихось «але». Якщо чоловік готовий йти за повісткою в ТЦК, то все ж раджу спробувати в Резерв+ податися спробувати на вакансії типу діловод, водій, логістика. Бо з ТЦК майже всіх в стрільці, гранатометники в тд. відправляють. Хай все складається як найкраще.
Загалом зараз навчання десь 45 днів в учебке + 14 днів в бригаді, за 2 місяці може ще й щось змінитися в полі перемовин, як якась надія.
водій це як піхота
Фиона Шрековна• 16 февраля в 11:48
Не советую никуда идти
Лучше пересидеть, может подпишут что скоро.
бювет_в_обед• 16 февраля в 11:49
Ответ дляfreedom_2015
але шукати не будуть ,просто папочка з твоїм ім´ям буде перекладатися з місця на місце в тцк
Но если поймают на улице, сразу загребут в ТЦК. Отберут телефон, 3 дня в казарме, а потом в учебку. Проходили(
Мир Мир Мир!• 16 февраля в 11:51
Пройдет комиссию, может дадут время найти себе бригаду, а потом призовут
Проня_Прокоповна• 16 февраля в 11:52
Ответ дляfreedom_2015
ну значить не попадатися ,працювати з дому .Знайти роботу з бронью
Бо після влк і видачі бойової повістки на таку роботу вже ніхто не візьме
Щоб зараз влаштуватися під бронь, в першу чергу відправлять в тцк, а вже потім ставлять бронь. Бронь, а потім ТЦК було до минулого літа наче
Проня_Прокоповна• 16 февраля в 11:53
Ответ дляФиона Шрековна
Не советую никуда идти
Нічого вони не підпишуть так скоро...
Шеллар• 16 февраля в 11:54
Не вірю, що він з тцк додому повернется - буде зразу годний в штурмовики.
Доречі, в п´ятницю звонили сестрі з поліклініки, сина шукали, що мовляв йому обов´язково треба підійти договір із сімейним перепідписати. От нікому в сім´ї не треба, а йому конче необхідно. Думаю це тцк із вокзалів і транпорту в заклади муніціпальні переходять.
Проня_Прокоповна• 16 февраля в 11:54
Ответ дляМир Мир Мир!
От якщо пройти мед.комісію і є час почекати, то тоді можна шукати обоче місце на підприємстві з бронею
Проня_Прокоповна• 16 февраля в 11:55
Ответ дляШеллар
Так зараз треба всім перепідписати сімейного, але це можна зробити віддалено, по крайній мірі з нашою сімейною так
Мир Мир Мир!• 16 февраля в 11:55
Ответ длябювет_в_обед
Не выходить на улицу, сидеть дома, это же и без объяснений понятно
Мир Мир Мир!• 16 февраля в 11:56
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не все отправляют. Если есть военник и данные обновлены в резерве - не посылают
ЗабежАЛОЧКА• 16 февраля в 11:56
Ответ дляШеллар
’Думаю це тцк із вокзалів і транпорту в заклади муніціпальні переходять’ - так уже давно. Точно знаю в миграционке такой заманухой занимаются, в мрео вызывают когда ты еще там, теперь вот до 1 марта типа надо освежить декларации с семейными.
Шеллар• 16 февраля в 11:56
Ответ дляПроня_Прокоповна
Угу, тобто баба, матір і батько пенсіонер можуть не приходить, а молодий чоловік обов´язково має явитися особисто. Вірю, вірю, що це тільки перепідписання декларації.
Весела пiсенька• 16 февраля в 11:58
Чоловік двічи проходив.Просто він не ставав на облік після служби в російській армії.Вперше просто поставили.Вдруге ВЛК ще пройшов.
Мир Мир Мир!• 16 февраля в 12:01
Ответ дляШеллар
Иногда возвращаются. Друга вызвали повесткой в ТЦК, он пошел, прошел комиссию, ему дали 3 недели найти себе бригаду, куда его возьмут, а иначе сами распределят. А он устроился в школу и сделал отсрочку
Фиона Шрековна• 16 февраля в 12:02
Ответ дляПроня_Прокоповна
Нічого вони не підпишуть так скоро...
Эх, может в этом году… сколько уже можно это всё
бювет_в_обед• 16 февраля в 12:02
Ответ дляШеллар
Пусть тогда подойдет к любому семейнику и перезаключит с ним договор. Это делается в течении минуты. А если еще и знакомый врач, то вообще в телефоном режиме.
Я так меняла врача
бювет_в_обед• 16 февраля в 12:04
Ответ дляМир Мир Мир!
А жить на что? Человек ехал на работу. И возраст 55
ГороховаЯ• 16 февраля в 12:06
Ответ дляШеллар
По телефону все декларации продлевали, и до войны, и после. Правильно делаете, что не ведетесь.
ГороховаЯ• 16 февраля в 12:08
Ответ длябювет_в_обед
Я так меняла врача
Без знакомств с любой частной клиникой через сайт можно.
Мир Мир Мир!• 16 февраля в 12:14
Ответ длябювет_в_обед
Может жена есть, дети, родители, которые готовы содержать в такой период. Я же не знаю, у каждого индивидуальный случай. Если мужчина одинокий и никто не может его поддержать, тогда да, дело труба
Мира всем• 16 февраля в 12:54
Ответ дляВесела пiсенька
І що звання перенесли з рос армії???
Весела пiсенька• 16 февраля в 12:55
Ответ дляМира всем
І що звання перенесли з рос армії???
У військовому квитку без змін.Лише ВОС змінено.
Проня_Прокоповна• 16 февраля в 12:55
Ответ дляФиона Шрековна
У нас автократ при владі, всьо що він натворив до війни, він списує на війну .
Мира всем• 16 февраля в 12:56
Ответ дляВесела пiсенька
маю на увазі офіцерське звання, а не сам факт служби...
Экспертиза• 16 февраля в 13:03
Ответ дляПроня_Прокоповна
та и хер бы с тем, что было натворено до войны, а вот сколько грязи сделано во время войны... тут сам дьявол в аду о**еет от того, что они натворили
Кринжова баба• 16 февраля в 13:47
Ответ дляСтрекоза любви
+14 дней, это если в нормальную бригаду попасть, но увы, их сейчас все меньше и меньше, очень часто буквально сразу их бросают и большинство гибнет((
Стрекоза любви• 16 февраля в 13:59
Ответ дляВундерКИНГ
водій це як піхота
Дивлячись, яка бригада, куди підвезти/забрати. Скрізь по-різному.
Морская свинка• 16 февраля в 14:26
Ответ дляШотуткоїться?
Приглашение на влк. Если пройдёт влк - 99.9% что мобилизуют.
у нас ТЦК делает сейчас ВЛК за 10 минут. прямо во время поездки в ТЦК(((