Кривая спроса• 16 февраля 2025
Чи може бути пневмонія? Завтра піду на аналіз та буду просити знімок
Хворіла два тижні, бронхіт, знімок не робити тому що у листопаді робила вже, лікар мене послухала, і прописала антибіотик, пропила стало краще . Пройшов тиждень, мені вже десь день другий погано, хочу кашляти, але кашлю як такого немає 🤷♀️
Зараз 37с руки ноги холодні, слабкість присутня ці дні, запаморочення.
Ну і все якби.
Заместитель Анонима• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть не читаючи- може.
Епідемія пневмонії
В Америці?
Кривая спроса
• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть не читаючи- може.
Епідемія пневмонії
Це капець.
Тіло гаряче а руки ноги холодні
Love_Love_Love_• 16 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
В Америці?
І в Україні теж, ну але вам чомусь весело
Love_Love_Love_• 16 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Це капець.
Тіло гаряче а руки ноги холодні
Може бути навіть без симптомів.
В двох подруг в дітей так було
Заместитель Анонима• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А Вам звідки це відомо?
Кривая спроса
• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Може бути навіть без симптомів.
В двох подруг в дітей так було
бактеріальна чи вірусна ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Може бути навіть без симптомів.
В двох подруг в дітей так було
Не может пневмония быть абсолютно без стмптомов
Love_Love_Love_• 16 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
бактеріальна чи вірусна ?
Цього я вам не скажу, можу уточнити
БеллаДонна• 16 февраля 2025
Метапневмовирус, может.
У меня тоже какая-то фигня.
В пятницу ещё была здорова, а со вчера голоса нет, зелень из носа, горло болит и кашель душит. Хотя при ОРЗ редко именно кашляю.
Сдам, наверное, завтра хотя бы анализ крови. С реактивный белок всегда повышен при пневмонии, например.
У меня тоже какая-то фигня.
Love_Love_Love_• 16 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Був кашель, слабкість не висрка темп в перші дні, а в одного і не було темп
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Слабость - это один из главных симптомов при пневмонии
#Пойду_кгадалке• 16 февраля 2025
В чоловіка була якась одностороння невеличка пневмонія, але температура і 38 і 39 була. Автор, думаю у вас щось легше
А у нас макарошки• 16 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
Метапневмовирус, может.
У меня тоже какая-то фигня.
Подскажите, общего анализа достаточно или нужно какой-то развернутый?
Оновлена версія• 16 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так, але слабкість при всіх захворюваннях і якщо легкий кашель і невисока температура, то про пневмонію якось не думаєш. В мене донька хворіла на пневмонію пару років тому - 2 дні легкий кашель буквально 4-5 разів в день і на кінець другого дня піднялася температура 37,3. Чоловік настояв поїхати в приймальне відділення, щоб послухали. А я навіть не переживала, бо дитина активна і планувала зранку до лікаря. Поїхали все таки ввечері в приймальне і правостороння пневмонія, яку лікували дуже тяжко місяць - 2 антибіотики( один кололи, другий вже пили), процедури на денному стаціонарі, масаж
БеллаДонна• 16 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Я сдаю общий обычно
Кривая спроса
• 16 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
В моєї доньки під 40 і кашель без зупинки.
Ну вже коли така температура то = стаціонар
Це так у нас
А у нас макарошки• 16 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
Я сдаю общий обычно
Спасибо. Пойду завтра сдам
Гірчинка• 16 февраля 2025
Я вот на днях искала пневмонию. Не хотела идти на рентген, спросила у врача, может ли быть она, если у меня температура выше 37,6 не поднималась. Сказала, что и такое бывает. Пневмонии не оказалось. Просто обструктивный бронхит
Гірчинка• 16 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Це так у нас
Это вирус сейчас такой. С высокой температурой и кашлем сухим. Температура около недели.
Зачем вам стационар?
Кривая спроса
• 16 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Зачем вам стационар?
Наверное потому что пневмония подтверждена и анализ крови плохой
Успокойся_Успокойся• 16 февраля 2025
У мене сьогодні 11 день хвороби. Слабкість, апетиту немає. Пю гранатовий сік
тяжкаялюдина• 16 февраля 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Цього мало.
Не боїтесь скритої пневмонії?
Успокойся_Успокойся• 16 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Цього мало.
Не боїтесь скритої пневмонії?
Ну лікар прослухала легені
тяжкаялюдина• 16 февраля 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну лікар прослухала легені
Тобто,ви в лікаря були?
Успокойся_Успокойся• 16 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Тобто,ви в лікаря були?
Так і випросила антибіотик,пропила 7 днів. Але стан поганий,почуваюся жахливо
Кривая спроса
• 16 февраля 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я теж приймала антибіотик
І ось таке теж,
Отжигающая• 18 февраля 2025
Автор,як ви?Хворію 6 день, температура 37, сьогодні пішла до лікаря,направила на кт(чого не на ренген не знаю),виявили пневмонію,завтра іду на прийом.Але це для мене шок,кашляю нестерпно,то відкашлюю,то не,але чогось не думала що пневмонія прям(
Кривая спроса
• 18 февраля 2025
Ответ дляОтжигающая
То краще то гірше , шось таке незрозуміле
Я задала зак і срб.